Ana Menü

Şok ! İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fes edildi

Başlatan eRe, Şubat 14, 2011, 20:59:48

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Ankaragücü maçında yaptığı bazı hareketlerden dolayı sözleşmesi feshedilmiş! şoktayım :sopa
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yuNuS1903

eRe

DELİ İBO bu ya adı üstünde DELİ İBO..orta yapabilse barcada oynayabilecek DELİMİZ..6 aylık susterden daha önemli bizim için.quaresmadan simaodan bobodan almeidadan..yazıklar olsun..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Şu olayın detaylarını öğrenmeden konuşmak erken

Ancak çok üzüldüm yahu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bende uzuldum, ilk aklima gelen kesin hocayla birbirine girdikleri. beklemek en iyisi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Yönetim Kurulumuz'dan Açıklama
14.02.2011 20:47

Yönetim Kurulumuz'un bugün yaptığı olağanüstü toplantının ardından yapılan açıklamadır:

13 Şubat 2011 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü - Beşiktaş müsabakasının devre arasında soyunma odasında futbolcumuz İbrahim Üzülmez'in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum Yönetim Kurulumuz'un bugün olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

Ersin Develi

carsi52

Şoka girdim harbiden  :-\

Nolmuş şimdi durduk yere ya..
Bölünür senin için uykular!

RCA

toramanı sevmiyorum deli yi deli diye seviyorum.. allah aşkına biraz kaliteli türk futbolcumuz olsun ya
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

melankolizm

şöyle bir gün böyle bitmemeliydi.
üzüldüm lan!