Ana Menü

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu!

Başlatan BJK_Kübra, Şubat 02, 2011, 09:20:03

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: gürol - Şubat 05, 2011, 14:17:02
tebrik ediyorum volkan..
her seferinde bu gibi herkesçe aynı fikirde olunmayacak konularda genellikle hatta galiba şu ana kadar tamamında aynı fikirde olduk.ve benim her yazımda karşı fikirde olanlar beni ayıplarken senin benim yazımı toparlayan ve kendi görüşlerini yazdığın yazılarını okurken keyif alıyorum.
bir de benim yazılarımda aslında ne demeye çalıştığımı en iyi anlayan kişi olarak da seni tebrik ediyorum..

Saol gürolcum, teşekkür ederim ..

Bizim gibi düşünen çokta konuşan az :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

hıncal uluç'un savunucusu ettiniz beni de haa.
evet bence kaliteli bir yazar.beşiktaş taraftarı hakkında söylediği şeylerin 10 katını galatasaray taraftarı hakkında da söyleyebilen kaliteli düşünebilen bir yazar ve film eleştirmeni..hıncalı beğeniyorsam ahmet çakarı ve erman toroğlunu da beğeniyormuşum diyorsun.ahmet çakar bir çorba parasına karakterini satabilecek birisi ahmet çakar kendi deyimiyle "adam değil" ahmet çakarı hiç savunmadım savunmam savunanla da tartışırım.
ama erman toroğlu ahmet çakar gibi birisi değil toroğlu tetikçi değil çakar gibi.toroğlunun bazı nefret ettiğim konuşmaları oldu olmadı değil ama çakarla kıyaslanmaz.yani sonuç olarak hıncal ile o iki kişiyi neye göre bağdaştırdın anlamadım ihsan.
defnenin ölümü ve ölümünün sebebi yeri konusuna gelirsek düşüncelerimi söyledim bir daha tekrarlamamama gerek yok..
bir de şunu söylemişsin "Sizin kiz kardesiniz yok mu? Ablaniz? Veya benzeri bir durum olsa," kız kardeşim yok ama eğer olsaydı ve bunun gibi bir olayla karşılaşsaydım önce kendime kızardım birine zarar vereceksem kendime zarar verirdim ona ben böyle mi terbiye verdim ona bunları mı öğrettim diye.sonra da bu tip suçlamaları karalamarı sineye çekerdim başka çare yok çünkü ne yapıcam dışarı çıkıp milyonların ağzını mı bantlıycam kardeşime sahip çıkamamışım terbiye verememişim millete mi kızıcam.yerin dibine girerdim...
bu forumda benim söylemek istediğimi sadece bir kişi mi anlayabiliyor hayretler içindeyim..
nerde ölmüş nasıl ölmüş kimle ölmüş önceden nasıl birisiymiş umrumda değil...birisi ölmüş allah rahmet eylesin önce bunu söyledim.ölüye saygımı gösterdim sonra da ekledim rol model gibi gösterilmesin rol model olarak gösterilecek birisi değil rol model barış manço gibi olur..rol model olarak gösteriyorsunuz da demedim bu forumda yazan herhangi birisini cephe alıp da yazmadım gündemi takip ettim ülke gündemimizde o şekilde gösteriliyordu bende ülke gündemine karşı birşeyler yazdım...

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

CR7

Alıntı yapılan: gürol - Şubat 05, 2011, 15:22:24
bir ölünün arkasından iyi niyetlerimi sunacaksam 50 yıl geçse de unutmayacaksam o kişi barış mançodur..

nokta.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

yazıyı eleştirmeden, hıncalın yazısı için hıncalı kesip biçmeden önce;

Düşünülmesi gereken şeyler olduğunu düşünüyorum..

Düşünün ki; Evlisiniz ve daha minnacık bir bebeğiniz var.. Ve karınız yani karınız olan o 'anne' bar'da yeni tanıştığı birinin, tanıştığı günü erkeğin evine sex partisine gidiyor ve bu durumda ve o evde öldüğünü öğreniyorsunuz..

Bir düşünün kendinizi koyun..

Sanırım öldü diye üzülmekten daha cok sevinilebilir bir çok kesim tarafından..

Sırf öldü diye yapılan bu tüm ve büyük yanlışları görmemezlikten gelinmemeli yinede herşeye rağmen..

Yinede Allah, rahmet eylesin inşallah. Kocasınada büyük sabır ve kuvvet versin öldüğüne mi üzüleyim bu şekilde aldatılmaya mı diye..

Olay aynı şekilde olsaydı ama ölmeseydi ve bu duyulsaydı; Defneyi hangimiz savunacaktı?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

hıncal uluçun dediklerine harfiyen katılıyorum. insan olarak sevmediğim biridir benimde..

ama evli olan cocugu olan ve tanımadıgı bırının evinde sex partysıne giden bir kadının nesini savunuyorsunuz..

durun söyleyeyim .. ölmüş olması. ama bu hıncalın bunları yazmamasına engel değil. ki bir yazarın işi budur. güncel haberleri başlıklarında konu edinir.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

he buarada bi laf vardır, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. bu da o misal
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

husoeagle

çok uzadı bu konu
altı üstü defne joy foster

KeePSaKe

Sex partisi nerden çıktı ben ilk defa duyuyorum.
Since 1903

beckyZWICKY

bar'da yeni tanıştığı, tanıştığı günü erkeğin evine gidip geceyi kafası tonla güzel şekilde geçirmesi vs vs oturup film izlemişlerdir zaten andaç :)

unutmam gereken..

KeePSaKe

Duygusal yakınlaşma sex partisimi oluyor kardeşim ?
Since 1903

NoPasaran

Defne olarak bakmıyorum olaya o yüzden uzatmak anlamsız..

Yan komşumda yapsa kendi ailemden biriside yapsa bu olay toplumda hoş gözükmezdi bunlar gereçkler..

Defne Joy için böyle şeyler hiç düşünmezdim aklıma gelmezdi söyleseler bile..

Ama düşünüyorum demekki sanat camiasında bu işşer gayet rahat devam ediyor..

Bir sürü evli kadın hakkında artık kötü düşünüyorum..

Düşünsenize Pınar Altuğ örneğin
Yada Hande Ateizi  (evliydi herhalde)
yada çağla şikel..

Hepsimi böyle bunların ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

o durumda,orada duygusal yakınlaşmasının sonucu ne andaç kardeşim sence?

Ortaokul aşkı liseli aşıklar gibi filan mı düşünüosun?

unutmam gereken..

KeePSaKe

Sercan sanki yanlarındaymışın gibi konuşuyorsun soruşturmada adam zaten dedi duygusal yakınlaşmadan başka birşey olmadı diye...
Since 1903

Simurg

Ölenin arkasından konuşulmaz..
Barış Mançoyu çok severim.
Onunda arkasından neler dendi.
Cem Karaca da aynı şekil yine aynı.
Ölen öldü hesap defteri kapandı.
Artık bu konuyu uzatıp daha fazla büyütmesenizde yaşayan ünlülerin dedikodusunu yapsanız,
Belki bi yerlerde okurlarda yaşayış biçimlerini değiştirirler :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

cok zor ve anlasilmasi zor bi durum
her ne kadar özel hayata saygi duymak gerekiyorsa
en az ayni ölcüde eslere güvenemek gerekiyor
savunulacak hic bi seyi yok
Allah göstermesin böyle bi sey
evli olmayanlar bunu anlayamaz,evli ve normal bi erkek böyle bi sey yasandiginda kahrolur
kafasina kursun sık daha iyi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin