Ana Menü

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu!

Başlatan BJK_Kübra, Şubat 02, 2011, 09:20:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Ayrı değillerdi.
Daha geçende Defne Joy evde kocam izliyodur felan dedi.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

kokain fln gibi geliyor ama gunah almayalim..Burun kanamasi ve akabinde ölmesi....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

aşırı dozda kokanyus maddesi aldığı için vefaat ettiği otopsi sonucunda açıklandı..

Kokain yani.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Kim dedi, demeden aklima ilk gelen buydu...

ilhan mansız_melis

Otopsi sonuçları 20 günde açıklanır diyorlardı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

"Akşam bir barda tanıştık"
Kerem Altan ifadesinde, akşam bir barda tanıştıklarını belirterek, gece geç saatlerde 4 arkadaş aynı taksiyle bardan ayrıldıklarını, daha sonra iki arkaşdaşlarını evlerine bıraktıktan sonra  Caddebostan'daki evine gittiklerini söyledi. Yemek olarak da zeytin ekmek yediklerini söyleyen Altan, daha sonra Defne Joy'un fenalaştığını ve elini yüzünü yıkadığını açıkladı.

"Doktor aramaya çıktım"
Altan'ın burada rahatsızlanan ve burnundan kan gelen Foster için dışarı çıkarak, yakındaki bir klinikte doktor aradığı ancak bulamadığı, daireye geri döndüğünde de Foster'ı baygın halde bulduğu öğrenildi. Bunun üzerine Altan'ın ambulans çağırdığı, gelen sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu ise Foster'ın öldüğünün anlaşıldığı bildirildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

resmi aciklama gormedim, dandik bir sitede kokain yazdi ama....

ilhan mansız_melis

Ben de bakıyorum resmi açıklama ben de bulamadım.

NoPasaran

valla ne acı birsey ya. Hiç saygınlığı yok ışte kadının . Ben dahil hemen uyuşturucu aklımıza geliyor. Lanet olsun böyle  ünlü olmaya. Bir tarık akan , bir orhan baba ölse hiç aklımıza gelmez böyle şeyler. Bu onların çok büyük artısi ışte
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Valla bende şok oldum, iş gereği şimdi burada duyuyorum okuyorum. Allah rahmet eylesin.

Olaya gelince; Belli ki alkol almışlar..

VE rahatsızmış yada kötü hissediyormuş ya kendini..

İlaç almışsa alkollu iken, buda ölüme sebebiyet verebilir..

İlaç, kandaki alkolle çarpışır yada tetiklerse ölüm kaçınılmaz olabilir..

Aynı şekilde Alkolün üstüne kimyasal uyuşturucular(eroin,kokain) bu işlevi aynı bu şekilde görtüdebiliyor..

Burnundan gerçekten kan gelmişse, kokain olma ihtimali artıyor.. Umarım uyuşturucunun yakından uzaktan alakası yoktur. ACıya acı katar aileye.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Şubat 02, 2011, 23:43:50

Umarım uyuşturucunun yakından uzaktan alakası yoktur.

İnşallah yoktur ya.

CR7

"Defne Joy ölmedi kalbimizde yaşıyor" tezahüratı yapıldı kapalıda
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Dizi oyuncusu, sunucu ve eski VJ Defne Joy Foster'ın, Caddebostan'da arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait evde ölü bulunmasının ardından ifadesine başvurulan Altan'ın ifadesinde, Defne Joy Foster'ın Kerem Halit Altan ve 2 arkadaşıyla dün gece Taksim'de bir barda eğlendikleri, daha sonra Altan ile Caddebostan'daki daireye geldiği belirtildi. Altan'ın burada rahatsızlanan ve burnundan kan gelen Foster için dışarı çıkarak, yakındaki bir klinikte doktor aradığı ancak bulamadığı, daireye geri döndüğünde de Foster'ı baygın halde bulduğu öğrenildi. Bunun üzerine Altan'ın ambulans çağırdığı, gelen sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu ise Foster'ın öldüğünün anlaşıldığı bildirildi.

Bu arada Foster'in çantasından astım ilaçları çıktığı kaydedildi. dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşı Kerem Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.

Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binada ölü bulunan sunucu ve oyuncu Foster ile ilgili olarak Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı inceleme tamamlandı.

Sunucu Defne Joy Foster'in cesedi üzerinde Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve adli tabip inceleme yaptı. İncelemede, Foster'in alnında küçük bir sıyrık olduğu görüldü.

Otopsi sırasında savcı Foster'in eşi İlker Yasin Solmaz'ın ifadesine başvurdu. Solmaz savcıya en son eşiyle 22. 00 sıralarında telefonla görüştüğünü kendisine arkadaşlarıyla buluşacağını söylediğini anlattı.

Foster'in astım hastası olduğunu ve sürekli ilaç kullandığını anlatan Solmaz, eşinin alkol kullandığını ancak uyuşturucu ve benzeri bir madde kullanmadığını kaydedip, kesin ölüm nedeninin belirlenmesini istedi ancak şikayetçi olup olmama konusuna sonra karar vereceğini kaydetti.

Otopsi sırasında Foster'in ölümüne neden olan fiziksel bir bulguya ulaşılamadı. Yapılan otopside Foster'in sol alnında yeni oluşmuş bir sıyrık belirlendi. Alındaki sıyrığın olay sırasında düşmeden kaynaklanmış olabileceği belirtildi.

Vatan'ın haberine göre Foster'in arkadaşı tiyatrocu Arda Esen burada açıklamalarda bulundu. Esen, Foster'in ölüm sebebinin ilk belirlemeye göre astıma bağlı solunum yetmezliği olduğunu söyledi. Esen, Foster'in annesinin İstanbul'a gelmek için yolda olduğunu, babasının ise ABD'den gelebilmek için uçak bileti aradığını ifade etti. Foster'in defniyle ilgili bilgi veren Esen, "Yarın öğle namazının ardından Zincirlikuyu Camii'nde cenaze namazı kılınacak" dedi.

Brestgerfich

İsterse yüksek dozda uyuşturucudan ölmüş olsun, isterse barda o gece tanıştıgı adamla "ahlak" işler çevirmiş olsun. Kadının tv ekranındaki halini sevmiştik biz. Özelinde ne yaşadıysa yaşadı. Allah rahmet eylesin.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

abı tv de sabah programlarda son roportaj yapanlar falan dedı eskı esı dıye
hatta sasırmıslar ayrı oldugunuzu bılmıyorduk dıye
bende tv nın yalancısıyım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi