Ana Menü

Defne Joy Foster Evinde Ölü Bulundu!

Başlatan BJK_Kübra, Şubat 02, 2011, 09:20:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Dedikoduya meğilli toplumda yaşıyoruz malesef
Bize böyle öğretildi ölünün arkasından konuşulmaz.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

su yaziyida bi okumanizi tavsiye ederim;

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/16941616.asp?yazarid=174&gid=61&hid=16941938

yaziyi bi turlu copy - paste yapamadim..  >:(

yapabilen varsa cok sevinirim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Mourinho ona karşı futbol oynamadan hoca olmuş diyenlere
güzel yanıt vermişti..

"jokey olmak için önce at olmak gerekmiyor"

Bunun gibi..

Hıncalında sorgulaması için çok AHLAKLI olması gerekmiyor..

Ben iyi futbol OYNAMAM ama kazmalarıda çok eleştiririm örneğin bunun gibi bişey

----

İkincisi ölünün peşinden heryerde herkes tarafından konuşulur. Ölünün Peşinden konuşulmaz sözü ta eskilerden beri gelen "ruh" tan korkulduğu için konuşuılamayan şeyler..

Bu haberi ilk duyduğunuz ""aaaa" dedik ama hanginiz sormadınız "ne işiniz vardı orada" diye..

Tanrı bilirki ilk sorduğum soru buydu "Adamın evinde ne işi var" oldu..

Bunu dile getirememek ne acıdır..

Ve hıncal bunu içinde tutmamış. Açıkcası bravo. Kimseden çekinmeden adam gibi yazmış..

Evli barklı bir kadın henüz 18 aylık bebeği ile alkollü halde (olmasada farketmez) başkasının evinde bulunuyorsa bunun savunulacak tarafı yoktur..

Allah rahmet eylesin günahlarını affetsin ancak Defne Joy ölürken bendeki şirinliğini alıp gitmiştir..

Hıncal içinde böyledir ve bu kadar ünlü isen bunları göz önüne alıp gitmen gerekiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

tebrik ediyorum volkan..
her seferinde bu gibi herkesçe aynı fikirde olunmayacak konularda genellikle hatta galiba şu ana kadar tamamında aynı fikirde olduk.ve benim her yazımda karşı fikirde olanlar beni ayıplarken senin benim yazımı toparlayan ve kendi görüşlerini yazdığın yazılarını okurken keyif alıyorum.
bir de benim yazılarımda aslında ne demeye çalıştığımı en iyi anlayan kişi olarak da seni tebrik ediyorum..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

IL Capitano

valla onu bunu bilmem, benim ruhlarla filan da isim olmaz,  ölmus kendini hic bir zaman savunamiyacak bir insanin arkasindan konusmak doru degil. Hincala gelince sanki tanimiyorsunuz onu, populizm olsunda herseyi söyler, sadece birileri onu konussun diye yapmiyacagi olmayan bir yaratiktir o. sizde maalesef böyle bir insanin tabir yerindeyse gazina geliyorsunuz.

bir dusunun Defnenin ailesine en buyuk zarari hincal gibiler mi veriyor yoksa özeline karismayan/birden bire ahlak polisi kesilmeyenler mi?

gürol

hıncal uluç'un karakteri hakkında söylediklerine zerre kadar katılmıyorum.hıncal uluç düşündüğünü korkmadan söyleyen ve birçok! kişiden daha geniş bir yelpazeden olaylara bakabilen kaliteli bir yazar.fikrine katılmadığım kimsenin gazına gelmem ayrıca..
hıncalın söylediklerini, haberi okuyan herkes düşünmüştür zaten.gazlık bir durum yok gün gibi ortada zaten..
bir de ben sadece defnenin başımıza rol model edilmesine tepkim var diğer olaylar yani defnenin yaptığı şey mayoz bölünmeyle bizim kızlarımızda da görülen bir olay o yüzden orası normal orda bir sorun yok beni de ilgilendirmez zaten..
bir ölünün arkasından iyi niyetlerimi sunacaksam 50 yıl geçse de unutmayacaksam o kişi barış mançodur..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

IL Capitano

Hincal hakkinda hemfikir degiliz olabilir, dogaldir. defneye gelince bir rolmodeldir lafi dönup duruyor, öyle bir sey hic degilse benim acimdan yok ama ayni anda kiminle icmis, kiminle bara gitmis oda beni ilgilendirmiyor, niye milletin özeline bu kadar merakliyiz bunu hic anlamiyorum. yukarda yuce Allah var, bundan sonra yargisini o yapacak. bize ne?

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

Defne'nin ölümünden çok etkilendim sanırım.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: gürol - Şubat 05, 2011, 15:22:24
hıncal uluç'un karakteri hakkında söylediklerine zerre kadar katılmıyorum.hıncal uluç düşündüğünü korkmadan söyleyen ve birçok! kişiden daha geniş bir yelpazeden olaylara bakabilen kaliteli bir yazar.

Besiktas ve taraftar hakkinda yazilarinida mi begeniyorsun? Ilginc ama Hincalin tespitlerine katilabiliyorsan
bir Cakar, bir Toroglu gibi dusunebiliyorsunuz cogunlukla demek...

Hincal KALITESIZ yazardir, yazar demem bile, ne is yaptigi belirsiz benim icin, kimdir Hincal? O ölse kim uzulecek?
1 gun sonra UNUTULAN tiplerden ama yillardir bu medya camiasinda olan, bir magazin, bir spor derken,
yaptigi terbiyesizce elestirileri ALKISLAMAKta bize yakismaz...

Bu kizinda AILESI ANNESI BABASI var? Sizin kiz kardesiniz yok mu? Ablaniz? Veya benzeri bir durum olsa,
mahallede dedikodu ciksa, iste bu nedenle olduda soyle boyle diye, siz nasil hissedersiniz?
Ya daha gömülmedi, daha dur acimiz taze, ne oluyor demezmisiniz???

Yazdiklari dogru veya degil, Hincal kim lagim agiz iste. Bu kadar net, ne yazarsa yazsin bu adami ben BESIKTAS taraftari
olarak ve sonra bir INSAN olarak SEVMEYECEGIM !! Sayginligida yoktur benim yanimda...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Ya abi her şeyi at bi kenara,ölmüş kendini asla savunamayacak birine böyle suçlamalar yapılmaz.

Ailesi zaten perişan,bunun gibi şerefsizler daha da perişan ediyor eşini,ailesini.

Defne'nin yakın arkadaşları eşini deli gibi sevdiğini söylerken sen ne kadar tanıyorsun bu kadını ki ağır bir şekilde suçluyor.Azıcık insanlığı olan yapmaz bunu.

Su testisi kafanda kırılsın demiş ya birisi ben de aynısı söylüyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Elestirebilir...Sevmek farkli birsey, esini sevebilir ama aldatmak farkli, sevende aldatabilir..
Buna katilmiyorum, ama birde Defne kimdir, kucumsemeler fln gereksiz ve basit seyler
REKLAM kokan hareketler iste... Saygi denen birsey yok, ögrenmemis ailesinden belli ki
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Vay be kızın yaptığı sorun değil, Hıncalın konuşması şerefsizlik..

Defne Joy ölmese idi hem eşine hem 18 aylık çocuğuna yaptığı şeye ne denirdi peki ?

Öldükten sonra düşünceler değişecek mi?

Herkese örnek olsun işte, yaptığı İhanetti ve en çok artık geride kalanların canını acıtacaktır..

Babası belkide çocuğundan bile şüphelenecek kadar adice bir hareket..

Defne Joyu ben hem spiker hemde insanlık olarak severdim, ama insanlığı zayıfmış kim ne derse desin..

Aklımda sadece Sunuculuğu kalacak birde bekar evinde öldüğü..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Yaptığı doğru olmayabilir ama tekrar söylüyorum özel hayatı kimseyi ilgilendirmez Hıncal ilk önce kendisine baksın zamanında torunu yaşındaki insanla beraber oldu onu hatırlamıyor heralde...
Since 1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Şubat 05, 2011, 22:31:15
Yaptığı doğru olmayabilir ama tekrar söylüyorum özel hayatı kimseyi ilgilendirmez Hıncal ilk önce kendisine baksın zamanında torunu yaşındaki insanla beraber oldu onu hatırlamıyor heralde...

Oda yanlıştı bana göre.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net