Ana Menü

Alkışlar büyük BEŞİKTAŞ savunmasına!!!

Başlatan NoPasaran, Şubat 24, 2007, 21:30:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beni bilen bilir..

Şu savunmaya iki senedir adam alınmayışını hayretle seyrederken bugün gördümki çok açık ve net

BEN VE BENİM GİBİ DÜŞÜNENLER ALLAHINA KADAR HAKLI!!!

YAZIKLAR OLSUN!!!

Müthiş performansı ile

Baki ye  :alkis :alkis :alkis :alkis

Toraman için

İyi oyuncu ama savunma yapmayı bilmiyor..Yine diyorum yine diyorum..Bu futbolu ile bu takımda nasıl oynuyor aklım almıyor  :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Toraman topu seyretceğine adamı takip etmesini öğrenenemiş daha..

Bakinin ayağına her qeLdiği topta qözLerimi kapatıyorum. Adam defanstan çıkardığı her topta hata yapıyo. Uzun toplarının birisi isabetli deiL..

İlk yarıda böyleydi durum.. Devre arasında neden transfer yapıLmadı..

Yine boşa qeçen bir sene.. Yazık.. Ama seviyoruz işte..
edit

husoeagle

yazıklar olsun bakiyi bu defansa monte eden tiganaya
yazıklar olsun bu defansa ofsayt taktiği uygulatan tiganaya
yazıklar olsun maç 2-0 ken orta sahayı kalabalık tutup tek forvete dönüp kontra atakla gol bulmaya çalışmayanb tiganaya

husoeagle

yazıklar olsun devre arasında defansa ihtiyacım yok diyen tiganaya

die-4-u

çizgi savunma yapan takım mı kaldı dünyad[kufur otomatik degistirilmistir]arşında gökdeniz-ceyhun gibi adamlar varken hele..yattara da olsa 5 yaparlardı...bizim görebildiğimiz mösyö nasıl göremiyorr acaba kendisini kovdurup del bosque gibi yüklü bi tazminat peşinde mi??bu dakikadan sonra kimse bana tigana'nın iyi niyetinden bahsedemez

NoPasaran

Alıntı yapılan: husoeagle - Şubat 24, 2007, 21:37:31

yazıklar olsun bu defansa ofsayt taktiği uygulatan tiganaya

Skor 2-0....Yanımdaki adama dönüyorum..Abi diyoruym bu savunma bana hiç güven vermedi..her an 2-2 olabilir diyorum..Adam güldü içimden aynen benimde o geçiyordu dedi..

Bunu bizim tigfana ve yardımcıları görmedi..

Hayret
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

ben daha ersen i görür görmez dedimki ziya doğan ofsayt taktiğinin üstüne gidecek kötü oldu tigananın hamle yapması lazım ama nerdeeeeeeeeeeeeee tiganada o zihniyet

carsi52

Sapına kadar haklısın volkan abi sapına kadar :oklava
Bölünür senin için uykular!

rico_ pasa

bu defansı yapan kim tigana colocciniyi almayan kim tigana bence topic yanlıs acılmıs
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

carsi52

Tmm da kardeşim tiganada suçlu onu biliyoruz defansı ile tigana işte tigana+defans :oklava
Bölünür senin için uykular!

Lord Of The Mumy

savunmanın bir hatsı yok iki tane malımız var baki mercimek mercimek kadar aklı olmayan defansımız reflekslerini kaybetmiş runje diğerlerinin kabahati yok

ikiside anca algılıyor önündekinin yabancı futbol oyuncusu olduğunu ve topla beraber geldiği
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

hade53

savunmamı dedin kardeşim ??

ben bizi savunan bi defans göremedim

baki mercimek-runje bunlar takımda varken şampiyon olabiliyosak zaten rakiplerin aptallığıdır

keskinli

sizleri hayretle izliyorum.defansta en cok hatayi yapan i.toraman ama kimse ondan bahsetmiyor.
bakiden baska suclu yokmu bu takimda?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

tigana ileri görüşlü olsa colocciniyi bu takıma alırdı
gökhan zan gidince defans böle oluyor işte
bakiden çok toraman içler acısıydı,bu adam göbekte oynayamıyo
haftaya baki de oynamaz.mustafa doğan toraman ikilisiyle çıkarız..

colocciniyi istemeyen adam toramanla oynasın bakalım
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 25, 2007, 00:13:04
sizleri hayretle izliyorum.defansta en cok hatayi yapan i.toraman ama kimse ondan bahsetmiyor.
bakiden baska suclu yokmu bu takimda?

Toraman içinde olumlu konuşmak yanlış..

Ama en azından opsiyonu var...

Onunda ben 1.sınıf defans oılmadığını her zaman söylüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net