Ana Menü

Alkışlar büyük BEŞİKTAŞ savunmasına!!!

Başlatan NoPasaran, Şubat 24, 2007, 21:30:51

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Bizim defans oyuncularımız yere düşmeyi bilmiyorlar gerçekten..
Gökhan Zan, Koray ve son olarak Baki'de omzundan sakatlandı hepside bir hava topundan sonra yere düştüler ve omuzlarından sakatlandılar.. Bizim oyuncularımız hava topuna çıkarken, eyvah yine biri yere omzunun üstüne düşüp sakatlık geçirirse diye heycan yapıyoruz.. Bu defans yere düşmeyi bilmiyor.. :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

SATUKBLADE

Adriano

2-3 senedir defansa kaliteli adam alınmıyor..
Beşiktaşımızın defansı Baki'lere mi kaldı.?. Bu tür oyuncular Beşiktaş'ımızın kalitesine yakışmıyor..
Ah eskiden bir Zago'muz bir Ronaldo'muz vardı defansımızda.. Ronaldo hem defansta görevini eksiksiz yerine getiriyor hem de kornerlerde ileriye çıkıp bir çok gole imza atıyor.. Zago Ronaldo 2'lisi gitti gideli yerini düzgün dolduracak defans oyuncusu gelmedi takıma..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ufocan

yaaaaa ben olsam gs maçına şu defansla çıkardım

ali güneş-mustafa doğan-koray-i.üzülmez
ali tandoğan-s.kurtulus-ricardinho-i.akın
                 bobo-batuhan

carsi52

ne batuhanı kardeşim saçmalama ya batuhanın futboluna bi lafım yok ama oynayamaz daha adam hiç maç oynamadı yavaş yavaş alıştırcaksın adamı direk ilk maçında gayse maçında ilk 11 e mi sürülcek ;D
Bölünür senin için uykular!

ufocan

:D dikkat ederseniz kaleyi bos bıraktım :D fark etmiyo kaleci war weya yok :D

carsi52

hehehehehehehe ;D valla yeni anladım ya ;D boş bırakcağına bari yedek kaleci koy.

Timurlenk

helal olsun sana tigana ne güzel benimsetmişsin çizgi defansı 2.gole bakın 10 metre gerideki ibrahim üzülmez bile ofsaytta bırakmak için rakibi geri kaçıyor.

sen coloccini'yi isteme yetersiz bul baki'yle yola devam et seni yürekten alkışlıyorum tigana :alkis :alkis :alkis

ufocan

beylerrr tamam bakide suçlu ama buğün paçavra olan toroman dı bilinçli konusalım

carsi52

Toramanda suçlu ama baki daha fazla suçlu bence :oklava

ufocan

Timurlenk

kardeşim adamlar ne yapsın sanki hafızasına sürekli çizgi defans yap komutu yüklenmiş gibi her pozisyonda ofsayt taktiği yapmaya çalışıyorlar bunu yaratan tiganadır

carsi52

tigana ama bakinin yaptığı hatayıda mı görmedin burak ya.

kerim

ya Allah aşkına bişey sorucam!!!

runje'ye laf söyleyen arkadaşlar.. runje'nin hangi golde hatası war ?

takımda en iyi oynayan adamdı bence runje.. sewmem ama hıncal uluç'un dediği gibi: Türkiye'nin en çok dalga geçilen kalecisi, Türkiye'nin en iyi kalecisi oldu!!

benden runje için  :alkis
güneş hep bizim arkamızdan doğmuş,
yani biz hep geceye yürümüşüz...
adımız çıkmışsa karanlığa,
bu bizim değil güneşin suçudur!!!

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

HAKLISIN KERİM RUNJE BUGGÜN İYİYDİ AYRICA BAKİNİN OMZUNUN ÇIKTIĞINA SEVİNDİM İNŞALLAH GS MAÇINDA OYNAMAZ
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR