Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ın, taraftarların merakla beklediği forvet transferinde şartlı olarak düğmeye bastığı öğrenildi.

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın, Başkan Yıldırım Demirören ile bir araya gelerek, yabancı transferini bizzat kendisinin halledeceğini söylediği bildirildi. Bu konuda Teknik Direktör Schuster ile de görüşen Adalı'nın, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalınması halinde, daha önceden belirlediği isimlerden birini Türkiye'ye getirteceği vurgulandı.

Müjdeyi verdi

Mali disiplin nedeniyle ilk etapta sponsor aracılığıyla gerçekleştirilmesi planlanan yabancı santrfor için kaynak arayışını bizzat Serdal Adalı'nın yapacağı belirtildi. Başkan Demirören'den onay alan Adalı'nın, yönetim kurulunda "Hocamız gruplara kalınması halinde bir forvet istiyor. Görüştüğümüz yıldız nitelikte isimler var. Kimse merak etmesin ben bu transferi bitirmek için maddi ve ma -nevi her türlü fedakârlığı kendim yapacağım. Kulübün bütçesini zorlamamak için bu transferi kendi imkânlarımla bitireceğim" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Quaresma ve Guti transferlerini sıkı pazarlıkların ardından bitiren Serdal Adalı'nın bu yaklaşımının, yönetim kurulunda bir hayli olumlu karşılandığı bildririldi.

İspanya'dan getirecek

19 Ağustos'ta Helsinki ile İnönü Stadı'nda UEFA Avrupa Ligi'nde, play-off turunun ilk maçını oynayacak Beşiktaş, bu karşılaşmadan avantajlı bir skorla ayrılması durumunda, Serdal Adalı'nın, İspanya'nın yolunu tutacağı belirtildi.

Siyah-beyazlı idarecinin, Fink dışında bir yabancıyı daha göndererek alınacak yabancı forvete yer açacağı öğrenildi. Camiadan sızan haberlere göre yeni forvetin tıpkı Guti ve Quaresma gibi İnönü Stadı'nı sallayacağı vurgulandı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Hayal dünyamın çok geniş maşallah :) Yönetim o kadar huylandırdı ki taraftarı herşeyden bir mana çıkarıyoruz :)
Ör:10 Ağustos Saat 10.00 Robinho 10
Bende hayal dünyasını biraz zorlayarak diyorum ki; hani büyük gün Salı ya,malum salı sallanır,yönetimde Salı günü büyük bir yıldız getirerek Türkiyeyi Sallayabilirmi,hemde bu şekilde Salı Sallanır Sözünü kanıtlar :D

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 08, 2010, 01:20:36
Forzada yapılmış çok güzel..

4 GÜN DEĞİL 4 ASIRDA BEKLERİM SENİ AMA..

Bu pankart ne ya Umutladırıp..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 08, 2010, 18:59:27
O cok eski bir pankart... Nostalji :)

Eski olduğunu biliyorum ama koymasınlar bari ya rezillik resmen..

[KralKartal]

Klubun yaptigida amatörce, nedir bu geri sayim, transfer olsada geri sayima gerek yok, olmasada...

carsi52

Robinho varsa işin ucunda süper ;D

Fenerlisi geselisi benden heycanlı bekliyor :ahaha

Neyse salı günü bi gelsin ne çıkıcak görelim bizi rezil edecek birşey çıkmaz inşaallah.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ya birsey cikmazsa, o zamanda fenerlisi gslisi senden benden heyecanli olacaktir..

Ne gerek var, Q7 ve Gutide yapilmayan sey'i ki en cok Q7yi bekledik, bu yapilacaksada illa Adebayor mu olmasi gerekir :)

surpriz mi kalsaydi (dermisim)

carsi52

Q7 olayında herkez dalga geçerken pat diye aldılar İhsan abi :D
Onun gelişide bombaydı yani..

Şimdiki Robinhodur inşaallah.

[KralKartal]