Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

yani tabiki ronbinho gelseydi iyi olurdu ama bence zaten iyi transferler yapılıdı
abartıldı mı? bence de biraz abartıldı ama taraftarında abartmaması lazım  o yüzden sinir yapmaya veya çok tepki göstermeye gerek yok
FEDA

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 10, 2010, 18:39:28
Neden yapılmaz ?

Ben Sayayım

1- Forma üzerinden Beşiktaş arması taşıdığı için güzeldir. Abartılacak bir yanı yoktur. Forma kötüde olsa 3 gün muhabbeti olur 4.gün herkes unutur. Formaları kimse sabırsızlıkla beklemiyordu..

2- Herkes Robinhoyu bekliyordu ve bunu yönetim biliyordu..

3- Forma geri sayımı yapılacaksa neden "buğu" koydular. Sadece siyah formamız 10 Ağustosta kartalyuvalarında deseydi kim ne derdi..
4-İndexe hep önemli olaylar konur SİYAH FORMANIN BİZİM İÇİN NE ÖNEMİ VAR..

Sadece belli kesim taraftar istemiştir ve onlar için İNDEX konulması çok saçma..

1-Forma üzerinden Beşiktaş arması taşıdığı için güzeldir..Katılıyorum
Şahsen ben formaları sabırsızlıkla bekliyordum,belki de sabırsızlıkla bekleyen çok taraftar var.

2-Herkes Robinho yu beklerken,yönetim den defalarca açıklama geldi,ARTIK İLGİLENMİYYORUZ Diye,ama biz inanmak istemedik.

3-Forma biraz merak uyandırsın diye Buğu koymuş olabilirler

4-Siyah formanın bir önemi yoksa Neden Kırmızı Forma istiyoruz o da önemsiz o zaman.Ayrıca taraftar siyah ve kırmızı olmasını çok istedi

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 10, 2010, 18:39:48
Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 10, 2010, 18:35:30
Adminim neden forma tanıtımı için geri sayım yapılmaz?

Taraftar bu kadar heycanla transfer beklerken böyle bir geri sayım olursa herkezin transfer anlıcağını bile bile böyle aptal amatörce birşey yapılmaz.
Ayrıca merak ediyorum siz inanıyormusunuz forma için yapıldığına ? Transfer için yaptılar beceremediler ellerine yüzlerine bulaştırdılar transferi..

Yönetim açık ve net bir şekilde 10 Ağustos Saat:10.00 da satışa çıkacaktır diye açıklama yapmasına rağmen,bizim Robinho beklentilerine girmemiz daha amatörceydi.
Ayrıca transferi yüzüne gözüne bulaştırdılar demek için biraz erken değil mi? Transfer sezonu bittimi,ya da aksi bi açıklama geldimi

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 10, 2010, 18:49:15

2-Herkes Robinho yu beklerken,yönetim den defalarca açıklama geldi,ARTIK İLGİLENMİYYORUZ Diye,ama biz inanmak istemedik.

** Zamanında Mete Düren AÇIKLAMA YAPTI Q7 transferi olumsuz sonuçkandı" diye..

** Yıldırım Demirören açıklama yaptı  "Quaresmayı alırsam alacam başka yabancı yok "diye"

** Yıldırım Demirören "Guti transfer edilmez, o söylentileri çıkmış adamı alamayız" diye

** Mete Düren "Denizli hocamızdır, Schuster ile ilgilenmiyoruz" dedi.1 hafta sonra imza attılar..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 10, 2010, 18:57:17
Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 10, 2010, 18:49:15

** Zamanında Mete Düren AÇIKLAMA YAPTI Q7 transferi olumsuz sonuçkandı" diye..

** Yıldırım Demirören açıklama yaptı  "Quaresmayı alırsam alacam başka yabancı yok "diye"

** Yıldırım Demirören "Guti transfer edilmez, o söylentileri çıkmış adamı alamayız" diye

** Mete Düren "Denizli hocamızdır, Schuster ile ilgilenmiyoruz" dedi.1 hafta sonra imza attılar..

Hepsi sonuçlandı demi? Peki neden hemen parlamak yerine biraz daha beklemiyoruz,belki de bunun altından da birşey çıkacak,hem çıkmasa bu saatten sonra niye çıkmadı diye sorgulayamayız,2 yıldız demişti 2 side geldi

Cem Goren

Alıntı yapılan: SingahLi - Ağustos 10, 2010, 18:14:56
Bu kadar öfkelenmeye gerek yok,Biz dereyi görmeden paçaları sıvadık,bende beklentiler içine girdim,hatta ibra nın gelebileceğine bile inandım,hayal de olsa güzeldi.
Yönetim 4 gün sonra bomba tranferi açıklayacağız gibi bir şey söylemedi,''Forma tanıtımı için geri sayım yapılmaz'' herkes bunu savunuyor.Peki neden yapılmasın,Niye yapılmasın,Taraftar bu sezon Siyah ya da Kırmızı forma İstemedi mi? İstedi,belki de taraftarın bu beklentisini karşıladıkları için geri sayım yaptılar + Forma sayımı için geri sayımı yapan ilk takım biz değiliz,daha 1 ay önce gese de yaptı aynısını hatta özel web sayfası açtı,klipler bile çekti (www.365g24s.com) ,neden dalga geçmedik,neden başka birşey yapmadık..
Hadi hiç kimse yapmasında,biz yapalım bunu,ne var bunda rezil olunacak,yıllardır bu ülkede İLKleri Beşiktaş gerçekleştirmedimi? bunu neden rezillik olarak yorumluyorsunuz? Bir ilk olarak yorumlayıp keyfini çıkartmak yerine.
Q7 ve Guti yi böyle birşey nasıl bastırır anlamıyorum,onlara yapılan karşılamalar,törenler sırf kendi paronayamız yüzünden nasıl unutulur?
Kusura bakmasınlar ama olayın bu noktaya gelmesinde haber1903'ün ve kullanıcılarının çok etkisi var.
Nedense hep kötü tarfından bakıyoruz,bir de şu açıdan düşünsek nasıl olur? Serdar Adalı Y.D çıkıp açıklama yapmadılar ve piyasada yoklar,nerede olduklarını bilen varmı? Bir röportajı varmı? Bir haberi varmı? Sizce bu kadar sessiz kalmaları Normal mi,taraftarı bu kadar mest etmişken.
nokta...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 10, 2010, 18:39:28
Neden yapılmaz ?

Ben Sayayım

1- Forma üzerinden Beşiktaş arması taşıdığı için güzeldir. Abartılacak bir yanı yoktur. Forma kötüde olsa 3 gün muhabbeti olur 4.gün herkes unutur. Formaları kimse sabırsızlıkla beklemiyordu..

2- Herkes Robinhoyu bekliyordu ve bunu yönetim biliyordu..

3- Forma geri sayımı yapılacaksa neden "buğu" koydular. Sadece siyah formamız 10 Ağustosta kartalyuvalarında deseydi kim ne derdi..

4-İndexe hep önemli olaylar konur SİYAH FORMANIN BİZİM İÇİN NE ÖNEMİ VAR..

Sadece belli kesim taraftar istemiştir ve onlar için İNDEX konulması çok saçma..

Aynen katılıyorum.. İnsanları meraklandırıpta bir forma mı olurdu sonucu ya.. Sanki harika bi forma yapmışlar bambaşka süper bişeyde onun için sayım yapıyolar ona bile yapılmaz ama bari bi süprizi farkı var dersin bunda ne var siyah forma..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

Yahu forma için geri sayım mı olurmuş ?

Yıktınız bütün hayallerimizi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 10, 2010, 14:57:26
Vur kübra gözlerine bi tane  :ahaha :ahaha

Kasmayın bu kadar ya :)

Büyük hata yaptılar belkide daha iyi oldu..

Bu ayıbı örtmeleri lazım

Vala bunu geri sayım diye düşüneni bulsam geçiririm gözüne harbiden:D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

sercAn1903

Forma hoş olmuş tatlı duruyor.beğendim büyük sürpriz oldu:D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

RCA

şimdide fener robiyi alıyormuş. bu ne i.ne bir basındır ya.

transfer yapmayalım ama yeter kı bıtsın su transfer dönemı.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.