Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Ulan bi çıksın bi sponsor alalım şu adamı !
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Hakkaten Beşiktaş'ın bu adama ihtiyacı yok.

Robinho'ya verilecek paraya iyi bir santrafor alınmalı
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Santos want to keep Manchester City forward Robinho in Brazil beyond end of loan deal

Santos hope to talk Manchester City into letting Robinho stay in Brazil till the end of the year.
The Brazilians insist they have the finances in place to pay the 26-year-old's wages beyond the current agreement, which expires on August 4, and are ready to open talks with the Eastlands hierarchy.
A rejuvenated Robinho impressed at the World Cup, attracting interest from Besiktas and Barcelona, while City team-mate Shay Given has called for the forward to be given another chance in the Barclays Premier League.

New lease of life: Robinho put in some fine displays for Brazil in South Africa
City are likely to cash in on their £32.5million signing from Real Madrid if a suitable offer comes in, but Santos pulled off the unthinkable by signing him on loan on January and have not given up hope of a similar coup.
Santos president Luis Alvaro de Oliveira Ribeiro said: 'We have made his stay in Brazil possible in terms of money and there is his desire to stay. We just have to agree with the Arab sheik.'
Oliveira argues that Robinho's impressive performances at the World Cup were down to the way Santos helped him regain match fitness and they believe an extended stay will make him even sharper.

'We feel responsible (for his World Cup performance),' said Oliveira. 'Just look how Robinho was five months ago and how he is today. If you think from the standpoint of the investor, the player has gained a lot of value at Santos and can appreciate even more.'
Robinho has repeatedly expressed his willingness to stay at the team he helped romp to the Sao Paulo State Championship before heading to the World Cup.

He has returned to Santos and is expected to reveal more about his future wishes at a press conference on Tuesday.
Unless the deal is extended, Robinho's Santos swansong should be in the two-leg Brazilian Cup final against Vitoria on July 28 and August 4.
The winners are guaranteed a place in the Copa Libertadores, South America's premier competition.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1292149/Santos-want-Manchester-City-forward-Robinho-Brazil.html

yarını bekliyoruz :lol
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

İngiliz Dailymail gazetesi Salı günü Robinho`nun bir basın toplantısı düzenleyerek geleceği hakkında açıklamalar yapacağını belirtti.

Haber de, Robinho`nun Dünya Kupasın`da gösterdiği yüksek performans ile Beşiktaş ve Barcelona`yı etkilediğini yazdı.

Ayrıca gazete Santos başkanı Oliveira Ribeiro`nun Robinho hakkındaki açıklamalarınada geniş yer ayırdı.

Dailymail`de yer alan Santos başkanı Ribeiro`nun açıklaması şöyle:

"Para konusunda Brezilya`da kalmasını mümkün hala getirdik ve Robinho`nun kendiside Santos`ta kalmak istiyor.Oyuncunun Dünya Kupasın`daki etkileyici performansının Santos`ta yaptıgı antrenmanlar ve çalışma sonucu olduğunu ve takımda kalıcı olması halinde dahada güçleneceğini biliyoruz. Biz Dünya Kupasın`daki performansından dolayı kendimizi sorumlu tutuyoruz. Sadece Robinho`nun 5 ay önceki haline bakın birde şimdiki haline.Eğer bu gözlemdeki ana noktaya bakarsanız bu oyuncunun Santos`ta bircok değer kazandığını ve daha fazlasınıda kaldırabileceğini görebilirsiniz"

-HABER1903-

pAscAliAnUmut

Yine mi o haberler,fısıltılar,duyumlar   :ahaha   :ahaha
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

NoPasaran

Nedense heyecanlanmıyorum..

bu transfer bizim çok üstümüzde birisi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

Hani bu adam kiraLik geLmisti feLan cok duydum herkes sagLam kaynak diye bagiriyordu..? ne oLdu..?

CR7

bu adam ya gelecek ya gelecek :)

CR7

NoPasaran

Arkadaş Robiyede forma ne gider ya  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 05, 2010, 23:53:45

Katılıyorum..

Bize biraz fazla. Peşinde eminim avrupanın önde gelen en az 2-3 takımı bu adamı istiyordur. Bize gelmesi zorunda zoru. İmkansıza yakın. Yaşını tam olarak bilmiyorum ama göründüğü üzre daha genç.. Taa baştan beri inanmadım bu isme hayal gördüm ve görüyorum.

En Kötü ihtimal City galaktikosunda kalır.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam City den HAFTALIK olarak 150bin sterlin kazanıyor..

Bu parayı veremeyiz asla.. Üstelik gelmesi için bu paranında biraz DEĞİL, biraz FAZLA teklif yapmak gerekiyor.. Gelmesi için paradan başka sebep yok. Bunuda biz karşılayamayız.

Sponsor mponsor hikaye olarak görüyorum.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Temmuz 06, 2010, 02:16:25
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 05, 2010, 23:53:45

Katılıyorum..

Bize biraz fazla. Peşinde eminim avrupanın önde gelen en az 2-3 takımı bu adamı istiyordur. Bize gelmesi zorunda zoru. İmkansıza yakın. Yaşını tam olarak bilmiyorum ama göründüğü üzre daha genç.. Taa baştan beri inanmadım bu isme hayal gördüm ve görüyorum.

En Kötü ihtimal City galaktikosunda kalır.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

azeri bi is adami vardi ne oLdu ona..? HAni nerde buyuk destek buyuk transferLEr..?