Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

İstiyorum bu adamı Beşiktaşta görmeyi ya..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

CR7

Adım adım Robinho!Beşiktaş, Brezilyalı yıldızın babası ile görüştü ve...25/06/10 09:25

Gizlice İspanya'ya giden başkan Demirören, Robinho'nun babası Gilvan de Souza ile buluştu. 'Baba Robinho' "Yıllık 5 milyon Euro'ya bu iş olur" dedi, şimdi gözler City'ye çevrildi.

Beşiktaş transferde 'büyük' oynuyor. Bernd Schuster ve Ricardo Quaresma'yı kadrosuna katan Siyah-Beyazlılar, Robinho içinmüthiş bir harekât başlattı. Herkesten gizlenen harekât, önceki gece gerçekleşti. Başkan Yıldırım Demirören, transfer komitesi üyeleriyle birlikte İspanya'nın yolunu tuttu. Gece yarısı Robinho'nun babası Gilvan de Souza'yla bir araya gelen Demirören, "Bu transferi gerçekleştirmeye hazırız. Şartlarınızı ve Robinho'nun kafasındaki düşünceleri öğrenmek istiyoruz" dedi.

'Baba Robinho', oğlunun daha önce İngiliz basınında çıkan "Schuster varsa, ben varım" sözlerini doğrularken, "Eğer şartlar uygun olursa, Robinho Beşiktaş'a gelebilir" yanıtını verdi.

BOBO İLE ÇİFT FORVET
Bu diyalog sonrası transferin şartları masaya yatırıldı. Beşiktaş yönetimi, ilk tercihin 'kiralık formülü' olduğunu bildirdi, ardından Robinho'nun istediği yıllık ücreti sordu. Kartları açık oynayan Gilvan de Souza, "Robinho her sezon transferiyle ilgili belirsizlik yaşamak yerine bonservisiyle birlikte transfer olmaktan yana. Eğer bonservisi alabilirseniz, kafa olarak tamanlamıyla kendisini Beşiktaş'a adayabilir. İstediğimiz yıllık ücret ise 5 milyon Euro" ifadesini kullandı.

Yapılan görüşmenin olumlu bir havada geçmesinin ardından gözler Manchester City'ye çevrildi. Başkan Demirören ve transfer komitesi üyelerinin, Robinho'nun bonservisini bir sponsor üzerinden satın almak için formüller ürettiği belirtildi.

Schuster'in Robinho'nun alınması halinde bu oyuncuyu Bobo ile birlikte çift forvet oynatmayı düşündüğü, transferde bir sorun çıkması durumunda ise
Getafe'den eski öğrencisi olan Juan Angel Albin'i istediği öğrenildi.

HTSPOR / ÖZEL HABER / Kartal YİĞİT
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burkayersoy

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

dünyaca ünlü birini alıyorsunuz,messi ile kıyaslanıyordu bir aralar hatırlatırım.ya da şöyle söyliyim real madrid de 10 numara giyiyordu.

5 milyona gerçekten iyi para robinho için.

KeePSaKe

İyide eğer gelirse bu yabancılardan birilerini kesmesi lazım Schuster'in...

Bobo nun Türk vatandaşı olması için 1 yıl daha mı var ?
Since 1903

saldır beşiktaş

Bobo geleli 4.5 sene oldu  yönetim sıkıştırırsa fedarasyon'u türk statüsüne geçirebilir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Bu sene olabilse keşke süper olur valla...
Since 1903

IL Capitano

Robinho bu sene zor anca kiralik olur ve alacagi ucrette anlasabilirsek...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Uzun süredir sizlere MedyaBJK olarak Beşiktaş'ın Robinho'nun peşinde olduğunu dile getirmiştik. Yaptığımız haberlerde Beşiktaş'ın Robinho ile anlaştığını, sorunun kulübü Manchester City olduğunu vurgulamıştık. Ayrıca Başkan Yıldırım Demirören'in Robinho için İngiltere'ye uçtuğunu açıklayan tek MedyaBJK olmuştu.

Mustafa Denizli'nin otelinin açılış törenine katılan Yıldırım Demirören, Lig TV'ye açıklamalarda bulundu. Demirören yaptığı açıklamada, Guti ile neden anlaşmadıklarını, Robinho transferinde sorunun Manchester City olduğunu söyledi.

Demirören'in açıklamalarından önemli noktalar:

"Schuster ile sezon öncesi kampı sonrası konuşacağız. Eğer hocamız transferi gerekli görürse, hocamızın isteği doğrultusunda transferler yaparız. Guti'nin imajı yüzünden kendisiyle imza atmayacağız. Her ne kadar bu iddiaların yalan olduğu kanıtlansada, Beşiktaş'ın adına yakışmaz şeyler bunlar. Robinho için ise teklifimizi Manchester City Kulübüne yaptık, cevap bekliyoruz. Sorun kulübü."
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

O zaman Guti bizde ;D

Q7 transferinde de bitti bu iş vazgeçtik Q7 gelmek istemedi dedi görüyoruz ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net