Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

Guti transferini Türk medyası kaldıramaz resimlerden dolayı çok spekülasyon olur o yüzden Gutiyi düşünmüyoruz Robinhoyada teklif yaptık bekliyoruz ama öncelik teknik direktörümüzün kararıdır demiş Yıldırım Demirören
bakalım birileri gelecek ama kim
kaynak ligtv.com.tr

Cem Goren

Gutı ıcın resımlerın gercegı yansıtmadıgı halde vazgectık dıyor. cok enteresan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

Robinho ülkesinde devam edicekmiş futbola.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Beşiktaş yönetiminin Robinho rüyası sürüyor. Başkan Demirören'in yeni satın aldığı petrol şirketi M-Oil, transfere sponsor olursa; sambacı İstanbul'a gelecek FATİH DOĞAN

Teknik direktör Schuster'in ardından Ricardo Quaresma transferiyle Beşiktaş camiasını şampiyonluk havasına sokan Yıldırım Demiören ve yönetiminin Robinho aşkı bitmek bilmiyor. Başkan Demirören'in"İlgimiz devam ediyor. 10 milyon euroyu aşan yıllık ücreti var. Türkiye'ye bu paranın altında gelmez. bekleyeceğiz"yorumunu yaptığı Brezilyalı yıldız için kulislerde Demirören Şirketler Grubu'nun yeni satın aldığı ve çıkış yapması planlanan M-Oil'in sponsor olacağı konuşuluyor. Robinho için 22 milyon Euro isteyen Man. City kulübüne, kiralık formülünü kabul ettirmeye çalışan Beşiktaş yönetiminde, Quaresma ve Schuster transferlerini bitiren yönetici Serdal Adalı'nın da sambacı için "Hayaller güzel. Ancak sponsor bulursak bu hayali gerçekleştirebiliriz. Şu anda kulübün mali bütçesiyle bu imkansız" dediği ve gözlerin M-Oil şirketine çevrildiği öğrenildi. Milangaz'ın da sahibi olan Demirören Grubu, M-Oil'in yüzde 70 hissesini satın almıştı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Camia istiyor, taraftar istiyor, yönetim dört koldan saldırıyor. `İki yıldız` sözünü tutmakta kararlı olan Yıldırım Demirören, Robinho için Manchester City`ye resmi teklifini yaptı. İngilizler`in ilk yanıtı Beşiktaş`ı umutlandırdı.

Yıldırım Demirören önderliğindeki Beşiktaş yönetimi, Türk futbol tarihinin en büyük transferlerinden birini gerçekleştirmek için resmen girişimlere başladı. Ricardo Quaresma transferiyle camiaya adeta şampiyonluk coşkusu yaşatan, tribünlerin, "Şımart bizi başkan, çıkart bizi baştan" tezahüratlarına da kayıtsız kalmayan Başkan Demirören, Robinho'nun bonservisini elinde bulunduran Manchester City'ye ilk resmi teklifini yaptı. Kartal'ın patronu, 'kiralama' formülünü masaya koyarak, İngilizler'le pazarlığa oturdu. İki kulüp arasında yaşanan ilk sıcak temas sonrası, Avrupa transfer piyasasında bombalar birbiri ardına patladı, spekülasyonlar havada uçuştu. Ancak Manchester'ı temsilen pazarlık masasına oturan yetkililer, menacerlerin, "City kiralama bedeli olarak yıllık 8 milyon Pound istiyor" iddiasını kesin dille yalanladı. Bu olumlu gelişme sonrası Beşiktaş cephesi transfer için daha da umutlandı.

City onay verirse...
İngilizler, yönetim kurulu ve genel menacerlerinden görüş alıp, en kısa sürede geri dönüş yapacaklarını Siyah-Beyazlılar'a iletti. Kısacası, Beşiktaş ilk resmi girişiminde dev bir adım attı. Kartal, İngilizler'den olumlu yanıt alırsa, transferin önünde hiçbir engel kalmayacak. Bilindiği üzere Beşiktaş daha önce Robinho ile eski oyuncusu Zago aracılığıyla temas kurmuş, Brezilyalı santrfor, "Schuster varsa gelirim" diyerek, Siyah-Beyazlı formayı giyeceğini müjdelemişti.

Fanatik

ilhan mansız_melis

Manchester City'den Robinho'dan kartal'a mesaj.
Beşiktaş'ın transfer listesinde olan Robinho'dan mesaj var...

Dünya Kupası'nda, Brezilya Milli Takımı kampında bulunan Manchester City'den Robinho, Beşiktaş'a net bir mesaj gönderdi: "Teklifiniz için teşekkür ederim ama kendimi Beşiktaş forması giymeye hazır hissetmiyorum"

KENDİMİ HAZIR HİSSETMİYORUM
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in bile, "Teklif yaptık, ancak getirmek zor" dediği Manchester City'nin yıldız ismi Robinho, siyah-beyazlı kulüp konusunda net ve ironik bir yanıt verdi: "Teklifinize çok teşekkür ederim ama kendimi Beşiktaş forması giymeye hazır hissetmiyorum."

Brezilyalı yıldız, Dünya Kupası için bulunduğu milli takım kampında yaptığı açıklamada, Beşiktaş defterini kapattığını açıkladı. Kartal'ın kendisine yaptığı teklife teşekkür eden yıldız futbolcu, şu an için Türkiye'ye gelme gibi bir niyetinin bulunmadığını vurguladı. Robinho, Manchester City'den ayrılmayı düşündüğünü de tekrarlayarak, istemesi halinde Barcelona'ya gidebileceğini, aksi taktirde Brezilya'da, Santos takımında kalacağını ifade etti.

BONSERVİSİ 20 MİLYON EURO
Bu arada kulübü, Robinho'nun ayrılmak istemesi durumunda bonservis bedelinin 20 milyon euro olduğunu duyurdu. İspanyol Sport gazetesi, Barça'nın bu rakamı vermesinin, İbrahimoviç'in gidişine bağlı olduğunu işaret ederek, İsveçli oyuncunun kalması halinde Robinho'nun transferinin yatabileceğine dikkat çekti.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

"Teklifiniz için teşekkür ederim ama kendimi Beşiktaş forması giymeye hazır hissetmiyorum"

Birşey diyemezsin ki adama  :-\
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

evet daha 40 fırın ekmek yemeli :lol

KeePSaKe

Kısacası gelmek istemiyorum demiş...
Since 1903

CR7

bu yönetim bizle bir şey geçiyor ya da basınla :D

daha dün yıldırım demirören robinho'nun kulübüne teklif yaptık bekliyoruz dedi bugün;

Alıntı Yap
Serdal Adalı son günlerde adı Beşiktaş ile anılan Robinho ile ilgili de açıklamalar yaptı. Brezilyalı oyuncuya bazı menajerlerin kendilerine önerdiğini vurgularken, bu oyuncu ile Beşiktaş kulübü arasında bugüne kadar ciddi bir görüşmenin olmadığının altını çizdi.

dha

:ahaha

Yönetim bu sene süper. Mete düren yalanlar Serdal Adalı onaylar.(Q7) Başkan onaylar Serdal Adalı yalanlar(robinho) Serdal Adalı doğrular Başkan yalanlar(Guti)

:ahaha

CR7

Basına çok kızmışlar çok bu Mustafa Denizli - Bernd Schuster olayları sonrası :muha

CR7

Herkes yalanladı, MedyaBJK hep iddia etti. Tam 11 gün önce sizlere Robinho transferi için resmi girişimlerin başladığını duyurmuştuk. Yöneticiler hep yalanladı, biz 'Robinho!' demeye devam ettik. Sonunda, tam 5 gün önce Yıldırım Demirören kameralara "Robinho için teklifimizi Manchester City Kulübü'ne ilettik!" diyerek, yaptığımız haberleri doğruladı.

Quaresma'dan sonra bir dünya yıldızını daha kadrosuna katmak için harekete geçen Beşiktaş, hedefini Robinho olarak belirlemişti. Robinho transferi için bizzat İngiltere'ye giden Yıldırım Demirören, Robinho'yu resmen Manchester City'den istemişti. Robinho ile anlaştıktan sonra, futbolcunun kiralama bedeli artmaması için futbolcuya 'sus' emri veren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, "Robinho ile anlaşmak kolay, zor olan Manchester City Kulübü'yle anlaşmak." diyerek, bu iddialarımıza yeşil ışık yakmıştık.
Daha önce Quaresma transferini ilk olarak duyuran ve Beşiktaş camiasının önde gelen bir isminden aldığımız kesin bilgiye göre; Manchester City yöneticileri Cumartesi günü Beşiktaş Kulübü'ne olumlu veya olumsuz cevabı resmi olarak verecek. Böylece bu tarihi haftada, Robinho ya Beşiktaşlı olacak yada Robinho rüyası başlamadan sona erecek.

CR7

son gelen bilgilere göre Robinho dünya kupası sonrası geliyor. Başkan formaların basılması için talimat vermiş...

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Temmuz 01, 2010, 21:33:18
son gelen bilgilere göre Robinho dünya kupası sonrası geliyor. Başkan formaların basılması için talimat vermiş...

Kalpten gidicem yahu :lol
Bölünür senin için uykular!