Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

kapak oldu forzaya :)) ben 3 senedir kralkartal.com üyesiyim forzaya da üye olmak istemiştim o zamanlar üyeliği aktif etmediler zaten kıldım forzaya fena kapak oldular ama maraton.com.tr de çıktı hoşgeldin robinho başlılklı forzanın haberi
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

[KralKartal]

, bizimle dalga gececek malzeme verdikleri icinde forzaya , ki bu yuzden umuyorum ki robi gelir ama suana kadar zor gibi,
kiziyorum...

Umarim dogru haberdir, imza atmadan hersey degisebilir, o nedenle imza atilmadan transferi beyan etmek cok yanlis.
Fenerin sampiyon olmadan sampiyonluk kutlamasi yaptigi ama sonra husrana ugradigi gibi..
olacak sey mi?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Eğer robi gelmezse öyle olucak.
3 ay diye fenerle dalga geçtik aynısını Forza yapmış olucak..
Bölünür senin için uykular!

CR7

Turkish club Fenerbache say that reports linking them with Manchester City's Brazilian striker Robinho are false. "We are not interested in Robinho," said a club statement. "It's all just speculation."

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/gossip_and_transfers/default.stm

buyrun link. FB yalanlamış yine. bugünkü haber.

astbjk1903

birde biz niye delgodoyu bedavaya verdik bu dubai takımına herkes bir düşünsün robinho transferi madem gerçekleşmeyecek enayi mi bu kadar bizim yönetim kaç takım istıyodu en azından 3 mılyon euro ya satardık

[KralKartal]

alacaklarina karsilik verdik iste... yoksa satamazdik

Kralkartal21

Geleceğine inanıyorsam iki sebebi var.

1. Forza'nın yayınladığı resim ve video.
2. Delgado'yu alan takımın başkanı ile Man. City'nin başkanının aynı olması.

Alen Mankaryan resmileşmeden koymayın resmi demiş ama site yöneticileri çok önemli bi kaynaktan aldık haberi demiş.
Umarım Robinho gelir çünkü eğer gelmezse Forza'ya fena kapak olucak ve bu bütün Beşiktaşlılara mal edilecek.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

astbjk1903

tamam anladım da mustafa hoca ayrılmadan önce tüm futbolcuların alacakları ödensin demedimi ve o zaman hepsinin borcu kapatıldı diye bir haber çıktı hadi diyelim ödenmedi 1 senedir bu adam hiç mi para almadı 5 mılyon euro bonservisi olan bir futbolcu yu hibe ettik mantıksız arkadaşlar bu işte bir iş var

[KralKartal]

Delgado 5 milyon etmez, alacaklari ve bu sene alacagi para kac milyonsa ona sayildi
ki kontenjan krizinden dolayi kimse para vermezdi, bedavaya alirdi zaten, biliyor satacagini.
elimizde patlardi veya kiralik vermek zorunda kalirdik

ilhan mansız_melis

Alacakları ödensin derken o sezondan alacakları ödensin paraları kalmasın dedi hoca.

Biz Delgado'nun bu sezon ki alacağı karşılığında verdik.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Bazı internet siteleri ve basın yayın organlarında yöneticilerimiz Sayın Şekip Mosturoğlu, Sayın Ali Yıldırım ve Sayın Cihan Kamer'in Robinho ve Tuncay Şanlı'yı transfer etmek üzere İngiltere'ye gittikleri öne sürülmektedir. Sayın Ali Yıldırım tatilde, Sayın Şekip Mosturoğlu ve Sayın Cihan Kamer ise İstanbul'dadırlar. Dolayısıyla söz konusu haberler doğru değildir.

Fenerbahçe Spor Kulübü

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

astbjk1903

kimse kimse ye hibe ederek futbolcu vermez arkadaşlar burası babasının çiftliği değil yönetimin hadi diyelim alacağı var taş çatlasa 1 mılyon euroyu geçmez mantıklı olun ben avukatım bu adamlar öle sözleşmelere imzata atıyor ki bu adamın 5 ay ödeme parasını hemen cas a başvurur bonservisini alır eline çatır çatır ödetir , ben robi transferine hala inanıyorum