Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Boşver Ntv sabah haberlerini izle keyfin yerine gelsin :))))
less than a minute ago via web
recai kocaman şimdi yazdı sabhı bekleyelim           :D !!!!!!!!!!!!!!1
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

celal kolotu ızledım az once

varya adam ıcıme su serptı ve en anlamlı acıklamayı yaptı
bugunde gıder alır gelır besıktas ama beklıyor kı fıyat dussun bolece fıyat duserse tamamını sponsor alacak ve baskan kendı parasıyla baskasınıda alacak
ama olurda fıyat dusmezse sponsor bıle olmasa baskan kendısı gıdecek parasını verecek gelecek
besıktas robınhoyla her konuda anlastı kımse merak etmesın dedı ya benım ıcın bu transfer olumlu sonuclandı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

fox tv: robınho persembe gunu ıstanbulda dıye haber gecmıs galıba.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Robinho gizemi çözüldü! SPOR - FUTBOL

Salı, 24 Ağustos 2010 11:40

MedyaBelleten - Özel Bu güne kadar Robinho hakkında dış basın da dahil olmak üzere çok şey yazılıp çizildi. Hatta bu gelişmelerin üzerine Beşitaşlı yöneticiler Robinho'nun transfer haberlerini bir bir yalanladılar. Kulübün resmi internet sitesinden bile açıklama yapıldı...

Şimdi bugüne kadar yazılıp çizilenleri zihninizde tekrar şöyle bir gözden geçirdikten sonra hepsini unutun...

Çünkü bundan sonra yazılacak tek şey Robinho'nun İnönü Stadı'ndaki imza töreni olacak. Evet yanlış okumadınız Robinho artık Beşiktaşlı! Öyle kiralık falanda değil Robinho bonservisi ile birlikte 4 yıllık Beşiktaşlı.

Nasıl mı? Başkan Yıldırım Demirören transferi günler öncesinden bizzat kendi bitirdi. Fakat takımdaki yabancı kontenjanı sıkıntısına bir formül gerekiyordu. Bunun için ilk önce futbolculara gelecek teklifler değerlendirilecekti. Ama Beşiktaş'ın yabancılarına çıkan taliplerin, bu futbolcuların kulüpten aldığı yıllık ücretlerini duyunca hepsi geri adım attılar.

Zaman daralıyordu, artık bazı şeylerin somutlaşması gerekliydi. Bu durumda Manchester City'e ilginç bir teklif götürdü Beşiktaş.

Manchester City Kulübü'nün sahibi olan Abu Dabi'li United Group'un sahibi Sulaiman Al-Fahim aynı zamanda Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Al Ain ve Al Jazeera kulüplerinin de koyu bir taraftarı.

Matias Emilio Delgado da bu iki kulüpten birine teklif edildi ve sonuçta Al Jazeera kulübüne verilerek hem Robinho'ya kontenjan açılmış hem de bu oyuncunun kulüpten aldığı yüksek ücretten dolayı alıcısının çıkmadığı için böyle bir transferde kullanıldı.

Böylece Beşiktaş tarihi bir transferi gerçekleştirmiş oldu. Başkan Yıldırım Demirören'in artık çok önemli bir aksilik çıkmazsa, perşembe günü oynanacak HJK Helsinki maçından sonra Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ne kalması halinde Robinho transferine son noktayı koyacağı belirtiliyor.

Tüm bunların yanı sıra İspanya`nın Real Betis kulübünde oynayan Mehmet Aurelio ile iki yıllık anlaşmaya varan Beşiktaş'ta Kulübe çok yakın kaynakların verdiği haber bununla da bitmiyor! Robinho'dan sonra bir bomba daha var... Bunun için bizi takip edin.

YASAL UYARI : Medyabelleten.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve videolar, sitemiz kaynak gösterilmek veya ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Since 1903

saldır beşiktaş

Son kalan bir umudum vardı onuda yitirdim gelmeyecek bu adam.
Merak ediyorum transfer gerçekleşmezse forzanın adminleri ne yapacak.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

tAKİP EDESİM bile gelmiyo artık..

Çok sıktı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

İngiliz basının günlerdir Beşiktaş veya Fenerbahçe'ye transfer olacağını iddia ettiği Robinho, Globo Network internet sitesine önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın hem kendisiyle hem de Manchester City ile anlaştığı yönünde haberler çıkmasına rağmen şu ana kadar sadece Fenerbahçe'den resmi teklif aldığını ifade eden Brezilyalı yıldız, "Türk futboluna ve Fenerbahçe'ye büyük saygı duyuyorum ancak ben kararımı verdim. Türkiye'de oynamak istemiyorum" dedi.

Şu an için başka teklifleri değerlendirdiğini belirten Robinho, "Pazarlıklar devam ediyor, daha transfer döneminin kapanmasına 1 hafta var. Bu süre içerisinde birçok şey olabilir. Şunu çok net söyleyebilirim ki; İspanya ya da İtalya'da futbol hayatımı sürdüreceğim" diye konuştu.

""""Sadece Fenerden teklif aldım ne demek ya :-\""""""
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Dün Adalı ile konuşup merak ettiklerimi sordum...
Robinho dediğim zaman verdiği yanıt ilginçti: "Parayı buluruz... Bastırır alırız. Ama büyük emeklerle kurduğumuz takımda bir çuval inciri berbat etmek istemeyiz!"
Kamuoyunun bu transferle oyalanmasını eğlenerek izlediğini söylüyordu.

Peki ya Klose?
Anlattığına göre Bayern Münih, 32 yaşındaki golcü için 5-6 milyon euro istiyormuş... Adalı, bu yaşta bir golcü için fazla olduğunu söyledi... "3 milyona razı olsunlar, yarın sabah getireyim!"
Dayanamadım, "Sevgili dostum" dedim, "Klose Türkiye'ye gelecekse, hiç düşünme 5 milyonu da ver, getir!"
Adalı'nın işine karışmak gibi olmasın ama...
Robinho ile 25 milyon euroluk bir maceraya girmektense 5 milyona Klose gibi istikrarlı bir golcüye sahip olmak ucuz ve akılcı bir çözümdür.

Dün Adalı ile konuşup merak ettiklerimi sordum...
Robinho dediğim zaman verdiği yanıt ilginçti: "Parayı buluruz... Bastırır alırız. Ama büyük emeklerle kurduğumuz takımda bir çuval inciri berbat etmek istemeyiz!"
Kamuoyunun bu transferle oyalanmasını eğlenerek izlediğini söylüyordu.

Peki ya Klose?
Anlattığına göre Bayern Münih, 32 yaşındaki golcü için 5-6 milyon euro istiyormuş... Adalı, bu yaşta bir golcü için fazla olduğunu söyledi... "3 milyona razı olsunlar, yarın sabah getireyim!"
Dayanamadım, "Sevgili dostum" dedim, "Klose Türkiye'ye gelecekse, hiç düşünme 5 milyonu da ver, getir!"
Adalı'nın işine karışmak gibi olmasın ama...

Robinho ile 25 milyon euroluk bir maceraya girmektense 5 milyona Klose gibi istikrarlı bir golcüye sahip olmak ucuz ve akılcı bir çözümdür.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Tekrar Robinho içi yazıyorum ey ahali! Biz sözümüzün arkasındayız, biz kaynaklarımıza sonuna kadar güveniyoruz, bir öyle bir böyle konuşmuyoruz.
Önceki yazılarımızda da Robinho?nun geleceğini belirttik size fakat bugün Robinho tarafından söylendiği ortaya atılan bir demeç yayınlandı ve telefonlarım susmak bilmedi. ?Hani geliyordu?? ?ne oldu?? gibisinden sorulara maruz kaldım. Ben de telaşlandım tabii hemen aradım ilgili kişileri, aldığım cevaplar gayet olumlu yöndeydi, aksi giden hiçbir durum yok hatta pürüzler tamamen giderilmiş.
Gelelim o demece; neymiş efendim Türk futboluna saygı duyuyormuş fakat Türkiye ligi ona göre değilmiş o İtalya yada İspanyada oynarmış.
Bu haber olduğu gibi yalan, baştan aşağı yalan. Bakın bakalım röportaj kim trafından yapılmış: Brezilya basını tarafından. Eh şimdi soruyorum size; farzedinki Robinho geçen sene Beşiktaşta kiralık oynadı ve M.City oyuncuyu satacağını söyledi, Beşiktaşında parası yok alamıyor ne yapar? Tabiki Santosun yaptığını yapar. ?Brezilya futboluna saygı guyuyorum ama orası bana göre değil.? diye demeçler yayınlar.
Teorik olarak tabii, Beşiktaşlılık ruhunda böyle birşey yok. Gel gör ki onlar Brezilyalı. Boşuna demiyorlar çiğ süt emmiş bunlar diye.
Herkes rahat olsun ahali biz kaynaklarımıza %100 güveniyoruz bu iş bitmiştir Robinho artık Beşiktaşta.
Diğer duyumcular gibi imzayı Pazartesi atıyor, Salı atıyor diye gün de vermiyoruz, bildiğimiz tek birşey var oda; Robinho artık Kartal!
Şunuda yazın bir kenara bugün bütün duyumcular geri vitese taktı fakat biz hala sözümüzün arkasındayız. Bu işler kendini duyumcu ilan etmekle olmuyor icraatla oluyor. Saygılar, sevgiler?

http://renksiztakim.tumblr.com/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

dün celal kolotu ızledım.canlı canlı taze program.anlattıkları en mantık acıklamaydı ve robınho transferının bıttıgını soledı.ama 2 lıra az vermek ıcın ugrasılıyor boylece baska bır oyuncu daha alınacak dedı.ve daha nıcesını anlattı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Sadece Fener'den teklif aldım ve Türkiye'de oynamak istemiyorum dedi.

Birazcık umudum vardı o da bitti.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

grafite bile iyidir aslında. :D fena olmazdı hani :D

26 vereceksen ronaldinho yu al  :P

biaralar saviola vardı neydı yahu .. o nerelerde acaba. :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Benfica'da gollerine devam ediyor ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Arkadaşlar selam. Bu konuda artık kesin ve kesin olarak gerçekleri yazacağım ve bu yazacaklarım kesin olarak noktası virgülüne kadar doğrudur. Bu yazdıklarımın hepsini eğer konuşurlarsa Beşiktaşlı yöneticilerdende duyacaksınız? Fenerbahçeden kimsenin konuşacağını sanmıyorum.Robinho mevzusu aynen şöyle gerçekleşmiştir;

*Öncelikle Robinhonun BJK ile anlaştığı ? şu gün şu saat Türkiyeye geleceği? İlk taksitin ödendiği vs. tarzı haberlerin TAMAMI YALANDIR.

*Aynı şekilde Fenerbahçe yönetiminin resmi siteden Robinho yalanlamalarıda kesinlikle YALANDIR.

*Tarihi ile birlikte Robinho olayı şu şekilde gelişmiştir.Fenerbahçe Klubu devre arası Robinhoyu kiralamak ister kiralayamaz.Sezon başında Krasic?Dzudsak?Sanchez vs. ile görüşülürken robinho tekrar gündeme gelir fakat yüksek bonservisi sebebi ile vazgeçilir. Daha sonra devreye BJK girer. Fiyat bir noktaya çekilir ?almak üzerelerken FENERBAHÇE tekrar devreye girip transfer gerçekleşmemesi için fiyatı yükseltir (Bu yazdığımı yakında bir BJK li yöneticiden de duyacaksınız. İsmi BJK yönetiminin 3. ismi). Çünkü Fenerbahçe yönetiminin stratejisi Alexin ayrılacağını bildikleri için yerini şimdiden doldurmak istemeleridir ve Robinho için Türkiyeden tek oyuncu olup fiyatın düşmesini beklemektedirler.

* Şimdi şunu söyleyeceğim şu anda ROBİNHO´nun kendi istediği para da hiçbir sıkıntı yoktur. Asıl sorun M.City´nin istediği devasa Bonservis ücretidir. Bu parayı Türkiyeden verebilecek HİÇ BİR KLUP YOKTUR. (20 milyon poundun üzerinde) Beşiktaşın sponsor aradığı vs. de yalandır.Beşiktaşın bu transferi bu paraya yapması İMKANSIZDIR.

Son olarak söyleyeceğim şudurki Fenerbahçe yönetimi BJK ye daha evel fiyat arttırıp transferi yaptırtmadığı için şimdi BJK nin aynı şeyi yapmasını istemediği için transferi sürekli yalanlamaktadır.
Gelişmeler aynen şöyle olacaktır; Transferin son gününe kadar Robinhonun fiyatının düşmesi beklenecek ve eğer fiyat düşerse ve İzmirde demirörenin fabrikasından bulunan Erdoğan Demirören? Yıldırım Demirören?Serdar Bilgili üçlüsüde gaza gelip ceplerinden para koymaz ise Robinho Fenerbahçeye kalır ya da kalmaz başka bir klube gider.

Not: Bjk´nin Klose ile ilgilendiği kesinlikle yalandır. Mete Düren Almanyaya Klose için değil Bir Kongreye katılmak için gitmiştir. Basında Klose diye sallamıştır.
Yektanın Fenerbahçeye transferi söz konusudur. Bu transferde de Robinho transferi gibii strateji son günü beklemektir.
Herkese iyi geceler.

***antu yazarı sanırım. dh den aldım ben. adam çok ünlü bir menajerlik şirketinde çalışıyor en güvenilir duyumcuları..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net