Ana Menü

Tüm Robinho Haberleri | Tek Başlık

Başlatan CR7, Haziran 18, 2010, 21:26:06

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

İççimizdeki İrlandalılar Ağlamaya Başlamış
Ağlamayın Daha Erken ;)
Kavruk Havaalanına İndikten
Sonra Bize İnanlarla Sizi Ağlatacaz!!!
...
Not:Robinho Transferinde Olumsuz Bir Gelişme Yok Çünkü Sözleşme İmzalandı.
DipNot:Ben Bunları Kaç Aydan Beri Söylüyorum Kaynağım Hiçbir Renkli Basın Değil
2.DipNot:Aureilo Bu Gece Veya Yarına Kadar Anlaşıldığı Açıklanır.
En Son Not:Resmi Açıklamalara Kadar Susalım...
cTnR

İyi güzel diyorsun ama gelmezse o facebook sayfası küfürlerle dolacak haberin olsun  ;D
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KartaL_Gurkan

24 Ağustos 2010 Salı - 20:39
Sporx.com dış haberler

Robinho konuştu! Şoke etti! 26 yaşındaki Brezilyalı golcü Robinho Brezilya basınına yaptığı açıklamada "Beşiktaş ile Fenerbahçe'ye, Türk futboluna çok saygı duyuyorum ama kariyerime Avrupa'da, İspanya ya da İtalya'da devam edeceğim" dedi.

Globo'ya açıklamalarda bulunan yıldız golcü transfer döneminin sona ereceği 31 Ağustos'a kadar Manchester City'den ayrılacağını doğrularken tereddütsüz bir şekilde devam edeceği yerin Türkiye olmayacağını belirtti. Fenerbahçe'nin kendisine resmi bir teklif sunduğunu fakat buna hayır dediğini de ilk kez resmen açıklayan Robinho için haberde Beşiktaş'ın da girişimde bulunduğuna yer verildi.

Robinho transferiyle ilgili olarak "Şu an bir takım görüşmeler ilerliyor ama henüz netleşmiş bir şey yok. Tek söyleyebileceğim Avrupa, İtalya ya da İspanya olacak" ifadelerini tekrarladı.

Haberin sonunda ise Milan ve Barcelona kulübünün Robinho'ya bir dönem olan ilgileri hatırlatıldı.

Ersin Develi

Transfer dönemi bitinceye kadar hiç bir şeye inanmayacağım.
Robinho nun gelmeme ihtimalini düşünürsek,transfer döneminde yapılan karizma büyük ölçüde zedelenecek,forza,çarşı forum,haber1903,çetinerler falan hepsi büyük konuşmalarının ya da kendinden emin olmalarının cezasını güvenirliklerini zedeleyerek ödeyecek,yapılan reklamlar m-oil,medical park falan heybeden reklam yapmalarının keyfini yaşayacak,taraftarın beklentisi boşa çıkacak,taraftar hayal kırıklığına uğrayacak,kısacası artık transfer konusunda kime inanacaklarını şaşıracaklar.
Robinho nun gelme ihtimalini düşünürsek,karizma tavan yapacak,taraftarın beklentisi karşılanmış olacak,transfer konusunda artık kimse Beşiktaş'a çamur atamayacak,Türkiye'de şu mantalite yerleşmiş olacak ''Beşiktaş kimi isterse alır'' Beşiktaş büyük bir iş başarmış olacak (Robinhonun açıklamalarından dolayı ve basındaki haberlerden dolayı)

31 Ağustos gecesi ak koyun kara koyun herşey belli olacak,gelsin artık 1 Eylül sabahı

Ersin Develi

Şöyle bir şeyi de atlamamak gerekiyor.Robinho transferi konusunda

http://www.ntvmsnbc.com/id/25102081/

carsi52

Forza fotoğrafı ve videoyu kaldırmış herhalde ?
Bölünür senin için uykular!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Guti ORÇ.

ya ne biliyim benim hala umudum var.bu kadar kişi aptal olamaz kesin gelicek dediklerine göre bir bildikleri vardı.belki çok uçuyorum ama fenerden alınmaya çalışılan bir intikam var gibime geliyor bu işler.

K.D

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ağustos 25, 2010, 00:26:52
ya ne biliyim benim hala umudum var.bu kadar kişi aptal olamaz kesin gelicek dediklerine göre bir bildikleri vardı.belki çok uçuyorum ama fenerden alınmaya çalışılan bir intikam var gibime geliyor bu işler.
aynen :D umudum imgelerimde!!! :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

forzadan bişiler tyokmu recai çetiner falan ? :D

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

Korkunun ecele faydası yok ÇOK FENA GELİYORUZ...!!!
37 minutes ago via web
Söylediğimiz her cümlenin arkasındayız .....!!!
about 1 hour ago via web
Sabırla bekliyoruz gelsinde hafta sonu bizimde yazcak iki cümlemiz olacak ......!!!  recai kocaman yarım saat öncebuna ne diyosun abi q7 de gelmiyorum demişti :D

KeePSaKe

Valla bilmiyorum artık benimde umudum tükenmeye başladı...
Since 1903

K.D

gecenin bu vakti bide gülücük yapmış 9-10 tane twite napmaya çalışıo bu recai anlamadım gelmezse pis olucak :D