Ana Menü

Batuhan Karadeniz Eskişehirspor'da

Başlatan CR7, Mayıs 11, 2010, 19:06:11

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Biraz sergenin biraz taraftarın baskısı ile oynatmaya başladı necipi..
Sende bende biliyoruz Necip'in neden oynatıldığını..
Bölünür senin için uykular!

RCA

hayal ürünü bunlar .. sen inanmaya devam et kaan.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Hayal ürünü olan ney ?
Yahu basının gazına gelip Batuhan'a etmediğiniz laf kalmadı ama siz basının gazına gelmiş olmuyorsunuz.
Madem Necip'e güveniyordu sayın Denizli neden milli takıma alındıktan sonra oynatmaya başlattı adam gibi ?
Neden Sergen Yalçın o kadar üstüne basa basa Necip diye bağırdıktan sonra oynatmaya başlattı ?

RCA

necip nasıl bir oyuncu sence ?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Defansif anlamda iyi ama hücumda biraz sorunları olan bi oyuncu.
Oynaya oynaya şut çeke çeke hücumunu yükseltirse 10 numara topçu olur.

RCA

tamam ozaman batuhan hakkında ki yorumlarını neden necip üzerinden götürüyorsun ?

necip beşiktaşın en sağlam oynayan topçularından birisidirşuanda. ki gelecekte çok daha farklı olacak. buna hep herkes aynı kanaatte..

batuhana gelince, yönetim miş. hocaymış. kafandan at . neciple batuhanın arasında ne fark var? ne zaman necip gelip te ben kral yapmam olurum dedi.

ya da nezaman gece hayatlarından sonra objektiflere yakalandı. necip peki nezaman bir yanlışı görüldü şuana kadar.

batuhan iyi bir oyuncu. ama demekki beşiktaşılılk duruşu oturmamış , böylece gönderdiler. efendi olamamış demekki. sattılar gitti.

elbet birgün o da ah çeker. ama beşiktaş gidenin arkasından ah çekemez. çünkü yakışmaz. çekerse de bu onun başındakilerin ayıbıdır.

That's me.

carsi52

Lafların çelişkili ve her konuda çelişkili davranıyorsunuz.
Batuhan üstüne basa basa ben o kral yapmıcaksın lafını kullanmadım dedi.Bana basının gazına geliyorsun dedin ama bu mesajından anlaşılıyorki basının gazına gelen sensin.
18 yaşındaki çocuk gider kime ne ? Ne yani gece hayatına gidemicek mi bi insan ? Pascalıda sevme o zaman ilhanıda hepsi böyleydi sonuçta kim ne karışabilir sanane banane..
Beşiktaşlılık duruşu muruşu ediyorsunda kaç yıldan beri görüyoruz Beşiktaşlı duruşunu Beşiktaşlı duruşuna uymadığı için gitmesi gereken en son kişilerden biridir Batuhan Karadeniz..Ondan önce gitmesi gereken ibrahim kaş,demirören vs vs birsürü adam var.
Ayrıca İbrahim Kaş'da Beşiktaşlı duruşumu varda her hafta oynatıyordu sayın mustafa denizli ? Neymiş Beşiktaşlı duruşuna uymuyormuşmuşda gece hayatına gitmişmişde oymuş buymuş kendinizi kandırıyorsunuz bedava ne için ? Mustafa Denizli için..Mustafa Denizli 1-2 sene sonra gider kazandırdığı 2 kupa ile ama ya kaybettiğimiz gençler ?

RCA

o dediğin gençler. olgun olsunlar beşiktaşa karşı oynasınlar ligde goller atsınlar avrupa istesin alsın, o zaman konuşuruz haklıymışmışız
değilmişmişiz.

That's me.

carsi52

Önce bi zahmet çelişkili olan laflarına cevap verseydin keşke daha güzel olurdu be resul :)
Bu dediğine gelince oyuncu gittikten sonra ben başarılı olucağına inanmıyorum başarılı olanlarda istisnadır neden başarılı olucağına inanmıyorum lafına gelince yeteneklerinden şüphem yok ama kendimi onların yerine koyuyorumda bende olsam bende çökerdim hiçbirşey yapamazdım herhalde..
Moral 0
Psikoloji 0
1 gün önce büyük takımda 1 gün sonra sıradan anadolu takımında
Kendi kendinede insan der büyük takım beni yolladıysa demekki bende bi cacık yok psikolojilerine girer ve kaybeden hem o genç olur hemde Beşiktaş olur.
Ondan sonra ligin yarısında 35 yaşındaki adamlara muhtaç oluruz..

RCA

kesinlikle yanlış düşünüyosun o haldeki futbolcu daha hırslı olmalı! kendini kanıtlamalı. ben böle olurdum şahsen. ve normalde günde 3 saat çalışıyorsam bu sefer 6 saat çalışırdım.

That's me.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: carsi52 - Bugün, 00:10:32> neden başarılı olucağına inanmıyorum lafına gelince yeteneklerinden şüphem yok ama kendimi onların yerine koyuyorumda bende olsam bende çökerdim hiçbirşey yapamazdım herhalde..
Moral 0
Psikoloji 0
1 gün önce büyük takımda 1 gün sonra sıradan anadolu takımında
Kendi kendinede insan der büyük takım beni yolladıysa demekki bende bi cacık yok psikolojilerine girer ve kaybeden hem o genç olur hemde Beşiktaş olur.
Ondan sonra ligin yarısında 35 yaşındaki adamlara muhtaç oluruz..

Bence tam tersi. futbolcular büyük takımda kendini birşey zannediyor olabiliyor çoğu zaman ve buna göre rahat davranıyorlar ama başlarına böyle birşey geldiği andan sonra dank edebiliyor kafalarına ve eskisinden daha cok futbola asılıp önem veriyorlar tekrar büyük bir takıma gitmek için yada daha büyük bir takıma gitmek için vs vs..

En yakın örneği; Necati ateş şuanda..

Gs s.ktir etti ama necati şuan nasıl oynuyor? gs dekinden 2 kat daha iyi ve bu hırsla gs yi kupadan eledi vs vs. bunun gibi bir cok şey sayabilirim görüşümü söyleyebilirim, özet geçmek istedim sadece.

Benim görüşüm düşüncem bu.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

çeliştiğim falan da yok kaan. giden gitmiş, ardından tartışma yapamk gibi bir huyum da yoktur.. benimde sitemim var bazı şeylere, ama dediğim gibi batuhan o formayı haketseydi giyerdi. benim son sözüm bu. istersen üstünden 12151651321321546151651665 yorum yap .

That's me.

carsi52

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 16, 2010, 00:14:37
kesinlikle yanlış düşünüyosun o haldeki futbolcu daha hırslı olmalı! kendini kanıtlamalı. ben böle olurdum şahsen. ve normalde günde 3 saat çalışıyorsam bu sefer 6 saat çalışırdım.

İstisna oluyor dediğimde bu tür futbolcularda oluyor zaten.
Eğer sizin dediğiniz gibi hırs yapıyorsa nerde bu yetenekli gençler ? Nerde Aydın Karabulut ? Eğer aydını yollamasaydık şuan hala 11'de oynuyor olurdu bizde ama gitti kayboldu malesef.
Necati örneğine gelince 30 yaşında bi adam gençle bir tutmak yanlış olur.Hem dediğim gibi arada istisnalar çıkıyor ayrıca Necati patlama yapmak için çok geç kaldı.O hırsı önceden yapıcaktı.

carsi52

Tabi canım onca yönetimdeki adamlar futbol ile ilgili sorumlular teknik profesyonel adamlar çok iyi biliyorlar o yüzden 3 büyük kulüp arasında en kazma futbolcular bizde demi :D

Ayrıca ben illede Aydın Karabulut star olur demedim olabilir dedim.Üstüne gidilse olcağındanda emindim çünkü oynadığı futbol belliydi ortadaydı :)

beckyZWICKY

evet biz profesyonel teknik adamlardan,teknik direktörlerden daha bilgiliyiz futbol ile ilgili her konuda..

Biz çalıştırıyoruz zaten topcuları biz kimin ne oldugunu daha iyi biliyoruz, biz iç içeyiz futbolcularla takım ile ilgili herşeyle içerden.

hee bide o bilmeyen futboldan anlamayan teknik adamlar çifte kupa aldırmadı bize zaten, o kazma futbolcularda maçları kazanıp 2 kupayıda almadı.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..