Ana Menü

Batuhan Karadeniz Eskişehirspor'da

Başlatan CR7, Mayıs 11, 2010, 19:06:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 14, 2010, 19:13:12
İnönüde bize karşı gol attığı zaman M.Denizlinin surat ifadesini çok görmek isterim..

Böyle bir ifade varmı Allah aşkına ya..

Batuhanın gidişine karşı olabilirsin
Mustafa Denizliyiide sevmeyebilirsin

Ancak Batuhanın gol atıp Denizlinin bozulacağını düşüneceksen, seneyeki Eskişehir Beşiktaş maç topiğinde Buradayım kaan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Evet aslında doğru neden üzülsün ki denizli ? Tam tersi sevinir çünkü adam Beşiktaş'ın menfaatlerini düşünmüyor kendi menfaatlerini düşünüyor.
Anlasanıza artık adam Beşiktaş'ın peşinde değil kendi kariyerinin peşinde.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

su saaten sonra konusmanın anlamı yok. adam gıttı daha dogrusu gonderıldı resmen koparıldı besıktastan hocanın yuzunden.
bu adama sakat dendı o hafta a2 macında 3 gol attı demekkı sakat degıldı.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 15, 2010, 11:30:14
Evet aslında doğru neden üzülsün ki denizli ? Tam tersi sevinir çünkü adam Beşiktaş'ın menfaatlerini düşünmüyor kendi menfaatlerini düşünüyor.

Ne kariyerinden bahsediyorsun sen ya

Adam abartmasıyla gelmiş 70 yaşına bundan sonra neyi düşünsün,para ond[kufur otomatik degistirilmistir]ariyeri zaten var

Bundan sonra tek düşüncesi de Beşiktaş'tır.

Batuhan gol atarsa da üzüleceğini asla düşünmüyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 15, 2010, 11:30:14

Şöyle diyelim. Herkes kendini düşünüyor elbette..

Kazanılmış bir Batuhan ile gelen başarısızlık
yada batuhansız gelen şampiyonluk

tercihini Denizli ikincisini kullanıyor..

Belki ilerde zararıunı çekeriz bu düşüncesnin ancak Türkiyede işler böyle yürüyor. Geçen sene 2 kupa almış Takımın hocası bir sene burada küfürlerle karşılaşabiliyor..

Bu durumda hangi hoca düşünür ki gençleri. Sen hoca olsan çok mu sallarsın acaba necibi, batuyu şunu bunu. Onların yapacağı hatalarla giden puanların affını yapacak mı taraftar ?

Ben Beşiktaş taraftarı olarak, BATUHANLI ŞAMPİYONLUK isterdim yukardaki seçeneklere ayrı olarak ancak yine diyorum yine BATUHAN ile ciddi sıkıntı olmasa ile YÖNETİM bu fiyata asla satmazdı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Beşiktaş'ın menfaatlerini düşünse emin olun 35 yaşına gelmiş Yusuf Şimşek veya Uğur İnceman'a vb vb bu tür adamlara imza attırmazdı.
Adam Beşiktaş'a zarar vermek istiyor apaçık ortada demirören ile birlikte mahvediyorlar Beşiktaş'ı..
Evet geçen sene şampiyon yaptı ama ben inanmıyorum Beşiktaş'ın başarısı olsun felan diye yaptığını adamın amacı 3 büyükleri şampiyon yapan t.d olmak istemesi.Eğer bu adam Beşiktaş'ı düşünüyor olsa Beşiktaş'ın menfaatini düşünüyor olsa istemediği adama 8 milyona aldırtmaz çıkar başkanın yanına ben istemiyorum bu adamı takımda der başkanda mecburen alamaz.Ama o demiyor Batuhan gibi cevheri 2 milyona satıyor ha birde Quaresma'yı istemiyormuş haberleri var ne kadar doğru bilmiyorum eğer oda doğruysa tek bi soru sorabilirim SEN KİMSİN !
Beşiktaş'ı kişisel fantazilerini uygulayacağı yer olarak birisi benim için Beşiktaş'ı düşünmüyordur.
Beşiktaş fantazi yapma yeri değil hepimiz biliyoruz kadroda olsun orda olsun burda olsun ne tür fantazi yaptığını.

NoPasaran

Bu yaklaşım çok yanlış..

Ne demiören nede başkası Beşiktaşı mahvetmek için oralarda çok durmazlar merak etmeyin..

Beşiktaşın sorunu Mustafa Denizli değildir.

Beşiktaşın sorunu kadro yapısıda değildir..

Beşiktaşın şu anki sorunu BORÇ SORUNUDUR. Beşiktaşın başına Mourinho gelse Şampiyon olacağız diye garanti verebilecekmisin. Her futrbolcuyla çok iyi anlaşacağını garanti edebilecekmisin ?

Edemeyeceksin, şu an ne kadar garanti edebilirim desende, desenizde..

Futbolcuların parasının alamadığından, Avrupaya ekonomik olarak kötü olduğundan gidemeyeceğimizden bahsedilen bir dönemde şu an en az sorunlu olan bölgemiz olan HOCA sorunu ile takımın üzerindeki karabulutları görmemezlikten geliyorsunuz..

Arkadaşlar Beşiktaşın futbolcu alacak parası pulu yok farkında değilmisiniz. BÜTÇENİZ belli. Hangi bütçesi iyi hoca yada takım Yuusufla yada Uğur İncemanla devam kararı alır düşünebiliyormusunuz..

Hadi gönderelim Denizliyi. Gelsin yeniden Ertuğrul Hoca yada Tigana Hoca. Onlarada burada aynı şeyleri söylemedikmi? İddaa ediyorum şu an Mourinho gelse ona bile çok şey söyleyeceğiz.

Bırakında şu an en az sorunlu olan yeri fazla rahatsız etmeyin. Batuhan'ıda boşa savunmayın, ilerde yanıldığınızı hep beraber göreceğiz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Yusuf ile Uğur ile imza atmak takımı küçültmektir..
Mahvetmek için durmuyorlarsa o zaman o insanlarda 4-5 yaşında ki çocukların aklı kadar akılları yok ? Akılları vardır herhalde o zaman geriye tek ihtimal oda mahvetmek.Denizli Beşiktaş'ı mahvediyor..

NoPasaran

Mahvedilen nedir , yanlış Beşiktaşımı seyrediyoruz..

Bir Batuhan gitti diye bu takım yok oluyorsa kusura bakmada Boşuna Beşiktaş olmuşuz biz o zaman.

Doğrudur yanlıştır tartışılır ancak Beşiktaş ne batuhanla var olur nede yok olur..

Büyük takımların kuralları vardır, her sene 1 tane genç oyunu çıkabilmek. Bu sene Necip bu konuda önemli atıımlar yaptı seneye çok daha fazla maçta oynayacaktır, sorun nedir ?

Birileri elbet ligi 1. yada 2. bitirecek..

Seneye gelen hoca gençleri oynatmayıp 3. olursa BEŞİKTAŞI YİNEMİ YOK EDECEKLER ?

Gereksiz tepkiler, yanlış tepkiler..

BEŞİKTAŞIN SORUNU YİNE DİYORUM HOCA SORUNU DEĞİLDİR..

Mustafa Denizliyi tartışabilirsiniz ancak Beşiktaşın durumunu kaldıracak bilgi ve birikime sahiptir..

Bu kadar net.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Tabi adam Beşiktaş'ına bile bile zarar verecek

Qua konusu da şöyle sanırım adam demiş ki önce kendi futbolcularımızın parasını ödeyelim sonra olursa olur.

Batuhan kendi kaderini kendi yazdı Necip de hocayla sorun yaşamıştı ama adam gibi çalıştı kaptı formayı

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 15, 2010, 14:38:09
Mahvedilen nedir , yanlış Beşiktaşımı seyrediyoruz..

Bir Batuhan gitti diye bu takım yok oluyorsa kusura bakmada Boşuna Beşiktaş olmuşuz biz o zaman.

Doğrudur yanlıştır tartışılır ancak Beşiktaş ne batuhanla var olur nede yok olur..

Büyük takımların kuralları vardır, her sene 1 tane genç oyunu çıkabilmek. Bu sene Necip bu konuda önemli atıımlar yaptı seneye çok daha fazla maçta oynayacaktır, sorun nedir ?

Birileri elbet ligi 1. yada 2. bitirecek..

Seneye gelen hoca gençleri oynatmayıp 3. olursa BEŞİKTAŞI YİNEMİ YOK EDECEKLER ?

Gereksiz tepkiler, yanlış tepkiler..

BEŞİKTAŞIN SORUNU YİNE DİYORUM HOCA SORUNU DEĞİLDİR..

Mustafa Denizliyi tartışabilirsiniz ancak Beşiktaşın durumunu kaldıracak bilgi ve birikime sahiptir..

Bu kadar net.

harika bir yorum. +rep
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

kaan, sen çok basının gazına geliyorsun. birazcık olaylardan bağımsız olarak beşiktaşı düşün. olanları düşün. mdenizliyi seven azdır. bende pek sevmem. adam belki hiçbirşeyden çakmıyor.. tamamım ben buna..

ama unutma ki beşiktaş çok büyük bütçeli çok büyük bir takım değil büyüklüğü kendi liginde olan, sade bir kulüp. gönül ister böyle hatalar olmasın. ama ben eminim ki yönetim batuyu satmakla çok büyük bir hata yapmadılar. beşiktaş çatısı altında yüzlerce topçu var. elbet hersene birini yetiştirirsin. kaçanlara değil geleceklere biraz odaklan. sen büyük kulupsun. kaçanın ardında ağlamıcaksın. ki sen bilerek yaptıysan hiç ağlamıcaksın, bu yönetim bunu düşünmeyecek kadar basit bir yönetim değildir.

eğer arkana habire bakarsan geçmişe odaklanırsan önündeki taşı göremez,takılırsın. artık satıldı gitti. ben eminim ki atınç gibi necip gibi ali kuçik gibi daha ne sporcular yetişecek. o yüzden çok canın sıkılmasına gerek yok.

ayrıca bir şeye daha değinmeliyim ki, sporcu istediği zaman performansıyla kendini A takıma sokar! o T.D nin değil oyuncunun elindedir.

yani gelip m.d ye ona buna kızmaya gerek yok. teknik direktörler yönetim dahil herkes takımın başarısını istiyorsa başarıda rol oyanaycak oyuncuları seçerler. eğer ki batuhan gercekten haketseydi o formayı GİYERDİ! daha da bu konu hakkında birşey belirtmeyeceğim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Basının gazına gelen benmiyim ? :ahaha
Ben Quaresma olayında M.Denizli öyle söylemiştir demedim.Batuhan konusunda basının gazına gelip nasıl çocuğa etmediğiniz laf kaldıysa denizli konusundada basına inanın o zaman dedim çelişki var arada dedim.Basının gazına gelen birileri varsa Batuhan'ı suçlayan insanlardır bunlardan biride sensin.
Çocuk çıkıyor ben böyle birşey demedim diyor hala Batuhan şöyle yaptı batuhan böyle yaptı bırakın allah aşkına ya..

Ayrıca Denizlinin Necip'i neden oynattığını herkez çok iyi biliyor taraftar baskısı ile ıkına ıkına laf işitmim diye oynattı oynatıyor..

husoeagle

herkes için hayırlısı olur inşallah

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 15, 2010, 19:40:35

Ayrıca Denizlinin Necip'i neden oynattığını herkez çok iyi biliyor taraftar baskısı ile ıkına ıkına laf işitmim diye oynattı oynatıyor..

Mustafa Denizli'yi birazcık tanıdıysam taraftar baskısı ile ne kimseyi oynatır ne de kimseyi oyundan alır takmaz Mustafa Denizli bunları