Ana Menü

Batuhan Karadeniz Eskişehirspor'da

Başlatan CR7, Mayıs 11, 2010, 19:06:11

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yönetimdekileri yani yönetimi başarılı buluyormusun ? İstifa etmelerini istiyormusun ?

Gel istiyorsan bi sayalım 3 büyükler arasındaki oyuncuları hangi takımda daha kazma çıkıyor.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 16, 2010, 00:38:00
Yönetimdekileri yani yönetimi başarılı buluyormusun ? İstifa etmelerini istiyormusun ?
[/b]

Çarpıtmanında böylesi..

neyse sen bildiğini savuncaksın, bende bildiğimi orta yolu bulamayız, hele senle hiç.

iyi geceler.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Eğer istifa etmelerini istiyorum başarılı bulmuyorum deseydin bi dediğin bi dediğini tutmuyor dicektim.
Eğer istifa etmesinler başarılı buluyorum deseydin o zaman birşey demicektim diyemicektim.Her konuda sıkışıp ondan sonra kaçmandan bıktım artık gözünü seveyim işin içinden çıkamıcağın konulara dalma allah aşkına.

Sanada tatlı rüyalar.

RCA

allah aşkına bu konu için birbirinizin kalbini kırmayın. ben şunu diyorum batunun gidişi beşiktaşa hiçbirşey kaybettirmedi, kaybettirseydi yönetim bırakmazdı.! bukdar abi.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

Alıntı
Sanırım bu işleri sırf biz taraftar olarak biliyoruz, ne onca yönetimdeki adamlar yada yönetimi ittim kenara eyvallah, futbol ile ilgili sorumlular teknik profesyonel adamlar bilmiyorda hiç birşeyi, biz biliyoruz herşeyi taraftar olarak sanırım..

Kabuzsuz geceler dilerim.

unutmam gereken..

carsi52

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 16, 2010, 00:45:35
allah aşkına bu konu için birbirinizin kalbini kırmayın. ben şunu diyorum batunun gidişi beşiktaşa hiçbirşey kaybettirmedi, kaybettirseydi yönetim bırakmazdı.! bukdar abi.

Sen öyle düşünüyorsan birşey diyemem resul ama böyle düşünmenin sebebi sadece yollanışı ise çok yanlış.
Çünkü oynadığı zamanlar ki performansı ortada attığı gol sayısı ortada yaşı ortada kaç yaşında citynin istediği ortada.

carsi52

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Bugün, 00:47:21 
Alıntı
Sanırım bu işleri sırf biz taraftar olarak biliyoruz,
ne onca yönetimdeki adamlar yada yönetimi ittim kenara eyvallah, futbol ile ilgili sorumlular teknik profesyonel adamlar bilmiyorda hiç birşeyi, biz biliyoruz herşeyi taraftar olarak sanırım..

Kabuzsuz geceler dilerim.

Manchester City'nin futbol sorumluları istedi bu adamı sen neden bahsediyorsun ya ? Taraftara güvenmiyorsun tamam futbol sorumlularına güveniyorsun al sana baba futbol sorumluları m.city..
Ayrıca senin futbol ile ilgili sorumlu adamlar dediğinde yönetimin bi parçası otomatikmen yönetime girmiş oluyor.

Havalar bunaltıcı aldanma gece üstünü iyi ört üşüme.

beckyZWICKY

Real madrid, barcelonayı tek bir hamle ile alt üst edebilir..

Seni takımın başına getirtirlerse.. Barça marça diye bir dev kalmaz ortalarda.

Selçuk milli takıma filan alınmış havalar güzel yaz geldi filan ve diyorsun selçuğun ne işi var?!?! diye.. Hiddinkte bi bok bilmiyor futboldan sadece biz biliyoruz şu futbol denen şeyi(bende kazma diyorum selçuğa)

Vs vs bu tür örnekler verirsen sana dünyada 342634643 tane örnek veririrm bu tarz. Kazma dediklerimizi niye dünyaca ünlü teknik direktörler alıyor oynatıyor vs gibisinden.

Kalın giyime,kalın birşeyle örtülme, hava sıcak terletir şakır şakır.

unutmam gereken..

carsi52

Kadroyu hiddink'in kurduğunu düşünmüyorum eğer o kurmuş olsa bile kendi istediği önerdiği fazla bi isim olduğunu düşünmüyorum.Oğuz Çetin fb kimliğini bi yana bırakmış olsa hiddink'e selçuk'un nasıl bir futbolcu olduğunu anlatır aldırmazdı kadroya.İyide sanane banane başka ülkede kazma denilen futbolculardan ? Ben benim ülkeme kendi takımıma bakarım.
Beşiktaş'ta kazma dediğim oyunculara bakarım bakıyorumda hiçbirisi milli takımda yok.Ayrıca benim verdiğim örnek Beşiktaş'ta yaşanmış Beşiktaş ile ilgili bir örnek neden başka yerlere gidiyorsun ki ?
Futbol sorumluları dedin bende sana futbol sorumluları olarak M.City'nin beğendiğini almak istediğini söyledim ayrıca senin dediğin futbol sorumlularının yüz kat daha iyi futbol sorumlularını söyledim gerçek yaşanmış Beşiktaş'ta yaşanmış bir olay.
Yönetim onu bir kenara bırakıyorum futbol sorumluları dedin.Bende sana yönetim olarak soru sordum çünkü futbol sorumluları yönetimin bi parçası olduğu için ama sen onları birbirlerinden farklı bir şey sanıyorsun.

Bana Batuhanın futbolunu kötüleyecek örnekler ver saçmasapan şeyler söyleme.

beckyZWICKY

arkadasım yönetimi kenara bıraktım eyvallah diyorum,diyorum hala ne diyorsun hala yönetim diyorsun, teknik adam falan diyorum ne demek bu? Teknik direktör, yani anlayacağın şeklde söyleyeyim; Teknik direktör ve yani MUstafa denizli ama yok sen m.denizlidende daha çok biliyorsun herşeyi..

Kendin m.city menejerlerini katıyorsun sonra bende dünyadan bir kaç şey söyleyince niye ülke dışına cıkıyorsun diyorsun, örnek örnektir futbol her dilde her ülkede tek seçenekte oynanır. işine gelince öyle işine gelince böyle olmaz yani.

Hiddink konusundada oğuz öle böyle yapıyodur ondandır diyorsun,

Bende o zaman diyorum ki, M.city istemedi batuhanı isteseydi verirlerdi, eskişehire vermek yerine vs. En fazla gelip öle bakmışlardır filan.

yok istediler diye üsteliceksende gene; Gördün mü kendi gözünle başkana gidip batuhanı istiyorum lafını duyup gözünle gördün mü? Hani batuhan konusunda basının gazına geliyorsunuz diyorsun, e o zaman bende sana bu konuda basının gazı diyebilirim.

ve futbolunu kötüleyecek örnekler ver diyorsun, BEn dedim mi batuhan kazma bi bok bilmiyor yada kötü topçu diye,

Birşey içmeden Neyin kafasını yaşıyorsun cok merak ediyorum, bu son mesajımdı dahada uğraşmıcam uğraşamamda sabaha kadar devam eder, senle orta düzeyde ve orta yol bulabilecek bir konu tartısılmıyor maalesef, sonu hep uçurum.

çAo aMiGoS

unutmam gereken..

NoPasaran

Batuhan mı Beşiktaş için önemli
Beşiktaş mı Batuhan için önemli

ilerki dönemlerde göreceğiz..

Beşiktaş sadece "geleceğin en iyi oyuncularından" gözüyle bakılan ancak "geleceğin en sorunlu oyuncusu" olarak görülen Batuhan ile yollarını ayırmıştır..

Gece yarısı maç öncesi karıyla kızla eğlenmeye gidecek kadar henüz "ahlak" anlayışını geliştirmemiş bir adam için bence çok fazla konuşuyoruz..

Batuhan 19 yaşına geldi ve artık geçiyor bununda farkına varalım. Mustafa Denizlinin hatamı yaptğını yoksa doğrumu yaptığını önümüzdeki senelerde göreceğiz..Ancak bunu hep demişimdir "Batuhan malesef hiç bir zaman Hakan Şükür" olamaz. Hakan sadece iyi futbolcu değildi.

Birde olayların iç yüzünü bilmeden bu kadar acımasız saldırılara karşıyım. Batuhan bu kadar büyük futbolcu ise ne Denizli nede Yönetimin bu adamaı kaybetmek isteyeceğini halen düş
nmüyorum. Ciddi sorun yaratan bir varlıktan kurtulmak niyetindeki insanların yağacağı daha sezon bitmeden gönderilen bir durum söz konusu. Geçen senelerde bu forumda yine konuşmuştuk Batuhanın takım içindeki sorunlarını ve iletişim problemlerini...

Ben 27 yaşındayım..14-15 yaşındaki birisi hata yaptığında onu affedebiliyorum
Denizli 60 yaşında, 19 yaşında birisi hata yaptığında onu affedecek karakterde birisi..Bu belli oluyor..

SORUN BAŞKA BAŞKA BAŞKA..Göreceksiniz hepimiz okuyacağız yakında bu çocuğun gidiş nedenini.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Mayıs 16, 2010, 01:14:14
arkadasım yönetimi kenara bıraktım eyvallah diyorum,diyorum hala ne diyorsun hala yönetim diyorsun, teknik adam falan diyorum ne demek bu? Teknik direktör, yani anlayacağın şeklde söyleyeyim; Teknik direktör ve yani MUstafa denizli ama yok sen m.denizlidende daha çok biliyorsun herşeyi..

Kendin m.city menejerlerini katıyorsun sonra bende dünyadan bir kaç şey söyleyince niye ülke dışına cıkıyorsun diyorsun, örnek örnektir futbol her dilde her ülkede tek seçenekte oynanır. işine gelince öyle işine gelince böyle olmaz yani.

Hiddink konusundada oğuz öle böyle yapıyodur ondandır diyorsun,

Bende o zaman diyorum ki, M.city istemedi batuhanı isteseydi verirlerdi, eskişehire vermek yerine vs. En fazla gelip öle bakmışlardır filan.

yok istediler diye üsteliceksende gene; Gördün mü kendi gözünle başkana gidip batuhanı istiyorum lafını duyup gözünle gördün mü? Hani batuhan konusunda basının gazına geliyorsunuz diyorsun, e o zaman bende sana bu konuda basının gazı diyebilirim.

ve futbolunu kötüleyecek örnekler ver diyorsun, BEn dedim mi batuhan kazma bi bok bilmiyor yada kötü topçu diye,

Birşey içmeden Neyin kafasını yaşıyorsun cok merak ediyorum, bu son mesajımdı dahada uğraşmıcam uğraşamamda sabaha kadar devam eder, senle orta düzeyde ve orta yol bulabilecek bir konu tartısılmıyor maalesef, sonu hep uçurum.

çAo aMiGoS

Ben birşey içmedimde sen bali felan çektin herhalde ne zaman bi konuya dalsan bali çekmiş bi halin var :lol
Neden dediğin laftan dönüyorsun ? Futboldan sorumlu teknik sorumlular dedin bunun içinde m.denizlide olabilir ama sen tek olarak m.denizliyi kastetmedin.Ben sana ülke dışı örnek verdim ama işin içinde Beşiktaş vardı.Sen gidiyorsun saçma saçma boş örnekler veriyorsun.

[KralKartal]

Sorun ne olursa olsun, BESIKTAS son yillarda GENC futbolculari harciyor...

Genc yetenekleri kazanamiyor...

Ve fenerbahcenin eski haline döndük,

hakli haksiz lafini birakalim, batuhan, aydin, okan, ibrahim akin, burak yilmazlar, isimlerde önemli degil,

ama harciyoruz futbolculari, kazanamiyoruz !!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Abartılan sercanın 4 gol attığı ligde batuhan eskişehirsporda yarım dönemde 9 gol attı ya..
Gerçekten dicek birşey bilemiyorum 9 gol yarım sezonda 18 yaşında ve biz bu adamı yolluyoruz.

Tolgahan_BJK

skandal !

nobreye verilen şansın 5'te biri Batuhan'a verilseydi, nobrenin aldığı paranın 5'te birine iyi bi forvetimiz olurdu.