Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

allahım manyadım ben

son olay kopardı benı

SELCUK SISMAN RECAININ TAKIP ETTIGI NADIR KISILERDEN

TWITTERDA GERCEK DEMET AKALIN ILE KONUSUYOR

DIYOR KI Demet hanım son dk bombası düşünülüyor. Sizinle cumartesi diyemi konuşuldu? dün bir kaç abimle görüştüm ama bakalım

DEMET AKALINDAolmadımı hala o program?? cumartesi deniyodu?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

hay adın batsın transfer sezonu gıbı arkadas vallahı daraldım ya

KAAN sana gelınce. topıc konusuna sana sadece ""kenan doguluda rütbeni bilicen"" sarkısını armagan edıyorum o gereken yere gıder sende anlarsın gerekeni yavrum :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Burası benim çöplüğüm yavrum en kral admin gelsede konumu yar etmem ellere :lol
Bölünür senin için uykular!

carsi52

SelcukSisman Tüm tez'im doğru çıktı. Ama bildiğim tek şey var. O
hakkında kötü laflar ettiğiniz kişilerin günahını aldınız. Gelse de gelmese de durum bu.
2 minutes ago via web

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 31, 2010, 03:57:15
Burası benim çöplüğüm yavrum en kral admin gelsede konumu yar etmem ellere :lol
kaan bı ayagın yere bassın :D gutin basın oynamasın :D

carsi52

Cıngan çıkartırım yinede yar etmem :lol

Ha denilirse kilitlenip saklanıcak kabul etmeyi düşünürüm ;D

Cem Goren

fauslyede kendını nımetten sayıyo ya ben ona kıl oluyorum arkadas :D

eRe

Arkadaşlar akşam üzeri foruma yazdım ama o yazdığım topic silinmişti şimdi tekrar bildiklerimi yazayım isterseniz.

Öncelikle ben duyumcu falan değilim arkamdan da küfür etmeyin!!!

Transferle ilgili duyduklarım şu şekilde.
Hasta bakıcı! sposorumuz Robinho ve kulübüyle anlaşıyor. Sonra bizim kulüp yetkillerine diyor ki biz Robinho'nun saha dışı haklarını da istiyoruz. Yani reklam gelirleri vs. bizim olacak diyorlar. Bonservis dahil tüm reklam gelirleri bize ait saha içi size ait.Buna stad ismi de dahil.

Ama kulüp buna karşı çıkıyor. Bu seferde Sponsor gidip fenerbahçe kulübüne diyorki bakın biz Robinho ile anlaştık isterseniz size verebilirz.fener haberleri işte bu yüzden çıkıyor. Hatta fenerbahçe o kadar para vemeyiz demesinin sebebide bu. ( Komple yalanlamadan o kadar para vermemiz söz konusu değil dediler.)

Bunu duyan yönetim sponsora rest çekiyor. Başkan diyorki m-oil ile alabilirim ama yönetim kurulu buna karşı çıkıyor. Artık cebinden para verme diye. ( Alen abinin imaları bu yönde dikkat etiyseniz.)

Sonra kamuoyuna açıklama yapılıyor. Sponsor bulamadığımız için vazgeçtik diye.Kulübün ileri gelenlerine iletiliyor ama destek bulunamıyor. Herşeyiyle biten adam bu sebeplerden gelemiyor. Herkes ezbere konuşuyor, Stadda sponsora küfredenler dahil!

TRT haber yapıyor
NTV haber yapıyor
LİGTV haber yapıyor
FORZA başlık açıyor

Bu durumda ne yapılır söyleyin? Yönetim dahil herkese ulaşılıp teyit alınmış. Söyleyin neden sizi kandırsınlar?

Demet Hanımın olayını sorarsanız onun ayrıntısıda şu.Kendisine kulüpten aranıp konser teklifinde bulunuldumu dedim.
Kendisiyle görüşülüp konser teklifi iletiliyor. Hatta Demet Akalın'ın bana söylediği " Başkan'la görüştüm" lafıdır. Kendisi bana menajerinin telefonunu dahi verdi. Az önce kendisine tekrar sordum ve bana o etkinlik Cumartesi değilmiydi diye cevap verdi.

Sonuç olarak burda herkesi asıp kesip küfrettik.
Beşiktaşlı Beşiktaş'lıya küfretmez.

Tüm Türkiye Robinho gelmeyecek dedi de burdaki kardeşlerimiz mi hayır gelecek dedi?
O zaman TRT haber yaparken de inanmasaydınız!!!

Durum bu son dakika ne olur bilmiyorum. Ama bu son dakika golüne ihtiyacımız var.

Ne kadar acı ki tekrar rica ediyorum kimse bana küfür etmesin....

Hadi be kavruk iyi vurursan Gol olur. Umudumuz son dakikaya kadar devam etsin diyeceğm ama sonra küfür yiyoruz. Olsun canımız sağolsun.

DEMET AKALINLA KONUSAN SELCUK SISMAN
www.erdemeksi.com

carsi52

Arkadaşlar akşam üzeri foruma yazdım ama o yazdığım topic silinmişti şimdi tekrar bildiklerimi yazayım isterseniz.

Öncelikle ben duyumcu falan değilim arkamdan da küfür etmeyin!!!

Transferle ilgili duyduklarım şu şekilde.
Hasta bakıcı! sposorumuz Robinho ve kulübüyle anlaşıyor. Sonra bizim kulüp yetkillerine diyor ki biz Robinho'nun saha dışı haklarını da istiyoruz. Yani reklam gelirleri vs. bizim olacak diyorlar. Bonservis dahil tüm reklam gelirleri bize ait saha içi size ait.Buna stad ismi de dahil.

Ama kulüp buna karşı çıkıyor. Bu seferde Sponsor gidip fenerbahçe kulübüne diyorki bakın biz Robinho ile anlaştık isterseniz size verebilirz.fener haberleri işte bu yüzden çıkıyor. Hatta fenerbahçe o kadar para vemeyiz demesinin sebebide bu. ( Komple yalanlamadan o kadar para vermemiz söz konusu değil dediler.)

Bunu duyan yönetim sponsora rest çekiyor. Başkan diyorki m-oil ile alabilirim ama yönetim kurulu buna karşı çıkıyor. Artık cebinden para verme diye. ( Alen abinin imaları bu yönde dikkat etiyseniz.)

Sonra kamuoyuna açıklama yapılıyor. Sponsor bulamadığımız için vazgeçtik diye.Kulübün ileri gelenlerine iletiliyor ama destek bulunamıyor. Herşeyiyle biten adam bu sebeplerden gelemiyor. Herkes ezbere konuşuyor, Stadda sponsora küfredenler dahil!

TRT haber yapıyor
NTV haber yapıyor
LİGTV haber yapıyor
FORZA başlık açıyor

Bu durumda ne yapılır söyleyin? Yönetim dahil herkese ulaşılıp teyit alınmış. Söyleyin neden sizi kandırsınlar?

Demet Hanımın olayını sorarsanız onun ayrıntısıda şu.Kendisine kulüpten aranıp konser teklifinde bulunuldumu dedim.
Kendisiyle görüşülüp konser teklifi iletiliyor. Hatta Demet Akalın'ın bana söylediği " Başkan'la görüştüm" lafıdır. Kendisi bana menajerinin telefonunu dahi verdi. Az önce kendisine tekrar sordum ve bana o etkinlik Cumartesi değilmiydi diye cevap verdi.

Sonuç olarak burda herkesi asıp kesip küfrettik.
Beşiktaşlı Beşiktaş'lıya küfretmez.

Tüm Türkiye Robinho gelmeyecek dedi de burdaki kardeşlerimiz mi hayır gelecek dedi?
O zaman TRT haber yaparken de inanmasaydınız!!!

Durum bu son dakika ne olur bilmiyorum. Ama bu son dakika golüne ihtiyacımız var.

Ne kadar acı ki tekrar rica ediyorum kimse bana küfür etmesin....

Hadi be kavruk iyi vurursan Gol olur. Umudumuz son dakikaya kadar devam etsin diyeceğm ama sonra küfür yiyoruz. Olsun canımız sağolsun.

Cem Goren

carsi52

Hiç inanmadım bu yazılana..

Sonra bizim kulüp yetkillerine diyor ki biz Robinho'nun saha dışı haklarını da istiyoruz. Yani reklam gelirleri vs. bizim olacak diyorlar. Bonservis dahil tüm reklam gelirleri bize ait saha içi size ait.Buna stad ismi de dahil.

Bunlar oyuncuyla anlaşmadan önce anlaşılmaz mı ? Çok saçma yazıcam şimdi forzaya bakalım ne cevap vericek.

eRe

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 31, 2010, 04:12:58
Hiç inanmadım bu yazılana..

Sonra bizim kulüp yetkillerine diyor ki biz Robinho'nun saha dışı haklarını da istiyoruz. Yani reklam gelirleri vs. bizim olacak diyorlar. Bonservis dahil tüm reklam gelirleri bize ait saha içi size ait.Buna stad ismi de dahil.

Bunlar oyuncuyla anlaşmadan önce anlaşılmaz mı ? Çok saçma yazıcam şimdi forzaya bakalım ne cevap vericek.

bız degıl medıcal park anlasmıs zatende
garıp gelen medıcal park anlasmıs bız nıye kabul etmıyoruz adamların reklam gelırını
napacaktı adamlar hıbe mı edecektı
bu cok garıp geldı bana
www.erdemeksi.com

KeePSaKe

Hiç bir şey değil hala böyle haberler yapıyorlar var ya inanamıyorum...
Since 1903

Cem Goren

Volkan abi göreve şu topıcle ılgılensın yoksa sonumuz ıyı degıl :D

carsi52

Bu kadar büyük bir transfer yapmak için yola çıkıyorsan önceden herşeyini ayarlaman gerek.
Hiç inanamadım nedense inandırıcı değil.