Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bugün Aurelioyu kabul edenler
Yarın Kazım'ı kabul eder
Diğer gün Bilicayı
Bölünür senin için uykular!

K.D

batuhan geliyorum 1000 e hemde robinhoyla geliyorum hala kafama takılıyor arkadaşlar bu konuyu tartışalım.
1-delgadoya getafe 3 milyon verirken yıllık kazancıda 2 toplam 5milyon kardayız ve adamda gitmek ister ispanyaya arabistanda oynamaktansa
neden bizgittik CİTYNİN BAŞKAN OLDUĞU takıma bedelsiz verip 3 milyon eurodan olduk çok mu zenginiz bizzz???????????

milan barca almak istese robiyi neden son güne bıraksınki hadi biz beşiktaş olarak kendimizi kandırmayalım nadir yıldız futbolcu alıyoruz ve yönetimçok sükse yapması için son güne bırakabilir barça zaten dünya yıldızlarıyla dolu milanda aynı şekilde adamlar yıldızdan bıkmış son gün bişey yapmalarına gerek yok 1 milyon euro içinde son günü bekliceklerini sanmıyorum...

başkan bu adamı çok seviyodu yönetimden 2-3 eski kafalı yönetici istemedi diye bu transferden vazgeçermi sizce???????

gayse misimoviçi alıp gaza gelmişken onların balonunu bu son gün bombasıyla södüremezmi sizce?????

GELMEZSE ÇOK PİS ... OLUCAM FARKINDAYIM AMA DUYUMUM FALAN YOK DÜŞÜNCELERİMİ YAZDIM CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM SAYGILAR KRALKARTAL

NOT:RESMİ AÇIKLAMA GELENE KADAR HİÇBİR DUYUMA İNANMAYIN.(RECAİDEN ÖZENDİM :D)
DİPNOT: DUYUMUM FALAN YOK KENDİDÜŞÜNCEM İNANCIM(RECAİDEN ÖZENDİM :D)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Schuster'in istemediği söyleniyor Robinho'yu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

Alıntı yapılan: çarşı here - Ağustos 31, 2010, 00:14:35
batuhan geliyorum 1000 e hemde robinhoyla geliyorum hala kafama takılıyor arkadaşlar bu konuyu tartışalım.
1-delgadoya getafe 3 milyon verirken yıllık kazancıda 2 toplam 5milyon kardayız ve adamda gitmek ister ispanyaya arabistanda oynamaktansa
neden bizgittik CİTYNİN BAŞKAN OLDUĞU takıma bedelsiz verip 3 milyon eurodan olduk çok mu zenginiz bizzz???????????

milan barca almak istese robiyi neden son güne bıraksınki hadi biz beşiktaş olarak kendimizi kandırmayalım nadir yıldız futbolcu alıyoruz ve yönetimçok sükse yapması için son güne bırakabilir barça zaten dünya yıldızlarıyla dolu milanda aynı şekilde adamlar yıldızdan bıkmış son gün bişey yapmalarına gerek yok 1 milyon euro içinde son günü bekliceklerini sanmıyorum...

başkan bu adamı çok seviyodu yönetimden 2-3 eski kafalı yönetici istemedi diye bu transferden vazgeçermi sizce???????

gayse misimoviçi alıp gaza gelmişken onların balonunu bu son gün bombasıyla södüremezmi sizce?????

GELMEZSE ÇOK PİS ... OLUCAM FARKINDAYIM AMA DUYUMUM FALAN YOK DÜŞÜNCELERİMİ YAZDIM CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM SAYGILAR KRALKARTAL

NOT:RESMİ AÇIKLAMA GELENE KADAR HİÇBİR DUYUMA İNANMAYIN.(RECAİDEN ÖZENDİM :D)
DİPNOT: DUYUMUM FALAN YOK KENDİDÜŞÜNCEM İNANCIM(RECAİDEN ÖZENDİM :D)

tek bı acıklaması var

cıdden cıty le anlastık
ama robınhoyla anlasamadık
ve o yuzden husran oldu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Sercan gelebilirmiş yarın.

Uğur + Holosko verilebilir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 31, 2010, 00:18:38
Schuster'in istemediği söyleniyor Robinho'yu.

Böyle bir şey söz konusu değil..

Klasik hocaya suç atmalar..

Hoca direk söyledi Robinho ismini daha ne istemeyecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

K.D

sercan tek başına yetmez tamam bence iyi olurda sağkanatada alsınlar bi yabancı yada volkan şen uğur holosko ve 10 milyon verelim ikisini alalım bu sercan duyumu nerden?

K.D

NoPasaran

Ciddi ciddi transfere ihtiyaç var..

Hatta 1 değil 2 tane

Robinho ve bir tane çok etkili forvet gelecek diye beklerken bence koca senenin içine edecekler transfer yapmayarak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 31, 2010, 00:37:46

Hatta 1 değil 2 tane

Robinho ve bir tane çok etkili forvet gelecek diye beklerken bence koca senenin içine edecekler transfer yapmayarak.
yüzde milyarlar kez katılıyorum her zamanki gibi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 31, 2010, 00:37:46

Hatta 1 değil 2 tane

gs ınsua yı kıralamıs dıyolar
eger ole bısı varsa bızım yonetım napıyordu merak edıyorum
o degılde madem robı gelmıcektı barı bellamy ı alsaydık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

ya birini almaları lazımdı robiyle gündemioyaladılar desek bile 2 adam lazımdı bu takıma!!!!!!! alim olmak gerekmiyo bunu bilmek için robiye takıldık bari alsaydık yarın 2 bombayla cinconu geçemzsek yazıklar olsun cinconu geçke çok önemlideğil lafın gelişi bu aslında asıl sorun takımdaolur bi halt edemeyiz :S

carsi52

Şuan forvetten çok sağ bek ve sağ kanada ihtiyacımız var aslında  :-\
Bölünür senin için uykular!