Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

caner gelmesın ben ıstemem.
canerı almak yerıne Ismaıl Koybası'nı oynatalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Abi neden istemiyorsunuz ki Caner'i hem ortasahada hem sol bekte oynayabiliyor.Açıkçası ben gesede oynadığı için istemiyordum ama gesenin s.özkan transferinden sonra caner gelebilir diye düşünüyorum.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Canerı oynatkamk yerıne elımızdekı Oyuncu olan İsmail'i neden kullanmıyoruz

carsi52

Diğer adam kim olucak cem ?
Yine mi İbrahim Üzülmez..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Kaan sunu unutmayalım Ibrahm Üzülmez bu takımdan ayrılana kadr yada jubıle'ye kadar bu takımın Sol Bek'i olarak kalacaktır... Adam yıllardır orda ya :D

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 23, 2010, 19:03:44
Abi neden istemiyorsunuz ki Caner'i hem ortasahada hem sol bekte oynayabiliyor.Açıkçası ben gesede oynadığı için istemiyordum ama gesenin s.özkan transferinden sonra caner gelebilir diye düşünüyorum.

Bende isterim Caner'i..

CR7

Denizli`nin istediği Caner Erkin için CSKA`ya 2 milyon euro teklif edildi. Geçen sezon G.Saray`da başarılı bir performans sergileyen tecrübeli futbolcu için CSKA Moskova ise 3.5 milyon euro`da diretiyor.
Transferin 15 gün içinde bitebileceği konuşuluyor.

Fotomaç
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Volkan ve Ozan tamam

24 Mayıs 2010 Pazartesi * 15:45

Volkan ve Ozan ile prensip anlaşmasına varan kulübümüz, Bursa ile görüşecek.

Yönetimimiz bir yandan Portekizli Ricardo Quaresma'yı kadrosuna katmak için son pürüzleri gidermeye çalışırken, bir yandan da Bursaspor'un iki oyuncusu Ozan İpek ve Volkan Şen'i transfer etmek için girişimlerini sürdürüyor. Son bir haftadır Bursaspor yönetimi ile görüşmeleri sürdürdüğü bilinen Siyah-Beyazlı kulüp, iki oyuncuyu da kadrosuna katmakta kararlı gözüküyor.

Volkan ve Ozan ile prensip anlaşmasına varan kulübümüzün, Bursaspor ile bonservis bedeli konusunda anlaşması halinde bu iki oyuncunun Siyah-Beyazlı formayı giymeye hazır oldukları öğrenildi.

Beşiktaş'ın bu iki oyuncu için Zapatocny'i bonservisi ile, Tabata'yı ise bir yıllık kiralık olarak Bursaspor'a vermeyi düşündüğü bilinirken, Yeşil-Beyazlı yönetimin istediği esktra bonservisi bedelinde indirime gitmesi halinde transferlerin bu hafta içi sonuçlanması bekleniyor.

BURSASPOR BAŞKANI İBRAHİM YAZICI:"OZAN VE VOLKAN İÇİN HİÇ BİR KULÜP İLE GÖRÜŞMEDİK"

Ancak Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı bu iki oyuncu ile ilgili son günlerde yapılan görüşmelere ve çıkan haberlere rağmen Beşiktaş ile kesin olarak görüşmedikelerini ve bu transferlerin gerçekleşme olasılığını olmadığını söyledi. Başkan Yazıcı bu konuda en yetkili ağızın kendisi olduğunu vurgularken, "Ben Bursaspor başkanı olarak bu iki oyuncumuz ile ilgili olarak hiç bir kulüp ile görüşüp, pazarlık yapmadım. Bu transferlerin gerçekleşme olasılığı yok" dedi.
Kaynak: DHA

CR7

İl Tempo gazetesi, Lazio`nun istediği golcü için Beşiktaş`ın devreye girdiğini iddia etti

Beşiktaş`ta transfer harekatı tüm hızıyla sürerken, rota Ukrayna`ya çevrildi. 20 günü aşkın süredir Quaresma`yla ilgilenen siyah-beyazlıların, Metalist Kharkiv`de forma giyen Jaja`yı takibe aldığı öğrenildi. İtalyan İl Tempo gazetesi, Lazio`nun Kharkiv`de forma giyen Jaja`yı istediğini, fakat Beşiktaş`ın uzun süredir ilgilendiği Brezilyalı oyuncunun aklını çelmeye daha yakın olduğunu yazdı. Türkiye`de oynanan Avrupa kupası maçında taraftarın hayran kaldığı Jaja`nın, yaz tatilini geçirmek için şu anda Türkiye`de olduğu ifade edildi.

GENİŞ BİR LİSTEMİZ VAR
Gazete; Lazio`lu yöneticilerin ellerini çabuk tutmazlarsa Brezilyalı oyuncunun Beşiktaş`a imza atacağını, hatta Jaja`yı siyah-beyazlı yöneticilerin tatil için Türkiye`ye getirdiğini de iddia etti. Beşiktaşlı yetkililer bu konuda açıklamada bulunmazken, futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, "Şu ana kadar, hocamızın da onayını aldığımız isimlerle temaslarımız sürüyor. Alternatifleri değerlendireceğiz. Hem sportif hem mali açıdan en uygun yıldızı kadromuza katacağız" diye konuştu.

Fotomaç

NoPasaran

Mustafa Denizli`nin inadı inat... Bursaspor`un kadrosunda tutmayı planladığı genç yıldızı Volkan Şen için, Siyah-Beyazlılar golcüsü Mert Nobre`yi de gözden çıkardı.

Çifte kupayla geride bırakılan sezonun hemen ardından Türkiye'de 'sıfır çeken', Avrupa'da da hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş'ta, teknik direktör Mustafa Denizli transferin rotasını çizdi. "Takımda kalmak istemeyen veya gönülsüz davranan kim olursa olsun gitmesine yardımcı olurum" diyen tecrübeli çalıştırıcının, kadrosunda görmek istediği Bursasporlu Volkan Şen ve Ozan İpek için yönetime verdiği isimler şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Michael Fink, Rodrigo Tabata, Uğur İnceman'la yolların ayrılabileceğini dile getiren Denizli'nin 'gidebilir' dediği son isim ise Mert Nobre oldu. Başkan Yıldırım Demirören'le masaya oturan Denizli'nin, "Nobre'nin de gitmesine 'hayır' demem. Yeter ki Volkan Şen transferi gerçekleşsin" dediği öğrenildi. Hocanın bu son talebinin ardından gözler Yıldırım Demirören'in Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile yapacağı görüşmeye çevrildi.  Öte yandan Bursaspor'da tarihi şampiyonluk yaşayan Volkan Şen ve Ozan İpek, daha önce Siyah-Beyazlı takımda severek oynamak istediklerini açıklamışlardı.     
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

anlasılan volkan-ozan ıkılısınden en az bırı gelıcek

saldır beşiktaş

Gündemindeki ilk isim Quaresma olan Kartal bir diğer dünya yıldızı Roque Santa Cruz için de girişimlere başladı. Manchester City`de Adebayor ve Tevez`in gölgesinde kalan Paraguaylı golcü için Beşiktaş`ı avantajlı kılan faktörler hayli fazla.

2007'de Bayern Münih'te forma giydiği dönem Beşiktaş'a önerilen ancak el yakan fiyatı nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Paraguaylı santrfor Roque Santa Cruz tekrar gündeme alındı. Uzunca bir süredir İnter'in Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma için çalışmalarını yürüten Beşiktaş yönetimi, Cruz transferi için de mesaiye başladı. Paraguaylı yıldızın transfer şartlarının bu kez daha uygun olması Siyah-Beyazlılar'ı cesaretlendiren bir faktör. İngiltere Premier Ligi'nde Blackburn'la yaptığı sıçramanın ardından geçtiğimiz sezon başında Manchester City'ye transfer olan Cruz, yıldızlarla dolu kadroda yeterince şans bulamamıştı. İngiliz ekibini satın alan Araplar'ın yıldız yağdırdığı kadroda direkt oynama şansını kaybeden forvet oyuncusunun da yeni bir maceraya sıcak baktığı ifade ediliyor. Genelde Oscar Tevez ve Emmanuel Adebayor'un yedeği olarak kulübede oturan Santa Cruz'un, Dünya Kupası Finalleri'nden önce yeni takımıyla sözleşme imzalamak istediği konuşuluyor. Geride kalan sezonda 19 maçta oynayıp 3 gol atan Santa Cruz'un transferinde Manchester City'nin de kolaylık sağlaması bekleniyor.

Galatasaray formülü

Kadro maliyetini düşürmek için yıldızlarını kiralama yoluna giden İngiliz ekibinin, Beşiktaş'a gereken kolaylığı yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Hatırlanacağı üzere Galatasaray sezon başında aynı kulüpten Elano Blumer'i bol taksitli bonservis bedeliyle kadrosuna dahil etmiş, devre arasında ise Jo'nun yıllık ücretinin dörtte birini ödeyerek kiralama yoluna gitmişti. Brezilyalı'nın ücretinin dörtte üçlük bölümünü ise Manchester ödemeye devam etmişti. Beşiktaş'ın bu transferde benzer formülleri hayata geçirebileceği ifade edildi.

Santa Cruz kimdir?

İSMİ: Roque Luis Santa Cruz Cantero
DOĞUM YERİ: Asuncion (Paraguay)
DOĞUM TARİHİ: 16 Ağustos 1981
BOY: 1.88 m
KİLO: 80
OYNADIĞI TAKIMLAR: Olimpia (Altyapı), Bayern Münih, Blackburn Rovers, Manchester City

Fanatik
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Kongre öncesinde "İki dünya yıldızını Beşiktaş'a kazandıracağım" diyen Yıldırım Demirören, bu sözünü tutmak için gecesini gündüzüne katıyor. Transfer çalışmalarına hız veren Siyah-Beyazlılar'ın başkanı, Manchester City'de fazla forma şansı bulamayan Roque Santa Cruz'a kancayı atmış ve menacerler aracılığıyla bu futbolcunun durumunu sorgulamıştı. Adebayor ve Tevez gibi isimlerin arkasında kalan, ayrıca Edin Dzeko'yu transfer etmek isteyen Manchester City'de mutsuz olan Paraguaylı yıldızın takımından ayrılabileceği söyleniyor. Ancak İngiliz ekibi, bu oyuncuyu da ucuza bırakmaya yanaşmıyor. Geçen sezon başında 19 milyon Pound karşılığında City'e transfer olan Cruz'un maliyeti, Siyah-Beyazlılar'ın gözünü korkutuyor.

Kiralık da olabilir
Yıldız oyuncuyu kiralık olarak renklerine bağlamanın hesaplarını yapan Siyah-Beyazlılar, golcü futbolcuya da yüklü bir yıllık ücret ödemeyi gözden çıkardı. Ancak İngiltere'nin yanı sıra, Alman ve İtalyan kulüplerinin de Cruz'un peşinde olduğu biliniyor. Başkan Demirören ve Serdal Adalı'nın, Quaresma transferi sonrasında Cruz üzerine yoğunlaşacağı konuşuluyor.

CR7

Bursa`dan Volkan ve Ozan`ı İpek`i isteyen siyah-beyazlılar; Zapotocny ve Nobre`yi bonservisiyle, Tabata`yı da kiralık olarak vermeyi talep etti

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Volkan Şen ve Ozan İpek için kesenin ağzını açtı. İki futbolcu için daha önce de nabız yoklayan siyah-beyazlılar, Bursa Başkanı Yazıcı`nın "Futbolcu verdiğimiz yerden futbolcu alabiliriz" şeklindeki açıklamaları üzerine yeni bir teklif sunmaya karar verdi.

Beşiktaş`ın Volkan ve Ozan`a karşılık yeşil-beyazlı kulübe Zapo ve Nobre`yi bonservisleriyle, Tabata`yı ise bir yıllık kiralık olarak vermeyi planladığı öğrenildi. Bursaspor cephesinin ise nakit para da talep edeceği belirtildi. Siyah-beyazlıların da iki milyon euro daha verebilecekleri ifade edildi.

Fotomaç

CR7

Teknik direktör Denizli'nin, "Sol kanada mutlaka alalım" dediği genç futbolcuyu, başkanın bitireceği belirtildi. Başkan Yıldırım Demirören'in tecrübeli teknik direktöre, "G.Saray Başkanı Adnan Polat ile görüştüm, Caner ile ilgilenmiyorlar.

Bonservisi için CSKA 3.5 milyon euro istiyor ama pazarlık payı var. En geç iki hafta içinde durumu netleşir. Sen bu transferi şimdiden bitmiş bil" dediği ifade edildi.
Kaynak: Sabah