Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Sezonun bitmesinin ardından tüm gözler transfere çevrilirken,Beşiktaş Resmi sitesi www.bjk.com.tr bilindik hatalarından birine daha imza attı,Futbol severler Beşiktaş Kulübünün resmi sitesine girdiğinde A takım kadrosunda Thierry Tazemeta  Forvet oyuncuları arasında gösterilmesi büyük şaşkınlık yarattı.

Yapılan bu hata Beşiktaş taraftarınıda şaşkınlığa uğrattı.

Konu ile ilgili ulaştığımız Mete Düren, böyle bir transferin söz konusu olmadığını resmi sitedeki bu hatanın editör hatası olduğunu söyleyerek Haber1903`ün uyarısı ile söz konusu hatanın düzeltildiğini belirtti.
:muha

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Bir yandan beklenen verimi alamadığı isimlerle yollarını ayırmaya başlayan Siyah-Beyazlı ekip, diğer yandan da yeni bir kadro yapılanması için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin sunduğu rapor doğrultusunda harekete geçen yönetimin ilk hedefinde Mehmet Aurelio, Bursasporlu Ozan İpek ve Volkan Şen ile Denizlisporlu Çağlar Birinci bulunuyor. Şampiyon Bursaspor'un sezona damgasını vuran isimlerinden olan Volkan Şen ve Ozan İpek için takas formülünü işletmeyi planlayan Siyah-Beyazlılar'ın, uzun zamandır gündeminde bulunan Mehmet Aurelio'nun transferini ise her an bitirebileceği belirtiliyor. Türk statüsünde oynaması nedeniyle Galatasaray'ın da listesinde bulunan Brezilyalı oyuncunun İspanya'da beklediği ortamı bulamadığı, bu nedenle Türkiye'ye dönmeyi ciddi olarak düşündüğü biliniyor. Yine transferin gözde isimlerinden Çağlar Birinci için yoklama yapan ve Denizlispor'dan "Takasa sıcak bakmıyoruz" mesajını alan Siyah-Beyazlılar, bu konuda farklı formül arıyor.

Yabancılar golcü olacak
Yabancı transferi için de arayışlarını sürdüren yönetimin iki önemli isim üzerinde yoğunlaştığı öğrenildi. Bunlardan birinin klasik santrfor, diğerinin ise Mattias Delgado'nun yanına bir orta saha olacağı belirtiliyor.

FANATİK...

Burdanda anladıgımız uzre DELGADO KALIYOR

ilhan mansız_melis

Bursaspor`un transferde ki gözde ismi Volkan Şen, ilk kez geleceği ve transfer söylentileri hakkında Haber1903`e konuştu.

Volkan Şen, Haber1903`e verdiği röportajda;

`` Beşiktaş`tan şahsıma henüz bir teklif gelmedi.Birinci hedefim Bursaspor`da başarılı olmaktı ve ben bunu bu yıl başardım.Takımım ile şampiyon oldum.Bu şampiyonlukta benim de payım olduğu için çok mutluyum.Bundan sonra ki hedefim ise, Milli takım da uzun yıllar forma giymek ve başarılı olmak.Milli takıma çağrıldığım için çok mutluyum.Avrupadan bana herhangi bir teklif gemedi.Zaten kulübüm ile de sözleşmem 2013 yılına kadar devam ediyor.Kulübüme iletilmiş bir teklif varsa da bana henüz bildirilmedi.

Beşiktaş`ta oynamak istermisin? sorusuna;

`` Şahsım adıma bir teklif almadım.Ancak bir profesyonel futbolcularız hayata gerçekçi bakmak lazım.Hepimiz bu işten ekmek kazanıyoruz duygusal bakmamak lazım.Oynayabileceğim bir kulübe gitmek isterim.Beşiktaş gibi bir kulüpte her futbolcu futbol oynamak ister.Bana ciddi bir teklif gelirse hocam ve yönetimim de buna müsade ederse Beşiktaş`ta seve seve futbol oynamak isterim.`` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -

??
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Hayal kırıklığı ile geçen sezonun ardından yeni bir kadro yapılanmasına girişen Siyah-Beyazlılar, Mehmet Aurelio, Ozan İpek, Volkan Şen ve Çağlar Birinci için yoğun çaba harcıyor.

Bir yandan beklenen verimi alamadığı isimlerle yollarını ayırmaya başlayan Siyah-Beyazlı ekip, diğer yandan da yeni bir kadro yapılanması için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin sunduğu rapor doğrultusunda harekete geçen yönetimin ilk hedefinde Mehmet Aurelio, Bursasporlu Ozan İpek ve Volkan Şen ile Denizlisporlu Çağlar Birinci bulunuyor. Şampiyon Bursaspor'un sezona damgasını vuran isimlerinden olan Volkan Şen ve Ozan İpek için takas formülünü işletmeyi planlayan Siyah-Beyazlılar'ın, uzun zamandır gündeminde bulunan Mehmet Aurelio'nun transferini ise her an bitirebileceği belirtiliyor. Türk statüsünde oynaması nedeniyle Galatasaray'ın da listesinde bulunan Brezilyalı oyuncunun İspanya'da beklediği ortamı bulamadığı, bu nedenle Türkiye'ye dönmeyi ciddi olarak düşündüğü biliniyor. Yine transferin gözde isimlerinden Çağlar Birinci için yoklama yapan ve Denizlispor'dan "Takasa sıcak bakmıyoruz" mesajını alan Siyah-Beyazlılar, bu konuda farklı formül arıyor.

Yabancılar golcü olacak
Yabancı transferi için de arayışlarını sürdüren yönetimin iki önemli isim üzerinde yoğunlaştığı öğrenildi. Bunlardan birinin klasik santrfor, diğerinin ise Mattias Delgado'nun yanına bir orta saha olacağı belirtiliyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

YENİ sezon ciddi bir revizyonla girmeye hazırlanan Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli'nin siyah-beyazlı yönetimden Lyon'lu Kim Kallström'ü istediği ortaya çıktı.

Vatan gazetesinde yer alan habere göre, yeni sezonda Fink'i takımda düşünmeyen ve yerinin 2006'dan bu yana Lyon'da görev yapan İsveçli oyuncu ile doldurmanın planlarını yapan Denizli talebini yönetime iletirken, siyah-beyazlıların 27 yaşındaki oyuncu için nabız yoklamaya başladığı ifade edildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Forzadan görüyorlar diğer gün haber yapıyorlar anasını satim ;D
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 20, 2010, 19:26:21
Forzadan görüyorlar diğer gün haber yapıyorlar anasını satim ;D

Kallström'ü gördüğüm an Forza aklıma geldi benimde ;D

Cem Goren

Denizli: Makukula değil Semih Şentürk!
Hücum hattını güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ta yöneticiler gol kralı Kayserisporlu Makukula ile Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Semih Şentürk'ü Mustafa Denizli'ye önerdiler.

Tecrübeli teknik adam, "Ligimizde fazla alternatif yok. Makukula sadece kontratak oynayan takımlar için faydalı olabilir. Ancak Semih çok farklı bir golcü. Her sistemde rahatlıkla görev alabilir ve takıma faydalı olabilir" dedi. Fenerbahçe'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Semih için Beşiktaş'ın fırsat kolladığı biliniyor.

FANATİK...

ilhan mansız_melis

Kartal'ın sağı Roberto Hilbert
Stuttgart'ın sağ kanat oyuncusuyla anlaşmaya vardı.

Sezonu hayal kırıklığı ile kapatan Siyah-Beyazlılar, aynı akıbeti yaşamamak için kolları erken sıvadı, yabancı konusunda ilk sözünü kesti: Roberto Hilbert.

Yeni sezonda her iki kanadı da güçlendirmek isteyen Beşiktaş, sağ kanat için  Stuttgart'ta ter döken 25 yaşındaki Alman oyuncuyla anlaştı. Interli Quaresma için pazarlıklarını sürdüren Yıldırım Demirören ve futbol komitesinin Portekizli yıldızdan önce Hilbert'le her konuda anlaştı.

VAZGEÇME HAKKI VAR
Futbol komitesinin ön protokole 1 ay içinde transferden vazgeçme maddesini de koydurduğu ve kontenjanın boşalmaması ve oyuncunun istenmemesi halinde  tarafların anlaşmadan vazgeçebileceği belirtildi.

İLK YILINDA ŞAMPİYON
Almanya'nın alt liglerinde Feucht ve Fürth'te çabuk parlayan Hilbert, 2006'da Stuttgart'a transfer oldu, ilk yılında şampiyonluk sevinci yaşadı. O sezon takım için

sağ kanattaki başarılı performansıyla önemli bir parça olan Hilbert, Martio Gomez'in sakatlanmasıyla daha ofansif bir rol üstlendi, çok kritik gollere imza attı.

Cem Goren

ilhan mansız_melis

Onu bunu bilmem ama Selçuk İnan'ı Beşiktaş'ta görmek isterim ben.

CR7

Quaresma ve Volkan Şen`i ısrarla isteyen Beşiktaş`ın `B planı` da hazır.   Eğer bu transferlerde sıkıntı yaşanırsa rota Harry Kewell ile Caner   Erkin`e çevrilecek.

İnterli Ricardo Quaresma ve Bursasporlu Volkan Şen için tüm imkanlarını   seferber eden Beşiktaş Yönetimi, her türlü olumsuzluğa hazır... Geçen   sene Deco transferinde yaşanan sıkıntı nedeniyle zor anlar yaşayan ve   Rodrigo Tabata'ya 8 milyon Euro ödeyen Kara Kartallar, aynı durumun   tekrarlanmaması için bu kez alternatifli çalışıyor. Teknik direktör   Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği Volkan Şen'in transferi suya   düşerse, Siyah-Beyazlılar rotayı Caner Erkin'e çeviecek.

Kewell'a hoca onayı
  Bonservisi CSKA Moskova'da olan genç yıldız sezon başında da Kartal'ın   gündemine gelmişti. Ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle   Siyah-Beyazlılar bu transferden vazgeçmişti. Aynı şekilde Harry   Kewell'ın da gündeme geldiği ve yönetimin bu konuda teknik direktör   Mustafa Denizli'nin onayını aldığı kaydedildi.

Fanatik

:ok ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

CR7

Qua + Volkan şen 15-20 milyon €
Kewell+Caner 3,5 milyon €

gayet iyi bence.

Holosko-Tello-Fink-Tabata-Zapo-Gordon gidecek
yerine Kewell ile Qua gelecek müthiş takım oluruz.
1 yabancı daha da alınabilir.
Caner de en az Volkan kadar etkili oynar bence hem sol bek hem sol açık.
ben beğeniyorum şahsen.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)