Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

demba ba'yı herkesten çok isterim.
ama demba, sow'un kankası.
yüksek olasılıkla davetlisidir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CR7

Chelsea striker Demba Ba is hoping to quit English football and move to a Turkish club in January.

Ba has failed to make an impact since joining Chelsea from Newcastle for £7.5m in January and has scored just two League goals in that time.

Chelsea will sell him in the new year if they can find a replacement and they are actively looking for a new striker with a number of targets on the list, including Porto frontman Jackson Martinez, who has yet to agree a new contract with the Portuguese club.

A number of English sides were looking into the possibility of either buying or loaning Ba in the new year, including West Ham and Arsenal.

But the 28-year-old is also a target for Besiktas and significantly a key agent in the country Ceylan Caliskan has claimed: "I talk closely with Demba Ba, he wants to play for a Turkish club but I can't comment on a transfer yet."

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Madem öyle işte böyle!

Fernandes ve Almeida'nın sözleşme imzalamamak için bin dereden su getirmesi üzerine yönetim Pirlo ve Adebayor'la temaslara başlayarak Portekizliler'e gözdağı verdi. Mesaj açık ve net: Ya imzalarsınız ya da gidersiniz!

Transfer döneminde hareketli günler yaşamaya hazırlanan Beşiktaş, önceliği Fernandes ve Almeida'ya vermiş durumda. Ancak bu isimlerin, imza atmamak için birçok habane üretmesi yönetimin sabrını taşırdı. Yıllık ücret konusunda Fernandes'le 2,5 milyon Euro net, 25 bin Euro da maç başına anlaşan yönetim, yıldız oyuncunun 1 milyon 750 bin Euro imza parası istemesiyle geri adım attı. Aynı şekilde Almeida da Beşiktaş'ın önerdiği 2 milyon Euro net ücret ve maç başı 20 bin Euro'luk teklifi kabul ederken üzerine 1,5 milyon Euro imza parası talep etti. Portekizli oyuncuların imza parasında diretmesi üzerine yönetim rotayı Pirlo ve Adeyabor'a çevirdi. Togolu golcüyü daha önce de gündemine alan Siyah-Beyazlılar, Tottenham'la yeniden görüşerek şartları konuşacak. Almeida'nın imza atmaması halinde ise, devre arasında bir golcü transferi yapılacak.

Pirlo'da sorun yok

Juventus'tan ayrılmak isteyen Pirlo için menacer Materazzi, yıldız oyuncunun Beşiktaş'la anlaştığını ve yıllık 2 milyon Euro karşılığında Siyah-Beyazlı formayı giyeceğini ifade etti. Fernandes'le önümüzdeki günlerde bir araya gelecek olan yöneticiler, Portekizli oyuncunun imza parasında diretmesi halinde masadan kalkacak ve Pirlo'ya sözleşme imzalatacak. Fernandes'le de sezon sonunda yollar ayrılacak. Bilindiği gibi Fernandes'in sözleşmesindeki madde gereği, Ocak ayında başka bir kulübe imza atma hakkı bulunuyor. Aynı madde Pirlo'nun da sözleşmesinde yer alıyor. Fernandes'in böyle bir hamle yapması halinde, Pirlo transferi Ocak
ayında bitecek.   

Orhan Yıldırım
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Fernandes kaç yil oynar Pirlo kaç yil oynar.Onun yerine gibi bir saçmalik yapmazlar umarim da ilk tercih Oğuzhan olur. Pirlo'ya hayir demiyorum tabii.
Adebayor ise mumkunse bizden uzak...

Vodafone 958 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

RCA

pirlo 1-1 bucuk sezon oynasın. ama fernandesin kendisine gelmesi lazım.

Adebayor konusuna da katılıyorum ben pek beğenmiyorum ve bizim takımın forvet ihtiyacını karşılamaz.(yanlış anlamayın togolu golcü gayet iyi bir isim) bize demba ba gibi oyuncular lazım. ya da lukaku mu neydi o tarz
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

ama herşeyden önce komple kanat oyuncularını çöpe at. Hiçbirini beğenmiyorum olcay da dahil. hepsi vasat oyuncular
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

'Beşiktaş, Demba Ba transferinde sona yaklaşıyor.'

Jose Mourinho'nun kadroda düşünmediği ve devre arası transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Demba Ba, Beşiktaş yolunda...

Senegalli forvetin menajeri Ceylan Çalışkan'ın yaptığı açıklamada "Demba'yla konuştum. Beşiktaş'ta oynamak istiyor." açıklamaları siyah beyazlı yöneticileri harekete geçirdi. Beşiktaş ve Chelsea'li yöneticiler, kulüpler düzeyinde transfer görüşmelerine başladı.

Devre arasında kadroya katılması planlanan 28 yaşındaki Senegalli golcü için Beşiktaş'ın yaklaşık olarak 7 milyon Sterlin (8.5 milyon Avro) bonservis bedeli ödemesi bekleniyor.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında 7 milyon Sterlin (8.5 milyon Avro) karşılığında Newcastle United'tan transfer edilen Senegalli golcü, geride kalan 1 yıllık süre içerisinde ise Chelsea formasıyla çıktığı 29 maçta 7 gol atabildi.

Kartalbakisi.com

El Colgado

kartalbakisi reklam peşinde.
demba ba gelmez bence.
gelirse de burası müslüman ülke diye gelebilir, inancını sağlam yaşıyor çünkü.
bu haberler heyecanlandırıyor tabi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Simurg

Tek sevda Ronaldinho, gerisi yalan!

Beşiktaş’ın kurmayları ara transferde Ronaldinho dışında oyuncu alınmasına sıcak bakmıyor.
Beşiktaş Yönetimi, adaptasyon sürecinin uzaması nedeniyle devre arası transferinde Brezilyalı yıldız Ronaldinho dışında oyuncu almaya sıcak bakmıyor. Buna karşın teknik direktör Slaven Bilic’in istemesi halinde takıma takviyeden de kaçınılmayacak. Yönetim kurulu ara transferde izleyeceği strateji belirlemek için Bilic’ten gelecek raporu bekliyor.

ROTA GENÇ İSİMLER

Yaz başından bu yana transferi gündemde olan Ronaldinho’nun alınamaması halinde bir başka yıldız futbolcuya teklif götürülmeyecek.
Transfer haberlerinde adı anılan Adebayor, Pirlo ve Diego ile maliyetlerinin yüksek olması nedeniyle temasa geçmeyen yönetim, futbol genel direktörü Önder Özen’in “Transfer politikasını, genç ve potansiyeli yüksek oyuncu bulma üzerine kurma” önerisine de destek veriyor. Bu arada sağ bekte Serdar Kurutuluş için gurbetçi alternatif aranırken, Dentinho, Mehmet Akgün ve Gökhan Süzen’in gönderilmesi Franco’nun ise kiralanması planlanıyor.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 30, 2013, 10:01:47
Batalla'nın da sözleşmesi sezon sonu bitiyormuş sanırım.  ::)

Batalla kulüpten ayrılmak istediğini açıkladı. Bastırın da alın şu adamı ya.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Bursaspor'un Arjantinli yıldızı Pablo Batalla'nın takımdan ayrılmak istediğini menajeri aracılığıyla yönetime ilettiği iddia edildi.

Bursaspor'un şampiyonluğunda büyük emeği olan ve geldiği günden bu yana takımı sırtlayan Batalla'nın, teknik direktör Christoph Daum ile anlaşamadığı gerekçesiyle menajeri Suzan Naguf aracılığıyla ayrılmak istediğini bildirdiği belirtildi.

Bursa'daki yerel gazeteler, Arjantinli yıldızın şu açıklamasınna yer verdi: "Sizlere bundan sonra Bursaspor'da oynamayacağımı iletmek istiyorum. Nedeni, takımın teknik direktörü Christoph Daum'la profesyonel ve kişisel problem yaşıyorum. Ben kulübün futbolcusu olarak hocanın ve kulübün projesini bozmak istemiyorum. Onun için bu kararı aldım. 2009 senesindeki gelişimden bu yana hiç kimseyle bir sorun yaşamadım. Profesyonel olarak bütün görevimi yaptım.
Yüzde yüz antrenmanları ve maçları oynadım ve kulüp için her şeyi yapmaya çalıştım. 3 ay evvel 2017 senesine kadar kontratımı yeniledim.  Jübilemi de Bursaspor'da yapmak istedim. Yöneticilere bu teklifi yaptıkları için teşekkür ediyorum. Bunu yerine getiremeyeceğim diye çok üzgünüm. Bursaspor ailesinin bu kararımı anlamasını istiyorum, bana ve aileme verdikleri bütün sevgi ve yaptıkları için teşekkür ediyorum."

Bu gelişme yeşil beyazlı camiada şok etkisi yaratırken, Genel Direktör Ayhan Barışıcı, dünkü antrenmanda da hiçbir problem yaşanmadığını, Batalla'nın da böyle bir müracaatının olmadığını söyledi.

Barışıcı, Bugün saat 16.00'da toplantı olduğunu ve çıkan haberlerle ilgili Batalla ile görüşeceklerini belirtti. Bursaspor genel direktörü, "Batalla'nın antrenmanda hiçbir problemi yoktu. Bize gitmek istediği ya da antrenmanlara çıkmak istemediği yönünde bir müracaatı da olmadı. Sözleşmesini daha yeni uzattık. İki gün önce ödemeleri yapıldı" ifadelerini kullandı.

sözleşmesi uzatılmıştı.

NoPasaran

Takas edelim :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Bordo mavililer Yusuf'un transferini sonlandırma aşamasındaydı ki Beşiktaş devreye girdi ve transferde güçlü rakibine çalım attı. Gece geç saatlere kadar süren pazarlık sonunda Bursaspor'a Tuna Üzümcü ile Aydın Karabulut'u ve bir miktar para veren Beşiktaş, Yusuf'u renklerine bağladı.

TRABZONSPOR'un uzun süredir ilgilendiği ve transferini dün sonuçlandırma aşamasına getirdiği Yusuf Şimşek konusunda son anda Beşiktaş devreye girdi ve tecrübeli futbolcuyu 1.5 yıllığına renklerine katmaya ikna etti. Beşiktaş, Yusuf'a karşılık Bursaspor'a Tuna Üzümcü ile Aydın Karabulut ile bir miktar para verecek. Böylece ara transferin en büyük sürprizini Beşiktaş yaptı.

Dün sabah saatlerinden itibaren Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile görüşen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Yusuf'a karşılık yeşil beyazlı kulübe yüksek bonservis bedeli yerine 2 futbolcu artı bir miktar para teklif etti. Yazıcı'yla el sıkışan Şener, takas için de Ergin ile Adnan'ı önerdi. İki futbolcunun Bursaspor'a gitmeyi kabul etmesi halinde transfer gerçekleşecekti. Ancak Trabzonspor'un Ergin ve Adnan'ı ikna etmeye çalıştığı akşam saatlerinde Beşiktaş devreye girdi. Bursaspor da Trabzonspor'dan beklediği son cevabın gelmemesi üzerine siyah beyazlıların görüşme talebini kabul etti.

Sağlam ikisini istedi

Bir tarafta Bursasporlu yöneticilerle görüşen siyah beyazlılar, diğer yandan da Yusuf Şimşek ve menajeriyle masaya oturdu. Matias Delgado'nun sakatlığı nedeniyle orta alanda lider oyuncu eksikliği yaşayan Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, başkan Yıldırım Demirören ve genel sekreter Kenan Öner'le dün yine mini bir zirve yaparak fikir alışverişinde bulundu.

Listedeki adaylar üzerinde eleme yapan yönetim, Denizli'nin de ısrarı üzerine Yusuf konusunda Bursaspor ile sıkı pazarlığa girişti. Beşiktaş, Yusuf'a karşılık Seric ve Cisse'yi önerdi. Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ise, teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam ile görüştükten sonra Tuna Üzümcü ile Aydın Karabulut'u istedi.

Tandoğan da Bursa'da

Siyah beyazlı yöneticiler bu iki futbolcuyu Bursaspor'a vermeyi kabul etti ve para konusunda da anlaşma sağlandı. Yusuf'un yakınlarına, "Beşiktaş benim için büyük takım. Beşiktaş'ta Mustafa Denizli hocamla birlikte çalışmak keyif verir. Beşiktaş'a şampiyonluk için geliyorum" dediği öğrenildi. Siyah beyazlıların bu ani atağı ve transferdeki çalımı Trabzonspor cephesinde şaşkınlıkla karşılandı. Bu arada Beşiktaş ile yollarını ayıran Ali Tandoğan da Bursaspor ile anlaştı.

hadi inş. bir daha olsun.

CR7

o değil de cisse'yi o sezon bu transferde versek şampiyon olamazdık
sağol Sağlam :D