Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Şuan Türkiye'de bir takımda kontratı bulunan yabancılardan isteyeceğim tek kişi PMB.

carsi52

Trtde

Semih Şentürk Beşiktaş'a gidiyor mu ?

Kafayı yedirtecek bu basın bana.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

ERHUN

Eskişehir başkanı Hoşcan açıklama yapmış Tarık'la anlaşmışız. Beşiktaş yönetimi bizide ikna edebilirse Tarık Beşiktaş'ın futbolcusu olacak demiş.

ANÇ'de Tarık transferi hakkında konuşmuş. Eneramo'yu teklif etmişiz, Eskişehir yönetimi ve Eneramo kabul ederse transfer gerçekleşecekmiş.

Veysel ve Tarık için Eskişehir'le görüşmeye devam ediyoruz.

eRe

veysellede anlaşmışız sanırım
yarın kuluple pazarlıklar varmıs
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

İşte Beşiktaş'ın yeni stoperi! Takıma stoper arayan Beşiktaş aradığı stoperi Avusturya'da bulundu. Teklif yapıldı ve oyuncu da Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakıyor.
Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta gündeme gelen son isim Slaven Bilic'in vatandaşı Kaja Rogulj oldu.
Avusturya basınının iddiasına göre, Beşiktaş'ın sezon sonunda Austria Wien ile sözleşmesi sona erecek Hırvat stoper için temasa geçtiği ve 27 yaşındaki oyuncu ile sözleşme imzalayabileceği belirtildi.
Kaja Rogulj'un da Beşiktaş'ta oynamaya sıcak baktığı kış transfer döneminde siyah beyazlı formayı giymeyi çok istediği bildirildi.
1,89 boyunda ve 27 yaşındaki stoper bu sezon takımıyla 19 mücadeleye çıktı ve başarılı bir performans gösterdi.

-------------

Tarık Çamdal transferini biraz anlayabilirim, bence şuan Beşiktaş'ta forma giyebilecek biri değil ancak genç diye düşünüyor olabilirler. Ama Veysel Sarı nedir Allah aşkına? Serdar Kurtuluş 2'ye ihtiyacımız yok. Biz takımdaki çöpler temizlensin diyoruz, gereksiz kalabalık yaratacak futbolcuların adları çıkıyor basında. Kaja'yı tanımıyorum yorum yok, Avusturya'dan gelme ihtimali olan bir Hırvat stoper. Aklıma Gordon Schildenfeld geldi.

CR7

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını beklentilerin uzağında tamamlayan Beşiktaş'ta yönetim transfer çalışmalarını hızlandırdı. Savunma hattını Hajduk Split'ten Mario Maloca ile güçlendirmek için bastıran siyah beyazlılar, golcü için de harekete geçti. Beşiktaş'ın Bayern Münih forması giyen dünyaca ünlü Claudio Pizarro için devrede olduğu öğrenildi.

Perulu futbolcu için girişimlerine başlayan transfer komitesinin kiralama formülü ile yıldız golcüyü Ocak ayında takıma katmaya çalışacağı belirlendi. Alman devinin de takımda fazla forma şansı bulamayan 35 yaşındaki futbolcusunu, kiralamaya sıcak bakması, 'Kara Kartal'da büyük heyecan yarattı. Her iki ayağını da çok iyi kullanan ve yıllardır Almanya Bundesliga'da top koşturan deneyimli isim, Peru Milli Takımı'nın da vazgeçilmezlerinden biri konumunda bulunuyor.

MİLLİ TAKIMIN DEĞİŞMEZİ

2014 Dünya Kupası Güney Amerika elemelerinde ülkesinin formasını 13 kez giyen ve maçların hepsinde ilk 11'de başlayan Pizarro, rakip ağlara 3 gol bırakmayı başarmıştı. 2014 Haziran'ında Bayern Münih ile sözleşmesi bitecek olan 35'lik yıldız, 'Kara Kartal'a Ocak ayında transfer olduğu takdirde, sezon sonunda serbest kalacak. Göstereceği performansa göre de Beşiktaş ile 1 yıl sözleşme uzatma ihtimali de gündeme gelecek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

Transfer gündeminde en çok yer alan isimlerden biri olan Tarık Çamdal sessizliğini bozdu.
Takvim gazetesinde yer alan habere göre genç yıldız, "Kulübüm beni Beşiktaş'a vermek istiyor. Ama benim gönlüm Galatasaray'da" ifadesini kullandı.
Eskişehirspor kulübü başkanı Mesut Hoşcan daha önce yaptığı açıklamada Tarık için Beşiktaş ile anlaştıklarını söylemişti.

sporx
www.erdemeksi.com

Simurg

Tarik Çamdal sanki cok iyi futbolcu gelmesin.

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

SON DAKİKA

Ronaldinho'nun menajeri bu hafta İstanbul'a gelerek Beşiktaş yönetimiyle görüşecek.

-Ntvspor

eRe

2 yıl once ntvspor yazınca havaya ucardım heyecandan
sımdı fanatık gıbı gelıyor bana
www.erdemeksi.com

carsi52

Yönetimin bu transferi gerçekleştirmeyi çok istediğine adım gibi eminim.

Tüm şartları zorlayacaklardır.

1.5 sezon olarak anlaşma yapılıp gelmesine ben çok isterim.

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?