Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

09.12.2012 16:57:09
Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları ortada dolaşan Eskişehirspor'un golcüsü Necati Ateş, siyah-beyazlılara gitmeyi düşünmediğini söyledi.

Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları ortada dolaşan Necati Ateş, siyah-beyazlılara gitmeyi düşünmediğini ve 5 yıl Eskişehirspor'da oynamak isteyip burada kupalar kazanmak istediğini söyledi.

Kanaltürk'te Top Bizde programına konuşan golcü oyuncu, "Eskişehirspor'da 3 yıllık kontratım var. Ben bilmiyorum o söylentileri. Beşiktaş'a gidecek olsaydım Galatasaray'dan neden ayrıldım? Benim burada 3 yıllık kontratım var. 5 yıl burada kalmayı düşünüyorum. Tabii ki benim düşüncem bu; başkanım ve yönetimimiz ne düşünür bilmiyorum. 5 yıl içinde burada şampiyonluk yaşamak ve kupalar almak istiyorum." ifadelerini kullandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Şu takımda olmasını istediğim değişiklikler:

McGregor aslında fena değil ama yabancı hakkı kullanılacak kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Onun yerine Onur Kıvrak veya Sinan Bolat (zaman zaman laf ettiğim oldu, Cenk'ten farkı yok dediğim oldu ama yinede iyi kaleci) alınsa güzel olur.

Sol beke oyuncu alınması kesinlikle gerekiyor.

Orta alana bir oyuncu düşünülebilir.

Forvet şuan için en az ihtiyaç olan bölge ama Batuhan ve Mehmet Akyüz düşünülmediği için onlar gidince oraya da biri alınabilir.

NoPasaran

Beşiktaş'ta transfer çıkmazı sürüyor. Ligin devre arasında teknik direktör Samet Aybaba'nın ısrarla kadroya takviye yapılmasını istemesi üzerine harekete geçen transfer komitesini istenilen yüksek ücretler düşündürüyor.

Sezon başında da gündeme gelen, fakat Emre Özkan'ın takası kabul etmemesi üzerine transferi gerçekleşmeyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'lu Gökhan için yeniden anlaşma zemini aranıyor. Yüksek bonservis bedeli yöneticilerin elini bağlıyor.

Transferi gündemde olan bir ismin medyaya yansımasının ardından bonservislerin yükseldiğini belirten yöneticiler, Gençlerbirliği maçı sonrasında teknik heyetle bir araya gelerek transfer stratejisinde değişikliğe gidecek.

Siyah-Beyazlılar'ın devre arasında ısrarla kadrosuna katmak istediği PSG'li yıldız Nene ile büyük ölçüde anlaşılırken ufak pürüzlerin giderilmesinin ardından bu transfer resmiyet kazanacak.

Aybaba'nın ''İstediğimiz düzeyde yerli sol bek bulamıyoruz'' açıklamasının ardından, Siyah Beyazlı yöneticiler bu sezon istenileni veremeyen Escude'ye kulüp arıyor. Siyah-Beyazlılar, Escude'yi elden çıkarmaları durumunda defansın soluna yabancı bir transfer gerçekleştirecek.

Kaynak: NTVSpor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü, Eskişehirspor'un yıldız futbolcusu Veysel Sarı için nabız yokladı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Geçtiğimiz hafta oynanan Beşiktaş-Eskişehirspor maçının ardından Beşiktaşlı yöneticiler, Eskişehirspor Kulübü yöneticilerinden Veysel Sarı ile ilgili bilgi aldı.

Konu ile ilgili ulaştığımız Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün, HABER1903'e yaptığı açıklamada; " Bahsetmiş olduğunuz konu ile ilgili bizde bir duyum aldık ama henüz resmi bir teklif kulübümüze iletilmedi. Bizde büyük bir camiayız. Her hangi bir oyuncumuzun transferinden önce koyduğumuz hedefleri düşünüyoruz. " diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

CR7

Alıntı yapılan: El Colgado - Aralık 12, 2012, 11:38:44
Mirelam Sulejmani'yi beğenen var mı?
Ilgileniyormuşuz.

Hollanda basınında yer alan haberlere göre Beşiktaş bu yaz da almak için girişimlerde bulunduğu Ajax'ın golcüsü Miralem Sulejmani'yi transfer etmek için görüştüğünü yazmış. 2013 yılında sözleşmesi sona eren Sırp oyuncunun kulübü tarafından da gözden çıkarıldığı belirtilmiş. Hollanda ekibinin tek amacının 6 ay sonra serbest kalacak olan oyuncusundan para kazanmak.

Ajax kulübünün futbol direktörü MarcOvermans De Telegraaf gazetesine yaptığı açıklamada "Biz Beşiktaş ve Borussia Mönchengladbach'ın oyuncumuzla ilgilendiğinin farkındayız.Teknik direktör Frank de Boer planları arasında şu an kendisine yer yok. Bunun yakın zamanda da değişeceğini sanmıyoruz. Miralem bence önümüzdeki 6 ay futbol oynamak istiyorsa kendi çıkarları doğrultusunda karar vermeli" diye konuştu.

ben istiyorum. çok güzel olur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Izledim ya izlemem mi..

Cidden ust duzey birisi. Fiyatida ucuz..

Bi ara ilgilendigimiz soyleniyordu..

Al 2 seneye 10 milyona sat
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş'ta ara transfer çalışmaları hız kesmiyor. İlk olarak PSG'de forma giyen Nene için girişimlerini hızlandıran siyah- beyazlılar, Brezilyalı oyuncuyu ikna etmeye çalışırken; şimdi de gündeme Lorient takımının kaptanı Alaixys Romao geldi. Sezon başında Beşiktaş'ın transfer listesinde adı geçen, bugünlerde ise ismi yeniden ön plana çıkan 28 yaşındaki orta sahaya oyuncusu Romao; Fransız kulübünün yetkililerine "Türkiye'de oynamak istiyorum" dediği için kadro dışı bırakıldı.

HAFTAYA İMZA ATABİLİR

Aynı zamanda takım kaptanı olan Alaixys Romao, kendisine uygulanan bu tutum üzerine de, gelecek sezon sonu bitecek olan sözleşmesini yenilemek istemediğini açıkladı. West Brom ve Napoli'nin de kendisine talip olduğunu belirten 28 yaşındaki Togolu oyuncu, Beşiktaş'ın da Haziran ayında başlayan ilgisinin devam ettiğini söyledi. Romao, Ocak ayında Lorient'in izin vermesi durumunda takımında ayrılabileceğini ifade etti. Beşiktaşlı yöneticiler de bu hafta içinde teknik direktör Samet Aybaba ile görüşerek Alaixys Romao ile ilgili son kararını soracak ve onay çıkması durumunda Fransa'ya gidilerek yıldız oyuncuyla ön anlaşma yapılacak.

Haber Kaynağı: Fotomaç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Webo yine attı bugün Trabzona, her hafta atıyor hiç boş geçmiyor keşke alabilsek ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Valla etkili bir santrafor bu gerçek..

Her sene 15-16 gol sallayıp ligi bitiriyor sanırım

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net