Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Bizim Fernandes'i satabileceğimiz maksimum rakam bence 15.
Veren olursa da hemen satılsın. Ilerde fiyatı yükselmez ama düşebilir.

ERHUN

Volkan Şen (Trabzonspor)
Nene (Paris Saint Germain)
Gökhan Süzen (İstanbul B.B.)
Artem Milevsky (Dinamo Kiev)
Oğuzhan Berber (Denizlispor)
Etame Mbilla (Adanaspor)
Pierre Webo (İstanbul B.B.)

şuan için bizimle adı geçen futbolcular.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Webo'da vardı yazmayı unutmuşum.

Adanaspor başkanının Mbilla sorularına "2 zenciyide almak isteyen alsın" dediği söyleniyor.

CR7

ERHUN

Evet. İkiside Kamerun'lu. İkiside 24 yaşında. Mbilla forvet, Mbamba orta saha.

ERHUN

Volkan Şen (Trabzonspor)

07.07.1987 - 1.73 - Sağ Kanat, Orta Saha Sağ Bölge, Sol Kanat - € 3.500.000

"Nenê" Anderson Luiz de Carvalho (Paris Saint Germain)

19.07.1981 - 1.81 - Sağ Kanat, Sol Kanat, Forvet Arkası - € 10.000.000

Gökhan Süzen (İstanbul B.B.)

12.07.1987 - 1.80 - Sol Bek, Orta Saha Sol - € 2.000.000

Artem Milevsky (Dinamo Kiev)

12.01.1985 - 1.90 - Santrafor, Ofansif Orta Saha, Forvet Arkası - € 5.000.000

Oğuzhan Berber (Denizlispor)

10.04.1992 - Orta Saha Orta - € 100.000

Serges Flavier Mbilla Etame (Adanaspor)

22.06.1988 - 1.80 - Santrafor, Forvet Arkası, Sağ Kanat - € 1.400.000

Marc Kibong Mbamba (Adanaspor)

15.10.1988 - 1.76 - Sol Kanat, Ofansif Orta Saha, Sağ Kanat - € 500.000

Pierre Achille Webó Kouamo (İstanbul B.B.)

20.01.1982 - 1.81 - Santrafor - € 4.700.000

ERHUN

Real Madrid'le karşılaşan Ajax yetkilileriyle Madrid'de görüşen Samet Aybaba ve Tamer Kıran, Babel'in şartlarını öğrendi. Hem Hollanda kulübü, hem de genç yıldızın bu transfere yeşil ışık yaktığı öğrenildi

Fernandes konusunda yaşanan sıcak gelişmelerin yanı sıra Beşiktaş kadrosunu güçlendirmek için de büyük çaba sarfediyor. Kadroya katkı sağlayacak, az maliyetli bir hücum oyuncusu almak isteyen Siyah-Beyazlılar'ın en güçlü adaylarından ilki Ajax forması giyen Ryan Babel... Sakatlığı nedeniyle dünkü karşılaşmada forma giyemeyen genç yıldız için izleme komitesi olumlu bir rapor vermişti. Bu rapor çerçevesinde harekete geçen Futbol Komitesi Üyesi Tamer Kıran ve teknik direktör Samet Aybaba, kulübüyle masaya oturdu.

Oyuncu da istiyor

Ajax cephesinin bu transfere olumlu baktığı ve satın alma opsiyonuyla birlikte kiralık formülüne yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Ajax'tan yıllık 1 milyon 100 bin Euro kazanan Babel'in de Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığı ve kariyerinde yeni bir sayfa açmaya niyetli olduğu kaydedildi. Bu yöndeki çalışmaların önümüzdeki günlerde resmiyet kazanması bekleniyor.       

Ryan Babel-19.12.1986-1.85-Santrafor, Sol Kanat, Sağ Kanat-Hollanda/Surinam
2004-2007 Ajax : 73 maç 14 gol
2007-2011 Liverpool : 91 maç 12 gol
2011-2012 Hoffenheim -kiralık- : 46 maç 5 gol
2012-... Ajax (şuana kadar) : Şampiyonlar liginde 4 maçta 339 dakika forma giyip skora katkı sağlayamadı. Ligde 8 maçta 540 dakika forma giyip 2 gol 3 asistle takımına katkı sağladı. Kupada 2 maçta 74 dakika oynadı 1 gol ve 1 asist yaptı.

eRe

İsmail Köybaşı'nın sakatlanmasının ardından sol bek poziyonunda sıkıntı yaşayan siyah beyazlı ekipte yönetim bu bölgeye takviye yapma kararı alırken bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Reto Ziegler'in transferinde sona gelindi.

Karakartal.com'un haberine göre bonservisi İtalyan ekibi Juventus'ta olan ve şu an kiralık olarak Lokomotif Moskova'da forma giyen oyuncunun %99 transferi tamamlanırken pazarlıkların sonuçlanması ve devre arasında Ziegler'in Beşiktaş forması giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Siyah Beyazlı yönetim sol bek oyuncusunu bonservisi ile transfer etmek isterken Juventus ile anlaşılamaması durumunda oyuncu için kiralama yoluna gidilecek.

İsviçre Milli Takımı formasını da giyen 26 yaşındaki sol bek geride bıraktığımız sezon Fenerbahçe formasını giymiş ve sezonu 6 asist 1 gol ile kapatmıştı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

kiralıksa nasıl alacağız çok merak ediyorum.

sözleşmesi mi feshedilecek?

ERHUN

SPORX ÖZEL - Reto Ziegler transferini bitirmeye çok yaklaşan siyah beyazlı yönetim bir hamle de forvet bölgesine yapmaya hazırlanıyor.

Almeida'nın gösterdiği iyi performansa rağmen aynı performansı Batuhan Karadeniz'den alamayan Beşiktaş yönetimi, İsveç ekiplerinden Helsinborgs'da forma giyen forvet oyunusu Nikola Durdic'i transfer hedefleri arasına dahil etti.

Bonservisi Norveç ekiplerinden Haugesund'da olan ve kiralık olarak Helsinborgs'da forma giyen Djurdjic'i yakından takip eden siyah beyazlı ekip 2013 Ocak ayında tekrar Haugesund'a dönecek olan oyuncuyu transfer etmek için girişimlere başlayacak.

Helsinborgs formasıyla bu sezon çıktığı 11 maçta 10 gol atan 26 yaşındaki Sırp forvet, UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon 6 maçta forma giyerken 4 gol de bu organizsyonda gol atmayı başardı.

ERHUN

Volkan Şen'le %100 anlaştığımız, Ozan İpek'le Samet hocanın görüşeceği söyleniyor. Ozan'la Samet hoca görüşmesinden olumlu bir sonuç çıkarsa onuda alacakmışız. Hem Volkan hem Ozan gerekli mi? Bilemiyorum. Sol beke Reto'mu olur başkası mı olur bilmiyorum ama kesinlikle biri alınmalı. Nikola Dudic adı tanıdık geliyor ama kariyerinde baktığımda takip ettiğim bir takımda oynamamış, hiç millide olmamış ama bilmiyorum tanıyorum bir yerlerden, bir oyunda denk gelmişimdir büyük ihtimal. Cem abi tanıyordur diye düşünüyorum, gördüğünde bu konuyu bilgilerini bizimle paylaşır diye düşünüyorum.

NoPasaran

Valla Volkanda lazım, Ozanda lazım hatta 1 oyuncu daha lazım..

Bu sene en büyük şans sakatlık ve cezalı çok olmadı.. Fernandes bir gitti geleeck 1 maçtan kaç puan alacğaımız belli değil..

Olcay çıkıyor Erkan Kaş giriyor oyuna..

İbrahim Toramanın kurtarıcı diye girdiği maçı hatırlıyorum..

Aynı şekilde son 10 dk Bursa maçı 3-3 iken ileri gidemeyen Beşiktaşı hatırlıyorum..

Beşiktaşta teknil kapasitesi yüksek oyuncu sayısında bence sıkıntı var..

Çok koşan bir takım yaratmak istiyorsak bu iyi ayakların sürekli dinlenmesi lazım..

Holosko olmaz Volkan Şen olur
Olcay olmaz oZAN OLUR..
Fernandes olmaz Nene olur..

Yani kadro derinliği yaratılmalı mutlaka..

Ayrıca Mutlaka Sol bek ile beraber defansa yetiştiirlecek genç birisi lazım..

Ersan Ademden ben umudu kestim açıkcası..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

2 konu daha yazacağım..

Beşiktaşiın son 2-3 maçına bakıyorum

Rakipler hep bizden daha fazla topla oynamışlar..

Buda iyi ayakların olmadığını gösteriyor bence..

Ve aşırı yorulma..

Ve saçma sapan gol yemeler..

Ayakları iyi olan ve bizim kadar koşan her takım bizden puan alabilir..

Çok iyi oynuyoruz ama açıkcası Beşiktaşın şu an kapasitesinin üstünde oynadığğını düşünüyorum..

MEsela bu son iki maç 1 puan bile alabilir :) 2 tane iyi yedeğin yada as oyuncun olsa herşey değişir..

Hepsi para işi ama bence takımda eksik çok önümüzdeki dönemde düzelir inş..

Kaleci
sol bek
defans orta
sol kanat
yedek forvet

alınması öncelikli yerler :))

Aşk bu Aşk !

volkanca.net