Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aybaba bir süredir Siyah Beyazlı takımın transfer listesinde olduğu iddia edilen Ozan İpek ile ilgili bir çalışmalarının olmayacağını söyledi. Aybaba "Ozan transfer listemizde değil" diyerek bu konu ile ilgili son noktayı koydu.

Aybaba geçtiğimiz hafta Kiev'e giderek izlediği Dinamo Kiev-Paris Saint Germain karşılaşmasında Ukrayna takımında forma giyen Artem Milevsky'i hakkında sorulan soruya ise "Milevsky yetenekli bir oyuncu. Benim izlediğim karşılaşmada 15 dakika forma giydi. Bu futbolcu hakkında bir şey söylemek için erken" dedi. Aybaba, Trabzonsor forması giyen Volkan Şen'in ise iyi futbolcu oldugunu ve devre arasinda durumuna bakacaklarini sözlerine ekledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Brestgerfich

THY Avrupa Ligi’nde TOP 16'yı garantileyen Beşiktaş, transferde gaza bastı.   
Siyah – Beyazlılar, koç Erman Kunter’in raporu doğrultusunda çok sayıda isimle görüşmeleri sürdürürken ABD’li guard Daniel Ewing ile prensipte anlaştı. Son olarak Banvit’in Eurocup’taki rakiplerinden Azovmash’da forma giyen 29 yaşındaki oyuncu ile yapılan görüşme sonucunda tarafların el sıkıştığı ifade edildi.

http://ush.re/sue3

Hürriyet.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Dinamo Kiev, Artem Milevsky'i transfer listesine koydu.
Şuan için en ciddi teklifler bizden ve Fiorentina'dan gelmiş.
Fiorentina'nın rakamı biraz daha fazlaymış.

CR7

Fiorentina olayı gerçek mi? kaynak ne?

benden kaynak almış olmasınlar :lol
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Dun yaziyordu internet siteleri

Menejeri radyospora aciklamada bulunmustu sanirim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Milevski bu sene hiç gol atmamış ..

Beni bu düşündürüyor açıkcası, gerçi henüz resmi olan birşey yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Milevsky'i eskiden beri her Dinamo Kiev'li futbolcuyu takip ettiğim kadar az çok takip ediyorum. Faydalı adam, koşuyor falan ama golcü bir futbolcu değil. Bize gelirse nasıl bir taktik içinde kendine şans bulur, o taktiğe uyar mı falan bilmiyorum ama çok gol atacağını düşünmüyorum.

El Colgado

Tam bir forvet değil zaten. Ofansif orta saha.
Geçen sene ligde 6 gol 10 asist yaptı 18 maçta galiba. Transfermarkt'tan bakmak lazım.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Milevsky eğer gelecekse ve hoca ilk 11'de oynatacaksa sistem değişir.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Abi niye gereksiz olsun ucuza kapatabiliyorsak gelsin. Fernandese alternatif olur.

eRe

fernandes gıbı orta saha oyuncusu degıl bıldıgım kadarıyla.benım bıldıgım 2.forvet.ama gol yollarında cok basarılı degıl.sımdı aldanmıs olmayalım holoskoya falan ama zaten genelde tek forvet oynuyoruz nene gıbı kanatta oynayabılen bır forvete ıhtıyacımız var.ucuza gelmesı guzelde 1 transfer yapıp kapatabılırız para yok dıye o yuzden o 1 kısının en dogru kısı olmasını ıstıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi