Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Radamel Falcao,Kaka,Cristiano Ronaldo,Hulk,Tevez,Rooney,Zlatan,Eto'o,Van Persie
Robben-Ribery-Scweinsteiger-Xavi-Iniesta-Messi-Villa-Silva-Agüero-Torres-Hazard
...

vs. isimler. Takım oyunundan bağımsız skor değiştirebilenler. Gittiği her takımda aynı etkiyi gösterebilenler.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

valla gelırse ne guzel olur yukarda da yazmıstım bana kapak olur :)

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Beşiktaş elinde kalan futbolcularını takasta kullanarak kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor.
Siyah-Beyazlı yönetim, Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığını daha önce açıklayan Ozan İpek için Bursaspor'a, "Tanju, Burak ve üstüne para verirsek Ozan İpek'i alabilir miyiz?" teklifinde bulundu. Başkan İbrahim Yazıcı'nın Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'la görüştükten sonra kararını bugün vereceği öğrenildi.
Ancak Sağlam'ın sıcak bakmadığı gelen haberler arasında.
www.erdemeksi.com

eRe

Bugün tamamlanacak transfer dönemi öncesi çalışmarını sürdüren Beşiktaş futbol komitesinin, son olarak Venezüela doğumlu Almanya pasaportu da bulunan Christian Santos'ı transfer etmek istediği öğrenildi.
Tam adı Christian Robert Santos Freire olan 24 yaşındaki oyuncu orta sahada ve hücum hattının sol kanadında görev yapıyor. Belçika İkinci Ligi takımlarından A.E.S. Eupen takımın görev yapan Santos'un kulübü ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor.
Altyapı kariyerini Almanya'nın Arminia Bielefeld takımında geçiren Christian Santos, 2011-2012 sezonu öncesi Arminia Bielefeld ikinci takımından, A.E.S. Eupen'e bedelsiz olarak transfer edildi.
Siyah Beyazlı futbol komitesinin oyuncu ve kulübü ile anlaştığı, Christian Santos'un transferinin yarın gerçekleşebileceği belirtildi.
www.erdemeksi.com

eRe

saat 24 e kadar uzatılmasını talep etmısız
o degılde gokhan suzen bıle gelmeyecek dıye dusunmeye basladım artık tık yok :S
www.erdemeksi.com

CR7

Ordusporlu Gosso için nabız yoklayan Beşiktaş, ilginç bir öneriyle karşılaştı....

Akşam gazetesinin iddiası şu şekilde: Gosso için menajeri Marta Fischer ile temas kuran siyah-beyazlılara, Fischer Lyon ile yollarını ayırmaya hazırlanan Michel Bastos'u teklif etti. Devre arasında Katar'a gitmeye hazırlanan Bastos, Türkiye'de oynamaya sıcak bakıyor. Lyon'un isteyeceği bonservis bedeli bu transferin seyrini belirleyecek.

Michel Bastos kimdir?

29 yaşındaki Brezilyalı oyuncu 2009 yılından bu yana Lyon forması giyiyor. Sol açık ve sol bek mevkilerinde forma giyebilen başarılı futbolcu daha önce Feyenoord, Excelsior (kiralık), Atletico Paranaense, Gremio (kiralık), Figueirense (kiralık) ve Lille formaları da giymişti.

2.yarı yapılacak nene-bastos-gökhan süzen transferleri bizi baya ileri götürür.

ERHUN

Bastos iyi adamda Jean Jacques'la aynı mevkide oynamıyor. Biri ortanın orası-ön libero diğeri kanat. Menajer kurbanı olmayalım. Hem Bastos'un sözleşmesi 2015 Haziran'ına kadar yani alırken bonservis vermek gerekecek, madem kanat alacaktık Drenthe havaalanındayken neden vazgeçtik?

CR7

Bastos öyle kötü oyuncu değil bence.  çok işimize yarar. gosso'nun mevkisinde adamımız var diye düşünüyorum.
nene de gelirse yeterli olur.

ilhan mansız_melis

Devre arasında şartlar uyarsa Ozan İpek'i istiyoruz.

Samet Aybaba

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Fena olmaz değil

Olmaz arkadaş..

Küçülüyoruz günden güne..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ferrarıye 2 yıllık transfer butcemızı verdıgımıze gore devre arasında kımseyı almayız
www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

CR7