Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Muratozen1903 
Tekrar sölüyorum. Makukula Beşiktaş'ta...! Hayırlı olsun Allah utandırmasın.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

arkadaşlar sanırım makakula transferi doğru bi kaç gün içinde açıklanacakmış

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

daha kesin değil ama görüşülmüş ve söz alınmış makakuladan sanırım son bi kez başka bi santrafor la görüşülecek eğer olmazsa makakula açıklanacak

K.D

:S ya üzüldüm bakın makukula gol atarsa bende sevinirim tabi yeri gelir överimde ama şu anda çok şüpheliyim ben ya ben bu adamın pres yaptığını koştuğunu pek
görmedim he gören varsa başka adam izledim herelde sırf kafatopu var diye alıcaksak nobrede kafa vuruyo vede bu adam 30 yaşında 4 milyon bonservis klose ve grafiteye
5 milyon bonservis ne işi var bu adamın anlamadım 10 numarayı bu mu giyicek makukulayla robide gelicekse razıyım!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beckyZWICKY

Makakulanın transferinin gerçekleşmesini daha yakın görüyorum robinhodan.. Robiye inanmıyorum..

Maka. Geldiğinde ne diycek bu duyumcular? Makakulanın lakabı robinho, Bilmiyormuydunuz? filan mı?

Ya varya öyle bi' G.T olmak istiyorum ki anlatamam.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

o kadar transferden sonra cıtayı yukselttık ve akabınde makukula haberı gelınce ınsan bı sok gecırıyor halıyle.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

şok kelimemi abi robinho olmasada biz klose berbatovu beğenmiyoduk makukulayı nası beğenelim TABATA GİBİ OLMASINDA BAŞKA BİŞİ DEMİYORUM!!!!!!!!!

beckyZWICKY

G.tümüz biraz yere yakın olsa daha iyi olacak sanırım.. Uçmamakta fayda var. G.tümüzün üstüne düştüğümüzde yere sert vurup acıtmasın.. Yakın olsun ki fazla acımasın..

Biz, Madrid yada M.City değiliz.. Robinho yada Adebayoru falanı filanı illa kesin alıcaz diye birşey söz konusu olamaz. Keza yaptığımız transferlerden sonra dahada zor gibi.. Maddi yapımızda asla bir m.city yada madrid gibi değil.. Yakın bile değil.

unutmam gereken..

CR7

Beşiktaş yönetimi Robinho konusunda bu gece çok ciddi adımlar atacak, son kez görüşecekler. Makukula ile beraber imza attırma hedefindeler
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Öyle bi g.t edin ki beni ve benim gibileri.. Buraya yazacak yüzümüz olmasın..

Ama edin lütfen.

unutmam gereken..

CR7

gundogarhakan

arıza çıkmadı çıkmayacak yanlış anonsmuş :) relaxxx
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eyup1903

son bi kez daha bir futbolcuyla görüşülecek isimini bilmiyom eğe olmazsa makakula olacak