Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KartaL_Gurkan

CR7

Kießling Podolski'den daha olasıdır.

Podolski'yi Köln "TARAFTARI" satmaz :)

adamlar site açtı yahu
Podolski resminin her bir parçasını satılığa çıkardılar ve Schumacher bile aldı :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Aykan Uyanıktürk Duyum ve haber aldığımız kişileri satmıyacağız.

Son haber duyum...! Robino+Louis saha Makakula ve Berbatow'dan biri

öeeehhhhhhhhhhhh! buldun bizi :itele :D

CR7

ben kimsenin vebalini veya küfürünü kabül etmiyorum
ben duyduklarımı direk yazıyorum

ayrıca demin olmamış gibi yapıp robinhonun bittiğini yazmamda
yönetimin ne yaptığını anlamanız içindi....

ceTineR

ROBİNHO EN GEÇ YARIN ÖĞLE SAATLERİNİN SONUNA KADAR AÇIKLANIR BU GECE MEDYAYA DÜŞMESİ BEKLENİYOR..

:muha

NoPasaran

gundogarhakan   Her an bir ARIZA cikabilir!!!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

sıkıldım iyice artık.

Gelmiyorsa gelmiyor.. Gelmeyecek diye kimse kimseye bişe demez.. Kalitesi yüksek bir transfer kimse kimseye kızmaz. Ama Kafa s.kmeyin artık boş yere umut dağıtıp yada yalanlar söyleyip. Gerçekten sıkıldım..

Artık yok bu gece açıklanacak diye duya duya kaç gece oldu yahu. O duyumları verenlerin hiç mi beyni yok, Başkalarınıda kendileri gibi beyinsiz mi sanıyorlar kaç gündür kaç haftadır bu gece,yarın gece açıklanacak. Şu gün açıklanacak filan diye.. YETER!

Olurda öyle böyle gelse bile, Çıkıp dicekler ben söylemiştim biz söylemiştik filan.. Evet bende her gün şu gece bu gece açıklanacak diye söylesem ayrı ayrı.. Bende bilmiş olurum.

Ben bu cetinerin filan beyninin olduğunu düşünmüyorum.. Kendini göstermeye reklam yapmaya calısıo. Kendi kendinin g.tünü kaldırıor egosunu tatmin ediyor başka birşey değil.

Transfer sezonu bittiğinde binlerce kişi tarafından ne karınız kalıcak ne bacınız ağza alınmadık. O olmayan beyniniz umarım bunuda göze alabiliyordur.

...

BENDENDE KENDİ KENDİME BİR DUYUM;

BEYLER, TRANSFER SEZONU BİTENE KADAR ROBİNHO MUTLAKA BİZDE ! Olurda gelirse ben bilmiş olucam ok. ! ;)

Ha bu arada g.tümü filanda kaldırın,UNUTMAYIN.. Reklamımı yapın Sercan söylemişti falan filan diye sağda solda.(!)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

sakin ol be sercan abi eğlenmene bak umutlanan biziz aslında ne diye inandıkki işte beşiktaş taraftarı güveniyo kardeşine :D boşver rahat ol senden değerlimi bir robinho ya kendini heba ettiğine değmez :( ?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

beckyZWICKY

Yalan yere kesin konuşup Umut tacirliği yapan, Umut doldurup yıkacak olan kim varsa;  :itele :itele :itele   anladınız anladınız.

Sinirlerim zıplıyor artık yahu.. Her gece, yarın gece açıklanacak bu gece açıklanacak cümlesini görmekten.

Bişe dicem zor tutuyorum ya(!)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Ağustos 28, 2010, 01:43:55

Bişe dicem zor tutuyorum ya(!)

sercan abi beyaz desene desene desene :D :D :D (bişi diyicektin beyaz de :D ) siyahhhh
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

ve işin bokunun cıktıgı an
ulan tam uyuyacaktım

TWITTER

RECAI VE FERHAT GIBI IKI DUYUMCUDA
ALLAHIMMMMMMMMMMM SANAAAAA GELIYORUMMMMMMM

GELIYORRRRRRRRRRRRRRRRRR

ISTE BU YAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

YAZDILAR VE SILDILER!!
BU NE LAN!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

sımdıde bunu yazdı onu sılıp

RecaiKocaman

Sakin olmakda fayda var. Heycanımıza verin :) Güzel bir haber aldık ne olduğumuzu şaşırdık . gün ola hayrola.. Allah utandırmasın.

ULAN DELIRCEM IYICE
www.erdemeksi.com

Cem Goren

forzada gunduzcu bı grup var onlar robı gelmıycek dıyolar.
he bu arada gececıler var onlar gelıcek dıyolar

kavga cıkıcak ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Recai Kocaman yazdı:
Selamlarsaygılar kısaca özet geçeyim..

Değerli bir abimden mesaj gelmiş telefonuma gırgır şamata yaparken bir taraftan ne zaman açıklanıcak diye 3,5 arkadaş haber beklerken unuttuk telefonu yeni gördüm 1 saat kadar olmuş geleli mesaj; kardeşim yarın geliyorlarmış hadi hayırlı olsun görüşürüz yazmış kısaltarak yazmış ben okunaklı yazdım kimi beklediğimizi herkes biliyor. Kimseye durduk yere umut vermek istemiyorum pc başında kulağımda telefonla ölmekden korkuyorum vallahi hayatım alt üst oldu son bir kaç gündür uyku düzeni vs vs vs umarım gelen haber bizi yanıltmaz resmi açıklama gelir bekleyiş son bulur.. Allah utandırmasın..

Not: Resmi sitede görene kadar burada yazdığımız hiç bir DUYUMA inanmıyorsunuz...

Dip Not: Tekrar söylüyorum uzun bekleyiş sinirleri geriyor herkesde bizde dahil sabır taşı olduk ama başka çaremiz yok sonu güzel olsun gerisi önemsiz saygılarımla iyi geceler forza gündüz ola hayrola. Sevdiklerinize emanetsiniz..
www.erdemeksi.com

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903