Ana Menü

Mustafa Denizli Rezil Ettin Sen Bizi Diyenler | Anket

Başlatan [KralKartal], Ocak 16, 2010, 22:34:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu olayın hoca  ile alakalı durum olmadığını görmek zor değil ancak takılmış bir kere **

İşin içinde neler var neler dün Demiören bahsetti biraz..

neyse,

murat aksu gelsinde ayaklar yürüsün biraz bari.

** Hoca başarılı demiyorum burada, ancak bu kadar kötü futbol ve ruhsuzluğun nedeni sadece hoca olamaz diyorum. Beşiktaş futbolcusu "hocasız" çıksa bundan daha iyi olmalı, olmak zorunda.. Yine diyorum göreceksiniz başka nedenlerde çıkacak, belki Denizliinin oyuınculara yaklaşımından dolayı olacak belki para alamamaktan dolayı olacak ancak bu durum uzarsa herşey daha net ortya koyulacak.

Ha denizli başarılımı? Bu seneki performansı 5 üzerinden 2..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

EfeMetin

skora gore yorum yapmayın artık su takıma.. 2 kupa aldıgımızda yere goye koyaman ınsanlar sımdı soruyor bence bu bencıllıktır

[KralKartal]

Futbol beni gecen senede tatmin etmedi, bu sene hele hic..

Kupa fln hikaya...NE kupasi? Eskiye bakarsak ilerliyemeyiz

futbolda gecmis yok gelecek vardir...

Gecmise bakilsaydi, Galatasaray kume dusse biz zaten UEFA kupasini aldik
2.ligde oynasak ne yazar mi diyecek?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

sampiyon yapti diyorsunuz bizi büyük mustafa,yani basariyi ona veriyorsunuz
mantikli düsünürsek basarsizlik kimin?
basarisizligi gectim bu bi spordur basarisizlikta olur,peki oynanan utanc futboluna ne diyorunuz?
ertugrul hocaya nicin tepki gösterdik?rizeye kupadan elendik,avrupada 8 yedik yani basarisiz olduk ve korkak oynatiyor diye!
kupada yokuz,avrupada yokuz,ligdede yokuz cok kötüde oynuyoruz,gol bile atamiyoruz eee?büyük mustafanin gitmesi gerekmiyormu?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 18, 2010, 17:34:58
sampiyon yapti diyorsunuz bizi büyük mustafa,yani basariyi ona veriyorsunuz
mantikli düsünürsek basarsizlik kimin?
basarisizligi gectim bu bi spordur basarisizlikta olur,peki oynanan utanc futboluna ne diyorunuz?
ertugrul hocaya nicin tepki gösterdik?rizeye kupadan elendik,avrupada 8 yedik yani basarisiz olduk ve korkak oynatiyor diye!
kupada yokuz,avrupada yokuz,ligdede yokuz cok kötüde oynuyoruz,gol bile atamiyoruz eee?büyük mustafanin gitmesi gerekmiyormu?

ahmet abi bu aciklamaya baska hicbirsey denmez, cidden yerinde tespitler! Cok dogru yaklastin konuya

+ rep

IL Capitano

olayi ters cevirin bugun Denizliyi yerden yere vuranlar , kötu gidisin tek sorumlusu Koca Mustafa diyenler, sampiyon oldugumuzda neden Koca Mustafa bizi sampiyon yaptin sen cok yasa demediler???

yani eger sampiyon olundugunda nasil bir ekip olayi ise ; kötu gidiste de butun ekibin sucu vardir demek oluyor. yanlis miyim? yuzdeler degisik olur; 40-50 hoca 30-40 futbolcular, 10-20 yönetim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Oyuncu seçiminde yanlış yaparsan oyuncu kötü oynadığında pekte suçlu olmaz aslında çünkü o futbolcu kötüdür bizde kötü oynadığı zaman ondan birşey beklemeyiz.Denizlide bunu yapıyor kötü futbolcuyu oynatıyor kötü futbolcu oynatıp yenildiğimizdede otomatikmen hoca suçlu oluyor.Kadro seçimini en iyi şekilde yapsa suç %50 %50 azalır.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Futbolcular ayni futbolcu? hatta takviye yapildi.. nasil suclu onlar? her amc farkli kadroyla cikan bir futbolcu
nasil duzgun oynar ki?

Hoca ayni hoca, ama istatistikler denizlinin zaten 2.senelerde basarisiz oldugunu gostermekte, bunu biliyordu
ve birakmak istedi, ama israr edildi..

Yonetim zaten 5 senedir sorun..bunu saymaya gerek yok artik...

yani olayi ters cevirmeye ne gerek var, ahmet abi cok iyi aciklamis, bunun ustune laf tanimam artik,
dogru ve aciklayici olmus

IL Capitano

tek tarafli bakmamak gerekir Ihsan. ben sadece baska bir pencere actim.
cibanin basi tabiiki yönetim ama elinizi kalbinizin ustune koyun ve bana 26 kadroda kac kisi yuzde elli performansini gösteriyor diyebilirsiniz? yok , nihatin ayagina tasmi baladi gol atamasin diye vs vs.

kötu giden bir takimda yuzde yuz sadece hoca sucludur ddiyemezsiniz, ama futbolculardan sorumlu oldugu icin ilk önce onun bileti kesilir. yanlis anlamayin bende artik gitmesinden yanayim
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Eğerki sene sonu bu durum devam ederse, o zaman bu konu konuşulabilir..

Ertuğrul Hoca, Liverpool ve Metalist maçlarından sonra oldukça eleştirilmişti. Bu iki önemli nokta önemli...

Ayrıca Sinan Enginin takıma müdahelesi vardı ve otorite boşluğu yaratılıyor diye gönderilmişti..

Şimdi burada durum farklı..

Geçen sene başarı var
Bu sene başarısızlık devam ediyor , eğer ki şampiyon olursa bu avrupa ve kupa unutulup gidecek..

Ancak Takımın kötü oyunundan hocanın sorumlu olduğu aşikar bunu kimse red edemez. Hoca 1 senedir iyi futbol oynatamıyor..

Ama daha geleli 1 sene olan her hoca için gitsin ifadelerini kullanacaksak bu iin sonu gelmeyecek..

Diyelim seneye Hiddinki gidip aldık geldik. Elbet bir gün Gs ve Fb nin altında bitireceğiz ve o gün onada git diyeceğiz..

Bunun sonu yok malesef..

Burada hoca eleştirisi çok normal , elbette eleştirilecek ancak konulara bakıyoruz sanki sahada oynamış, Tello Bobo vs vs vs bunlarınm hiç günahı yok.Geçen seneki başarının tek nedeni Denizlidir diyen kimse olmamıştır kanımca. Bir sürü oyuncu söyleniyordu ancak Kralkartalda idam masası kurulmuş, Denizli idam edilmiş gerisinin günahı ve suçu yok..

Hoca suçludur belki %50 şuçludur ancak hocayı konuşmaktan başka konu konuaşmıyoruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sercAn1903

sadece bu değil tüm yönetim ve futbolcular gitsin.bence takım temizlensin trübün yerine !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

kartalpenchesi

Geçen sene devre arasında Ntv'ye konuk olduğunda 6 puan gerideydik ve kaybedilen o kadar puandan sonra hedeflerimizden 3-4 puan gerideyiz demesi kendisinin Beşiktaş'a yakışmadığını o zaman göstermişti

6 puan geride olabiliriz ama kayseride kaybedilen 3 puan, evimizde oynadığımız bursa maçında kaybedilen 2 puan ve yine evimizde oynadığımız ankaraspor (1-3) maçında kaybedilen 3 puan sonucunda nasıl hedeflerimizden 3-4 puan geride oluyoruz

kaybedilen derbileri hiç saymıyorım ;)

Yakışmıyorsun Denizli Beşiktaşımıza, Sene Sonunda Bavulunu  Topla Git
Yoksa biz daha çok bağırırız takım niye oynamıyor diye...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene