Ana Menü

Mustafa Denizli Rezil Ettin Sen Bizi Diyenler | Anket

Başlatan [KralKartal], Ocak 16, 2010, 22:34:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

o ekremın yerınde felıca olsa o topu kaleye sokardı :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Bu takımda başka sorun var bakın ilerde çkacak..

Bilmiyorum takım içinde bir sorun
bilmiyorum hoca
bilmiyorum yönetim ile alakalı

ama var bişey..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Her gelen yeni futbolcu takım içinde muthiş bir birliktelik var. Hiç yabancılık çekmiyoruz. Herkes birbiriyle çok yakından ilgileniyor diyorlar..

Bunlar sahaya neden yansımıyor! Noluyor ?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ocak 16, 2010, 23:10:35
tigana geri gelsin ;D
Abi ben de bunu dicektim valla yabancı teknik direktör konusunda  ;D
Since 1903

[KralKartal]

Saka yaptim Tigana konusunda, ama Turkiyeyi taniyan Eric Gerets'in gelmesini isterdim,

begeniyordum kendisini...

ama illa tanimasi gerekmiyor, yani bizim yonetim zaten iyi birini getirmez, belki yeni baskan
daha kaliteli birilerini getirir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Ben hala daha Denizli'yi eleştirmiyorum.. Eleştiriyorum ama içime atıyorum..

Gün gelecek Delgado da Denizli'ye kazığını atacak işte o zman Denizli'yi ilk yerden yere vuran,ilk kişiliğinden şerefinden şüphe eden,futbol anlayışına hakaret eden ben olucam.. Ama gün gelecek..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

lıverpooldan ayrılırsa eger benıtez gelsın

Simurg

Bu seneyi zaten harcadı bu saatten sonra gitmişken yapıcağı etkiyle kalmışken yapılıcak etki aynı durumda
NE futbolcusu ne teknik direktörü hiç bir takımı bu hale getiremez hakkı yok
Adama gibi yönetemeyen ordan ekmekte yemesin
Naş naş denizli

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Şampiyon yaptı diye ben herşeyi yapabilirim havasında sayın denizli..
Rezil kepaze ettin bizi !
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bu adam yaın antalyada gelmemezlık yaparken mırın kırın ederken denecektıkı bu adama gelme kardesım...

eyup1903

M34

Mustafa Denizli olmasaydi durumumuz daha feci olurdu ... Milne'den sonra Besiktas icin en büyük sans Mustafa Denizli'dir.

Bu arada söyleyeyim ... Mustafa Denizli bizi rezil edemez .. etse bile bu kayda alinmaz cünkü Demirören sayesinde o kadar rezil durumdayiz ki ... Galatasaray - Denizli B.B. maci oynaniyor, adamlar maci birakmis "Yildirim Demirören yeeeeeter" tezuraharati yapiyor ... daha ne olsun ki?

Barcelona takimi ve teknik direktörü Besiktas'a getirilse, Türkiye Süper Ligi'nde zorlanir bu yönetimin altinda.

Demek istedigim sudur ki ... kaleci ve Ferrari'nin olmayisi, Nihat'in uyum dönemi gecirmesi, Tabata'nin 8 milyonun altinda ezilmesi, Delgado'nun sakatligi, oyunculara verilen orantisiz paralar ve bundan dolayi dogan takimdaki huzurluksuz vs. Denizli'ye baglanmamali ... cünkü bu -hafif degisle - nankörlük olur.

Ama Serdar Özkan'i halen oynatmasi, tesislerden iceri girmesine izin vermesi benim de aklim almiyor.

+18 !

Alıntı yapılan: M34 - Ocak 17, 2010, 21:19:38
Mustafa Denizli olmasaydi durumumuz daha feci olurdu ... Besiktas icin en büyük sans Mustafa Denizli'dir.

TAMAM.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: M34 - Ocak 17, 2010, 21:19:38
Mustafa Denizli olmasaydi durumumuz daha feci olurdu ... Besiktas icin en büyük sans Mustafa Denizli'dir.

Şaka mı yapıyorsun :D Bundan daha feci ne olabilir ?
Since 1903