Ana Menü

Demirören tekrar Baskan secildi...

Başlatan CR7, Aralık 26, 2009, 07:19:30

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: KartaL_Gurkan - Aralık 28, 2009, 19:30:49
Ne yazik ki Besiktasimiza yakisan bir baskan adayi yok suan ;)

Ben sahsen Serdar Bilgiliyi isterdim :)

Görmemişim ben bunu..

Aynen diyeyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

2500 küsür kişi şimdiden
acaba bunların oy verme gerekçeleri nedir merak ediyorum
ne gördülerde verdiler

NoPasaran

Kubilayın kellesini vuran adamın torunu bizim sandıkta oy atıyor

Hey yarabbim..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

SON DURUM... Beşiktaş Kongresi'nde ilk 12 sandık sonucu - Demirören: 2743 Aksu: 1661
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Sevgili üye arkadaslarim
yeni baskanimiz Besiktas Jimnastik Kulübüne Hayirli ugurlu olsun.
simdi gelelim Yildirim baskanin gelecegi belliydi ve bu son 3-4 günde belli oldu cünki sayin Aksu´nun  son günlerde 3 tane üyesi secim öncesi secimden cikti...
yani buda gösterdiki Y.D. Bey yine Baskanlik yolunda.
Murat Aksu nun yönetim listesi güclüydü ama maddiyet eksikti yani Besiktasi Zekali ve Cevik Akilla Yönetecek Isimler gelecekti...ama maddiyet sorundu bence kimse Aksunun yönetimini maddi yönden güclü görmedi...BENDE
ve Yildirim Demirörenin listesine bakildiginda Hem maddi yönde güclü hemde biraz olsun i$ bilen adamlar ve simdiki yönetim eski yönetimden daha farkli. Neden diye sorarsaniz....
Simdi Yildirim Baskan bir hata yapsa su an yönetimde olanlar bu hatalara asla izin vermez
sorarim size
eski yönetimdeki insanlardan hangisinin akli basi yerindeydide y.d. ye dur diyecek???
levent erdoganmi kenan önermi?
simdi para desen para güc desen güc var
diyebilirsiniz para önceden y.d. de de vardi...
ama simdi gelenlerin neredeyse hepsinde para var ve Kulübü borca sürüklemeyip borctan cikaracagini ve hatta y.d.nin borcunu bile ödeyecegini düsünüyorum...
yani  herseyin hayirlisi...

$anli Besiktasima Hayirli Ugurlu olsun!!!ben bu seneye eglenerek girdim ama bu ocak ayinda 3ü cok yakin 1i yakin sayilan tanidiklarimi kaybettim seneye cok kötü basladim
insallah Besiktasima bu sene ve bu secim hayirli gelir cünki acik söylemek gerekirse gercekten YETER, CIKISA GEC ARTIK $ANLI BESIKTASIM!!!

erdibatmaz

Beşiktaş kulübüne parası ve Beşiktaşlılığı sağlam bir aday gelemedi. iki adaya mecbur bırakıldık. yazık...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

husoeagle

volkan kesinlikle bülent arınçı savunmak çin söylemiyorum ama şartları sağlayan herkes Beşiktaş kongre üyesi veya başkanı olabilir

RCA

üzülmeyin ! biz beşiktaşlıyız. bunu düşünün. 3.ligde olsa bile yine biz o taraftarıyız, onunla yatan onunla kalkan..

bırakın kimin elindeyse elinde, ilgilendikçe insan kendinden geçiyor deliriyor.

gidip formamı alıcam,gidip biletimi alıcam. y.d yi düşünerek değil hatta futbolcuyuda dğeil, dolmabahçede olmanın verdiği haz la gidip izlicem takımımı.

beşiktaş oy la ölçülebilen bir sevgi olmadı asla :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

husoeagle

ya hepimiz seçim telaşına düştük ama bugün haberlerin hemen hepsinde mustafa denizlinin yarın anjiyo olacağı yazıyo
eğer ameliyat kararı çıkarsa belli bi süre takımın başında olamayacak
bu konu da önemli bence

djinonu

Alıntı yapılan: husoeagle - Ocak 31, 2010, 23:15:52
ya hepimiz seçim telaşına düştük ama bugün haberlerin hemen hepsinde mustafa denizlinin yarın anjiyo olacağı yazıyo
bu konu da önemli bence
buda zaten takimdan gidecegini ve yeni birinin gelecegini gösteriyor.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

Alıntı yapılan: djinonu - Ocak 31, 2010, 23:17:07
Alıntı yapılan: husoeagle - Ocak 31, 2010, 23:15:52
bu konu da önemli bence
buda zaten takimdan gidecegini ve yeni birinin gelecegini gösteriyor.

kesinlikle bende bugun tüm gün bunu düşündüm. adam gidicek.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ocak 31, 2010, 23:12:00
üzülmeyin ! biz beşiktaşlıyız. bunu düşünün. 3.ligde olsa bile yine biz o taraftarıyız, onunla yatan onunla kalkan..

bırakın kimin elindeyse elinde, ilgilendikçe insan kendinden geçiyor deliriyor.

gidip formamı alıcam,gidip biletimi alıcam. y.d yi düşünerek değil hatta futbolcuyuda dğeil, dolmabahçede olmanın verdiği haz la gidip izlicem takımımı.

beşiktaş oy la ölçülebilen bir sevgi olmadı asla :)

+ rep..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)