Ana Menü

Demirören tekrar Baskan secildi...

Başlatan CR7, Aralık 26, 2009, 07:19:30

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

DIABLO

Demekki protestoya devam ürün alma aldırma paran boşa gitmesin :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

yenerr17

tekrar söylüorum bu oyları verenler Beşiktaşlı falan olamazlar.

Cem Goren

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

Cem Goren

17.sandık sonunda yd'nın baskanlıgı garantılemesıne kesın gozuyle bakılıyor

+18 !

Yazıklar olsun.. O adama oy verenler Beşiktaş'a ihanet ettiklerinin farkındalar mı acaba..

3 sene daha çekeceğiz bu haysiyetsiz insanı!

Yine,yeni,yeniden Yeteer Yıldırım Demirören !!!

Cem Goren

17.sandık sonunda 3801 oy alan YD baskanlıgı garantıledı!!!

su adama oy verenler yarın nasıl sokaga cıkacaklar ben merak edıyorum.. kendmı suclu hıssedıyorum nedense. elden bısey gelmıyor bu uzuyor adamı

Cem Goren

Bu sonuçla Akatlar`a giriş yapan Yıldırım Demirören girişte siyah-beyazlı taraftarlar tarafından ilk önce "Yetmez, Yıldırım Demirören yetmez" sloganları ile karşılandı. Ardından taraftarlar Demirören`i çember içine alarak "İmparator" diye tezahüratlarda bulundu.

Demirören salona girdikten sonra ilk iş olarak babası ve annesinin yanına giderek önce ellerini öptü sonra da sarıldı.

Tribünlerde bulunan taraftarlar bu görüntülerin ardından uzun süre Demirören lehine sloganlar atmaya devam etti.

Sandıkların sayımı hala devam ediyor.

-HABER1903-

ALLAH BELANIZI VERSIN HEPINIZI SEREFSIZLER

Kralkartal21

Y.D 'nin paralı adamları işte. Alen'de 3'lü çektirmişdir herhalde !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 01, 2010, 00:17:02
Bu sonuçla Akatlar`a giriş yapan Yıldırım Demirören girişte siyah-beyazlı taraftarlar tarafından ilk önce "Yetmez, Yıldırım Demirören yetmez" sloganları ile karşılandı. Ardından taraftarlar Demirören`i çember içine alarak "İmparator" diye tezahüratlarda bulundu.

Demirören salona girdikten sonra ilk iş olarak babası ve annesinin yanına giderek önce ellerini öptü sonra da sarıldı.

Tribünlerde bulunan taraftarlar bu görüntülerin ardından uzun süre Demirören lehine sloganlar atmaya devam etti.

Sandıkların sayımı hala devam ediyor.

-HABER1903-

ALLAH BELANIZI VERSIN HEPINIZI SEREFSIZLER

vay be bunlara kac kombine yada ne kadar para saydi sizce?

yani ben daha demin uzun bir destek mesaji yazdim buraya ama ben hala demirörenin baskan olduguna sevinmiyorum
sevindigim tek sey akli basinda parali besiktasin kalitesini yükseltecek adamlarin geldigi icin seviniyorum...

pankart acmis taraftarlar gördünüzmü bilmem

Alni öpülecek Futbolcu
Eli öpülecek Baskan ISTIYORUZ...!!!

dogru yazmislar ama biz biraz daha maziyi özleyecegiz anlasilan...

yenerr17

satılık kongre üyeleri ve ordaki taraftarlarda satılık.ne imparatorluğunu görmüşler ya insaf yaptığı doru dürüst iyi bi hareket mi var hayır yok böyle şey olmaz haysiyetsiz gurursuz insanlar topluluğu !! YAZIK ulan yazık 107 Yıllık koca camiayı ne hale getirdiniz defolun gidin lan!!

Cem Goren

alen'ınde cezası bıter yakında soylemedı demeyın. yakında toplar apacılerı tayfasını paralı serefsızlerını gıder macına.

oyların 4507 tanesını almıs baska bır deyısle 4507tane serefsz varmıs ıcımızde...