Ana Menü

N OLDUUU??? TOPUZU TARTISTIGINIZA DEGDIMI? YETER ARKADASLAR!ŞAMPIYON BEŞİKTAŞ!

Başlatan djinonu, Haziran 09, 2009, 00:03:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Kardeslerim anliyorum gicik oluyorsunuz bu olaylara
ama ALAYINIZ BASININ OYUNUNA GELIYORSUNUZ...

$ampiyon Kim Oldu??
Ben Biliyorum Besiktas!!! Siz ama unutuyorsunuz...Basin öyle bi yaygara yapiyorki Sampiyonlugu gölgeye düsürmeye calisiyorlar ve bunuda galiba basariyorlar

Basinda Sampiyon BOMBA TRANSFER YAPACAK yazacagina BJK GFB birbirine düstü yaziyor....

Ya Topuz kim???
birakin bu isleri gelirse gelir gelmezse gelmez baskan zaten gözümüzde oldugu yerde...bu adami alirsa ADAM deriz baskana, alamazsa zaten herzamanki gibi ELINE YÜZÜNE bulastirdi deriz biter...

gelmis konusu 300tane yorumu A$mi$ bu nedir yahu???
yapmayin etmeyin

Nouma icin bu kadar bi topigin icinde yorum yapilsaydi Nouma simdi yine bu baskiyla Besiktasta olurdu...
Lütfen kendi morallerimizi daha HIC BIZIM OLMAYAN BIR FUTBOLCU icin yipratmayalim...
herkes der ben besiktasliyim gelsin CANLI YAYINDA önümüzdeki sezon icin imza atsin ben Besiktasliligi ondan sonra görürüm!

Herseyin Hayirlisi;)

keskinli

bu yaziya katilmamak mümkün degil
benden ilk repini aldin :D
basliktadai degisiklik yapiyorum yeteR artik ŞAMPIYON BEŞIKTAS
Şampiyonda Besiktas kupa Şampiyonuda BeŞiktas
türkiyen medyasini biliyoruz zaten,cogu birilerinin usagi
ONLAR ÖTSÜN DURSUN BIZ ŞAMPIYONLUGUN KEYFINI CIKARALIM
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

REPE hic gerek yok uyanin yeter
vallaha bir kulun benim gibi düsündügü icin sükürler ediyorum gözlerim doldu vallaha!

saldır beşiktaş

Eğer resmi taraftar sitesinde bu konu 719 sayfa oluyorsa harbiden bu adamlar başarmış demektir Şampiyonluğu batırmayı fazla söze gerek yok.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Ben de verdim rep çok doğru yazmışsın çünkü
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

baska yerde de yazdim tipik azize taktikLeri.. bu oyunu da bozaLim !

eebjk

tamamen katılıyorum çok haklısın biz keyfimize bakalım bu kayseriyle azizin oyunu dediğin gibi gelirse gelir gelmezse gelmez.
sadece BEŞİKTAŞ

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Cem Goren

gercekten gozumuz aydın ne dıyelımkı yazık o yazdıklarımıza yazık
bu arada bu haber dogruysa eger KAYNAK NERESİ

Bircan*

yahu basının gazına gelmeyin yok öyle bir şey Allah Allahh..
ntvspor son dkika haberi diye geçti bizim başka mehmet menajeri 3lü toplantıdalar şu an
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

O haber yalanlanalı 3-4 saat oluyor biraz geç geliyorsunuz herhalde  :)

Bugün basında çıkan, Topuz"un menejeri Metin Korkmaz tarafından Beşiktaş"a saat 17.00 ye kadar süre verildiğiyle ilgili haberlere Metin Korkmaz"dan cevap geldi.
HABER1903"e konuşan Korkmaz ""Şunu herkesin bilmesini istiyorum, ben Mehmet Topuz"a Beşiktaş forması giy veya Beşiktaş"lıyım de demedim. Bu tamamen Topuz"un kendi iradesiyle gerçekleşmiştir. Biz Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören"e söz verdik, bunun dönüşü olmaz. Bugün gazetede çıkan haberlerle ilgili olarak kimseyle konuşmadım. Haber1903 vasıtısıyla kamuoyuna sesleniyorum, yok biz saat 17.00 ye kadar zaman vermişiz, yok biz Fenerbahçe ile görüşecekmişiz, bu haberler yalandır. Mehmet Topuz 26 yaşında olgun, dürüst, sözünün eri bir delikanlıdır. Dün ne dediysek bugün sözümüzün arkasındayız."" dedi.
HABER1903
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

hay yerın dıbıne batsın mehmetıde topuzuda yeter ulan SAMPİYONuz biz

Bircan*

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1592/mtopuz.jpg[/img]

işte resmi.. şu an görüşüyorlar.. ayrıca dünyaca ünlü bir forvetin de gelmesi çok yakınmış takımımıza.. haberleri takip edin, geriden gelmeyin.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

bırcan nerede yazıyor sıte adı verde o forvetın kım old. ogrenelım