Ana Menü

N OLDUUU??? TOPUZU TARTISTIGINIZA DEGDIMI? YETER ARKADASLAR!ŞAMPIYON BEŞİKTAŞ!

Başlatan djinonu, Haziran 09, 2009, 00:03:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

İsim verilmiyor sadece dünya starı gelecek deniyor ntv sporda.
Kanoute,Tevez,Gudjonsen olabilirmiş.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

ntvye radyoya bağlanıp söylemişti bi adam da adını unuttum şimdi.. kesin falan dedi son aşamaya geliniyor dedi. internette kuranyi gudjohnsen kanoute tevez isimleri geçiyor bunlardan biri olabilir işte ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

ıyı bu haberlerı duymak guzel ama gercekten yazık bıze o sampiyonlugu o kadar bekledık sonra sondu gıttı gercekten uzuluyorum bu duruma
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Kuranyi olmasında diğer 3'ünden hangisi olursa olsun.
Ama TEVEZ olsun :)
Bölünür senin için uykular!

M34

ya imza attigi falan yok ...

mantikli olalim ... bu saatden sonra bu adam fenere gidemez; en kötü ihtimal kayseriye döner, ocak ayinda gelir ... olayi da mehmet topuz olayindan cikti ki ... besiktas - fenerbahce savasina döndü .. ama her türlü durumda kazanacagiz:
1. Secenek: Kayseri'ye döner, ocak ayinda bedavaya gelir
2. Secenek: Bize gelir
3. Secenek: Fener'e gider - en ufak bir katkisi olmaz bu saatden sonra .. o kadar büyük mideleri yoktur

Samiyonlugumuza basin zaten gölge düsürecekti .. bu dogal .. nasil satacaklar gazetelerini yoksa? Hep böyleydi, hep böyle olacak. Depremle yasamayi ögrenmek gibi birsey ...

Bircan*

UNUTTURAMAYACAKLAR!

Bayrağımız dalgalanıyor

Bayrağımız, Boğaziçi Köprüsü'nden gelip geçen yüzbinlerce insana şampiyonluk başarımızı ilan ediyor.

Türkiye Kupası ve ardından Turkcell Süper Ligi Şampiyonu olan Beşiktaşımız'ın Siyah-Beyaz renkleri, Boğaziçi Köprüsü'nden gelip geçen yüzbinlerce insana Şampiyonluk başarımızı ilan ediyor...

Her gün yüzlerce geminin geçtiği Boğaziçi'nde, dünyanın en güzel sülietinde dalgalanıyor Siyah-Beyaz bayrağımız...

Suyun üstünden Marmara'dan Karadeniz'e, Karadeniz'den Marmara'ya geçen yerlisi, yabancısı onbinlerce insanı selamlıyor Beşiktaşımız...

Araçlar içinde Avrupa'dan Asya'ya, Asya'dan Avrupa'ya yol alan yüzbinlerce insan rüzgarın her dokunuşuyla dans eden Siyah-Beyaz bayrağımızın coşkusunu izliyor...

Dünyanın eşsiz güzelliğinde, Boğaziçi'nin müthiş atmosferinde dalgalanıyor, Siyah ve Beyaz...
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

djinonu

HEPINIZE YUH DIYORUM!!!!
bu TOPuz icin o kadar basinin oyununa geldinizkiiiiiiiiiiiii YAZIK
bazi taraftarlar yalvariyordu topuz gelsin diye...YUH demem onlara
al ben dedim bunlar TOPcu para nerde bunlar orda;)
bjkliymis yok öyle birsey
DEDIM yine DIYORUM: ADAM OLSAYDI CANLI YAYINDA BOS MUKAVELEYE IMZA ATARDI GURURSUZ...

Bircan*

yalvarmıyorduk. sen de aleyhte bi haber görünce hemen değiştiriyorsun başlığı bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. dur bi sakin ol. gelse 2. pascalım olur helal olsun gelmezse de hiç beşiktaşlı değildir zaten dedim.

Cem Goren

bırcan neyın pascalından bahsedıyorsun sen pascalla mehmetı bırmı tutucaz yok artık o kadarda degil efendım ucmayalımsampiyonlugu bu adamın ardına attık ona yanıyorum

Bircan*

yahu gelirse 2. pascalım olur dedim ama gelmedi olmadı..
endüstriyel futbola atılan bir tekme olacaktı.

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Cem Goren

ne olursa olsun ısterse bedava oynasın onu pascal yerıne koyamam ıcıme sınmez o benım pascal apayrıydı farklıydı mehmet onun gıbı olamaz kımse onun gibi olamaz    #21

djinonu

Bircan*

pascala lafım yok yav..
kımse kıyaslanamaz tabi forza #21
ama bu laflarının arkasında dursaydı hepimizin baştacı olmaayacak mıydı?

djinonu

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 13, 2009, 14:03:04
Arkadaşlar düşünüyordum gece biz nerde hata yaptık diye.
Biri çıkıyor ben BEŞİKTAŞLIYIM diyor.Zorla mı dedırtıyoruz.Deme işte adam değilsen ben BEşiktaştan başkasında oynarım deme.Ama dendi ve biz buna inandık.
Sonra nihat haberleri çıktı.Kaptan bile yaptık.Sen bizim herseyımızsın dedık.Hosgeldın kaptan pankartları bıle dusunduk.Ama demek ki birseyler degısmıs.Geride kalmıs.
Arkadaşlar o sahaya cıkanların hıc bırı bızım kadar Beşiktaşlı değil.

FAKAT BİZ HERSENE KUPA KUPA DIYE KIVRANIRKEN DUBLE YAPMISKEN BU SENE
SUAN ACIN BAKIN
HANGI KONUDA DAHA FAZLA KONUSULMUS
HANGI KONULARA HAYAT BAGLANMIS

VEYA SUAN HANGINIZ SAMPIYONLUGU KUTLUYORSUNUZ.
HERKES YASTA MEHMET GITTI NIHAT GITTI DIYE.......

ISTE BU YUZDEN ASIL SUCLU BIZIZ.MEDYA KONUYU DEGISTIRDIYSE BIZI DESTEKLEMEDIGINDEN AMA BIZ KENDIMIZI NE KADAR DESTEKLIYORUZ!!!