Ana Menü

Çarşı'ya Rakip Çıktı(ladies of Besiktas)

Başlatan mdc, Ocak 30, 2007, 17:40:28

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Arkadaşlara cidden helal olsun  o güzel sesleriyle(!) takımımıza destek oldular !?
Ya gene bu basın saçmalıyor yada
Bu pek sevgili arkadaşlarımız bizim bilmediğimiz yollarla(!) gazete 'Ye bu başlıkları yazdırıyorlar !!!??
Valla helal olsun :)
ne diyelim.
Hadi bi önce Dişi Kartallara rakip olunda sonradan Çarşı'ya terfi edin   ;D
Değilmi ama
   :haydaaa
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Non Mollare Mai

Tabi işleri qüçleri yok arıyolar gazeteyi biz Çarşı rakibiz diyorlar değilmi duru ?

Basının yaptığı hiç bi habere inanmayanlar işinize gelenleri ne kadar çabuk kabullenir.. Hepsinin yüreği Beşiktaş sevgisi için çırpıyor.. Oraya tribüne qelmeleri bile büyük bir cesaret örneği.. Çoğu ailesine ve nişanlısına karşı çıkarak o tribünlere çıkıyor.. Köstek yerine destek versek daha iyi olmaz mı ? Bırakalım şu önyargıyı..
edit

derya_BJK

komik haber herhalde beyinlerinin ucundan böle bişey geçmiyordur.Çarşı,Dişi Kartallara ülkemizin ve dünyanın tanıdığı taraftar grubudur.bayan basket ve voleybol takımımız bu isimle anılıyor rakip takımların bayan taraftarları bizleri takdir edip örnek alarak bir sürü oluşuma gitti.bu anlamda öncü olmak gurur verici .ama biz kimseyle rakip değiliz.kimseyide rakip görmüyoruz .BEŞİKTAŞIMIZ için aynı duyguları paylaşıyor olmamız yeter kulübümüze zarar verecek herşeyin peşindeyiz .kimseden destek almadan bu işe yüreğimizi aşkımızı koyduk .allah herkezin yolunu açık etsin

melankolizm

Ses Rekorunu bu seslerle kıracaklar galiba :D :D :D

Adriano

Maçtan eve gelince Macın özetini izledim cok rahat sesleri geliyodu superdi sesleri koptum ya :D :D :D
Ama helal olsun bayan başına büyük cesarat..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

çArşı_nuh

yaw bunlar benim gibi tvden maç izleyenlerin kulağını şey yaptılar resmen

BerkAy1903

maçın özetini izledim sesleri duyuluyodu :D helal olsun valla aynen böyle devam her maçta
19o3

carsi52

bende maçı izlediğimde sesleri çok komik çıkıyodu :D
Bölünür senin için uykular!

die-4-u

dişi kartallarımız...

[youtube=425,350]cEwJJ0wObbs[/youtube]

Kartalizmatik

herşey iyi güzelde şu isme taktım yaa..neden türkçe değil?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Çarþý Ulan !

varsın desinler be ağzı olan diyo  zaten

Delirdik

"Bu pek sevgili arkadaşlarımız bizim bilmediğimiz yollarla(!) gazete 'Ye bu başlıkları yazdırıyorlar !!!??"

pes be duru ne aLaka şimdi.. basının işLeri sadece, böyLe bir oLuşum görünce bu şekiLde yansıtmışLar okadar.
Yoksa onLar kim ki çarşıya rakip oLucaz diye bir iddaaLarı oLsun. Yoktur da zaten
KaLdı ki o başLık, direk rakip değiLde biraz espriLi bir yakLaşım var ;)

yani basın saçmaLıyor ikinci dediğine imkan ihtimaL vermiyorum sahsen
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

IL Capitano

kiyafetler tam takirdi ama bir ara Lig Tv spikerinin yaninda falan oturuyorlar zannettim, acayip tiz bir ses
televizyon basinda oturan beni bayagi gicik etti ..
ama genede helal olsunn!!!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ALPeR

abi bunların hatay temcilcisi bile var anasını satayım tam örgüt olmuslar :D sloganları da çok şaçma ayrıca kartalizmanın dedigi gibi nie isimleri yabancı...