Ana Menü

Çarşı'ya Rakip Çıktı(ladies of Besiktas)

Başlatan mdc, Ocak 30, 2007, 17:40:28

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Neden İnönü nün o büyüleyici havasını, Çarşı'nın ruhunu Kapalı 'nın atmosferini biz bayanlar rahatlıkla ve güven içerisinde tadamıyoruz diyerek yola çıktık. Bize gelen bütün talepler de "annem izin vermiyor" "babam kızıyor" "abim olmadan gelemem" " tribünde hiç bayan yok" gibi cümleler vardı. Hadi dedik, biz grubu kuralım, hep beraber seyredelim maçları. Amaç aynı, Beşiktaş'a destek.. Sevdanın adı aynı BEŞİKTAŞK... Farklı olan sadece cinsiyet..Biz bayanız, biz bağıramayız, çığlık atarız, biz sevemeyiz futbolu sporu, bizim tribünde işimiz ne? Biz reklam yapıyoruz. Soruyorum size, neyin reklamıdır bu yaptığımız? Türkiyenin dört bir yanından bize tebrikler gelirken, kimsenin yapamadığını siz yaptınız derken insanlar, içimizdeki abilerimiz kardeşlerimiz neden bize cephe alıyorlar. Nerde neyi yanlış yaptık? Sorun ses mi? Susalım bağırmayalım. İçimizde yaşayalım sevdamızı o zaman... Çarşıya rakip gelir mi? Sizin aklınız buna yetiyor mu? Benim aklım almıyor çarşının rakibi olabileceğine.. Biz taraftar ruhunu ÇARŞI dan aldık. Biz aslında yine en büyük desteği Çarşının içinden bizi anlayanlardan aldık... Aleyhinizde tek kelime etmeden, her hareketimizi abilerimize bildirerek, güzel bir olaya imza atalım dedik. Mükafatımız bu kadar emek vermemize rağmen dün geceki Kara Kartal Forumda bize verildi. Bu satırları buraya yazarken ben gözyaşlarıma engel olamıyorum. Aldığımız tepkiden değil bu üzüntü. Maalesef insalara kendimizi anlatamadığımızdan.  40 bayanı bir stada çok gören sizler, üzülerek bildiriyorumki orası sadece sizin değil, orası BEŞİKTAŞ a gönül veren her sevdalının yeridir. Ve bize tepki veren kardeşlerimizin ben ÇARŞI RUHU taşıdığına inanmıyorum. Çünkü bana öğretilen ve benim gördüğüm ÇARŞI, içinde din dil ırk cinsiyet ayrımı yapmadan BEŞİKTAŞ sevdası barındırır. Her olayda her kargaşada ve her ünlem kullanılacak cümlede Biz ÇARŞInın pankartlarını tepkilerini gördük. Hepimiz ZENCİYİZ, hepimiz KAPICIYIZ diyen çarşı, ayrımcılığa karşıdır. Ben böyle öğrendim... O zaman yüreğimiz aynı sevdayla çarpıyorsa ve ÇARŞI BİR RUHTUR İNKAR EDEN RUHSUZDUR ilkesini hep birlikte taşıyorsak biz bu ayrımcılığa da karşıyız. Kadın erkek farketmez... Hepimiz Beşiktaşlıyız. Kimseye karşı değiliz, karşı olana karşıyız.  Bizi eleştiren herkese son sözüm şudur ki, bırakın da herkes özgürce sevdasını yaşasın.... Dediğim gibi tek derdimiz huzurlu bir ortamda hep beraber sevdamızı göstermek. Buna sizin hakkınız varsa bizim de hakkımız var. Eleştirilerinizi mikrofonu yeri geldiğinde kısan, yayından sesi alan basına yapın bizim de azmimizi, mutluluğumuzu engellemeyin.

GAYE BAŞKAN ! 
edit

unicorn

Kimse burada ladies of Beşiktaş'a eden küfürleri savunmuyor savunamaz da zaten. Benim bahsettiğim şey tek amacın Beşiktaş olduğunu söylemelerine rağmen yeni bir arayış içinde olup yeni bir grup kurulması. Buna bence gerek yoktu. Madem tek amaç Beşiktaş; o halde tek grup olunmalı. Bu şekilde olursa oluşacak grupların haddi hesabı yok...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

tufi_bjkli

küfürü bende yadırgıyorum

fakat reklamlarını çok güzel yaptılar tebrik ediyorum lady of u biz o kadar yırtınalım stadda 40 tane kız bizim sesimizi bastırsın önlerine lig tv mikrofonu da gelsin ohhhh ne alaaaaaaa ,arkalarında kim var merak ediyorum

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Şubat 01, 2007, 23:14:20
http://www.ladybjk.com/Yazar/index.php?yazi=17

Bu verdiğim Linke qirin ve Ladies başkanlarının yazdıklarını bi okuyun.. Benim yüreğim parçalandı.. O Gün orda o bayanlara küfür eden herkese yazıklar olsun diyorum o kadar !

Bu siteye qirin bütün sorularınıza cevaplar var.. Ela - gaye - fulya - betül başkanların yazılarını okuyun.. İnadına Ladies !
edit

unicorn

Onların hepsini okudum ben gündüz zaten...

Non Mollare Mai

Rıza her dediğimi üstüne alınma :) Ben senin düşüncelerini ve ne demek istediğini biliyorum.. Saygı duyuyorum.. Ama bazıları o kadar kötü ve alaycı bir biçimde yaklaşıyo ki buda benim sinirlerimi bozuyo..
edit

unicorn

Non Mollare Mai

Hiç birinde senden sonra yazmadım :) Ya benim laflarım yerine gidiyo zaten.. Benim lafım ordaki bayanlara küfür edenlere.. Onların bacısı yok mu acaba ? Neyse uzatmayalım. Seven sever sevmeyen sevmez.. Ama bir gün herkes sevcek..
edit

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Volkan abi öldürdün beni ya :geberdim :geberdim
edit

DIABLO

kim küfür etti onu bilmiyorum ama benim sadece şikayetim digiurk'e lig'de manisa maçında full onların sesini duydum tiz bir şekilde tabiki kalın çıkacak hali yok ama oraya mümkün olduğunca mikrofon  ayarını düşürsünler
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

robinho

ismailcem

video yu seyredince sanki bir mankenlik yarısması fragmanın seyreder gibi oldum grupla ilgili farklı duyumlar aldıgım için bu olusuma karsıyım maca gelsinler ama fazla bagırıp tv karsısında herkesi rahatsız edecek duruma gelmesinler başka hiç bir derdim yok yani

ufocan

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 01, 2007, 23:42:24
Kimse burada ladies of Beşiktaş'a eden küfürleri savunmuyor savunamaz da zaten. Benim bahsettiğim şey tek amacın Beşiktaş olduğunu söylemelerine rağmen yeni bir arayış içinde olup yeni bir grup kurulması. Buna bence gerek yoktu. Madem tek amaç Beşiktaş; o halde tek grup olunmalı. Bu şekilde olursa oluşacak grupların haddi hesabı yok...

:D

yuNuS1903

hiç bir takımda da 2 grup yok ÇARŞI & LADİES OF BEŞİKTAŞ