Ana Menü

besiktasim sampiyon ol bu sene???

Başlatan djinonu, Nisan 25, 2009, 17:41:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: eyup1903 - Mayıs 03, 2009, 22:50:52
kendinizi avutun arkadaşlar alın size bi derbi daha bi m.d faciası daha
Sadece BEŞİKTAŞ maç kaybettiğinde foruma girip Mustafa Denizliye b.k atıp gidiyorsun senin amacın ne bu siteye girerken onu bana açıklasana tam ben anlayamıyorum çünkü
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eyup1903

her zmana dediğim gibi bn bu adamı sevmedim sevmiyorum büyük takım hocası değil büyük maçların adamı değil bütün derbileri kaybettik nasıl şampiyon olucaz ilk 6 takımı yenememişsin söle bana iyi bi adam olsan bu iş buralara kadar gelmezdi

saldır beşiktaş

Sevmiyor olabilirsin hatta gıcık kapabilirsin ama
bu adam BEŞİKTAŞI şampiyon yapacaksa yapacak
Yani onun kötülüğünü istemek BEŞİKTAŞIN kötülüğünü istemek olur bilmem anlatabilyormuyum..
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Bu geceden sonra şampiyonluk isteyen var mı ?
Şampiyon olcağımıza inanmıyorum demiyorum.
Ama olamassakta fazla üzülmem çünkü bütün üzüntümü bu gece geçiriyorum.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

alakası yok sadece bu adamın bizim gibi büyük bi kulubün hocası olamıyacağını sölüyorum

keskinli

maglubiyetin sorumlusu hoca degil
kisisel sempati veya antipatiyle ilgisi yok
onunda güvendigi daglara karlar yagdi,sahada normal performansina yakin hic bi futbolcusu yoktu
2.yarida iyi olmayan orta sahaya yusuf ve cisseyi almasi cok dogruydu,fakat futbolcular cok kötüydü
hoca ne yapsin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Ernst'i çıkartıp Serdar Özkan'ı alması yanlıştı bana göre.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ernst sakatlanmis olabilir veya cok yorgun düsmüs olabilir
böyle bi durum olmadan onu degistirecegini düsünmüyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

M34

mactan sonra LIG TVye acikladi neden Ernsti alip Özkani oyuna aldigini .. Serdarin hücüm özelligi daha fazlaymis Ernste göre ... o yüzden almis .. zaten son 20dk. mis mis ...

Uzun zamandir bir maglubiyete bu kadar üzüldüm ... fener daha iyi bir takim olsa, neyse olur diyecegim ama biz onlardan kat kat iyiyiz ... strese yenildik ... pas hatalari ondandi... ama ben yinede ümitliyim sampiyonlukdan .. sivasin maclari zor: istanbul, hacettepe, galatasaray

türkiye kupasi icin iyi oldu bakarsaniz ... söylentiler kalkmis oldu ...

ata vicente

Hocayı sevıyorum sempatıde duyuyorum.Aama arkadasında dedıgı gıbı sampıyon olmaszakda cok fazla uzulmem artık cunku uzuntumuun %80ini bugun yasıyorum.Tum futbolcu arkadaslarıma ve kardeslerıme tesekkurlerımı ıletıyorum

Cem Goren

bu saaten sonra gelen sampiyonlugun içine tukureyim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

bursayı yeneme febeyi yeneme üstelik inönüde sonra şampiyon olsak neolur be!! ayrıca artık ümidimde kalmadı sivas yenilse bunlar gider bu seferde gsye yenilir.. of off bi gün bu takım beni delirticek!! :( :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

delgado1008

Alıntı yapılan: eyup1903 - Mayıs 03, 2009, 23:06:04
alakası yok sadece bu adamın bizim gibi büyük bi kulubün hocası olamıyacağını sölüyorum
büyüklükten kastın sportif anlamda başarı ise ben senden 3 yaş büyüğüm hala göremedim işte aslında tamda sorun burda senin gibi düşündükleri için saygıdeğer Beşiktaş yönetimleri bi adama 5 yıl sabretseler 9-10 sene şampiyon olacaz diye beklemicez adamın daha bi sezonu dolmamış bi bekle sezon sonu gelsin sanki her sene son 4 haftaya liderden 1 puan geride giriyoruz herkeste bi trip bu adam bu sene iki kupayıda alsın bırakın şu ilk altıyı yenmesin sürekli ben demiştim diyorsun acaba feneri yenip 2 puanla lider olsaydık ne diyecektin?
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

djinonu

bende sampiyon olamazsak üzülmem cünki bunlar istemiyor
istemeyen futbolcudan ne beklenirki?

djinonu