Ana Menü

besiktasim sampiyon ol bu sene???

Başlatan djinonu, Nisan 25, 2009, 17:41:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Sen bursayi yenmezsen eline firsat gecince?trabzonda böyle maci satar...
sampiyonluk bence gs macina kaldi diyecegim ama gsde maca asilir bjk olmasin diye ve fb macida var onuda unutmamak lagzim...ama sivasin kar$isinda hep anadolu takimlari var hepside sivasa yatiyor...yani i$imiz $ansa kaldi o $ansta bizde olsa bir sene acik ara $ampiyon olurduk...

siz ne düsünüyorsunuz?

demistim gecenlerde

ya simdi sivas yenildi sen niye yenildin?ne kastin var bu taraftara?

sampiyonluk hayal...[/]

Bircan*

abi bunu sivas-ts maç topicine yazdım buraya da yazayım.. umutsuzluğa düşmeyin..

belediye zehirler sivası.adnan polat bilir işini
bizde gsyi yenip şampiyon oluruz.sivaslada gs son hafta 2.lik için kapışır.bunu not edin arkadaşlar.belediye zehirler sivası  TARİH:25.04.2009
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

djinonu

Bircan*

benim umudum ancak bı hafta kala aradakı fark 4 olursa bıter sakin olalım once fenere sonra gs ye koyup sampıyon olucaz
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

aquilas

gayse ve fb maçlarını kazanmaktan başka hibir seçeneğimiz yok zaten aslında şuanki tabloya göre bütün maçlarımızı kazanmamız gerekiyor  inanmakla umutsuzluk arasında gidip geliyorum inşallah kazanırız

yenerr17

biz derbileri kazanalım bi de bugn kazanalım gerisi gelir zaten.sivas da haftaya belki antepe kaybeder yeni hocasıyla çıkışa geçmek isteyecektir antep

Bircan*

ya biz eses+fenev=6 puan yapalım şampiyonuz arkadaşlar !
sivas puan kay-be-de-cek !

Bircan*

Hiç kimsenin beklemediği bir maçta puan kaybedecekler, o yüzden kafamızda hesaplar yapıp ona 3 buna 1 puan eklemekten vazgeçelim derim, aksi taktirde hayal kırıklıkları yaşayıp, yok yere ümitsizliğe kapılıyoruz. Er ya da geç takılacaklar, belki de nesilden nesile aktaracağımız, hatta 100.yıl şampiyonluğunu bile gölgede bırakacak bir sevinç ve patlama yaşayacağız bilemeyiz, bildiğim tek şey bu şampiyonluğun fazlasıyla sıkıntı ve strese gebe olduğudur ..

Ekran ikiye bölünsün

sol tarafta Denizli Stadı, sağ tarafta Sami Yen görünsün istiyorum

yallah Peruzzi yallah

kış kış Peruzzi kış kış ..

keskinli

trabzonun mac sattigini kesinlikle düsünmüyorum
kapasiteleri bu kadarmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

trabzon sattı diye kendimizi avutmayalım trabzon daha once neydiki şimdi maçı satsın bırakın bu fakir edebiyatını
eger sampiyonluk giderse bursa maçında gitmiştir
he geriye gidersek inönüde yenemedigimiz ankara-sivas maçlarıda var ama o kadar geriye gitmenin bir mantıgı yok yine yazıyorum gsden birşey beklemeyin 70milynun onunde satarlar maçı bızde bakar dururuz bu hafta antep onunde kaybettiler yoksa yalan oluruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

carsi52

Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 03, 2009, 22:43:25
buraya kadar
Buraya kadar akıl var mantık var liderle aranda 2 puan fark var.
Sen buraya kadar diyorsun biraz mantık yürütün Allah aşkına
Bu Sivas daha çok puan kaybeder bu oyunla.
Şampiyon olacağız bu sene  ;)
Ya seve ya seve ya s.. s...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eyup1903

kendinizi avutun arkadaşlar alın size bi derbi daha bi m.d faciası daha

djinonu

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Mayıs 03, 2009, 22:49:39
Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 03, 2009, 22:43:25
buraya kadar
Buraya kadar akıl var mantık var liderle aranda 2 puan fark var.
Sen buraya kadar diyorsun biraz mantık yürütün Allah aşkına
Bu Sivas daha çok puan kaybeder bu oyunla.
Şampiyon olacağız bu sene  ;)
Ya seve ya seve ya s.. s...

keskeeeeee ama kardes bu ikinci oldu birinci degil