Ana Menü

Yeni Stad projesi

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 30, 2007, 01:57:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Alıntı yapılan: rico_ pasa - Şubat 04, 2007, 11:46:29
aranızda 50 cm fark var istedigini yap kufur et tukur kafasına vur cok etki altına alırız hem hakemi hem oyuncuları bence olursa ingiliz tipi olsun
bunLarı yaparsan içerde taraftarına oynadığın maç sayısı 4ü geçmez.. her maç ceza aLınır

şimdi şöyLe birşey var.. zemini aşaya çeken yönetim bu yönetim değiL mi?
madem hevesiniz vardı yıkıp yapmaya, neden zemini yok yere çektiniz para harcadınız ::) yani bana saçma geLiyor ve yeni stada ihtimaL veremiyorum vaLLa
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

burak_bjk

ya ingiltere de ki stadlar gibi olsa varya cok dehset olur tribunler sahaya 50 cm dusunsenize fener macı tumer tac kullanıyor ve aranızda 50 cm fark var ya da ayhan korner kullanıyor ve aranızda 50 cm fark var istedigini yap kufur et tukur kafasına vur cok etki altına alırız hem hakemi hem oyuncuları bence olursa ingiliz tipi olsun

ondan sonrada seyret senligi inonude mac yapamayiz bi daha
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

ya ingiltere de ki stadlar gibi olsa varya cok dehset olur tribunler sahaya 50 cm dusunsenize fener macı tumer tac kullanıyor ve aranızda 50 cm fark var ya da ayhan korner kullanıyor ve aranızda 50 cm fark var istedigini yap kufur et tukur kafasına vur cok etki altına alırız hem hakemi hem oyuncuları bence olursa ingiliz tipi olsun

o zaman sadece fener macını evde oynarız daha bı guzel olur dımı :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BjKli_10-ur

Alıntı yapılan: BjKli_10-ur - Şubat 01, 2007, 13:43:05
Arkadaşlar uzun zamandır aklımda ama hep unuttum ya da zamanını bekledim.Belki daha önce belirtilmiş olabilir ama Avrupa maçlarını izlerken aklıma geldi 'Ayakta Seyirci'.Bunun sayesinde koltuk derdi olmaz,(kırıp atma falan)ayrıca yer de çok genişler bir sürü kişi gelebilir.Gerçi Avrupa da güvenlik nedeniyle kısıtlanmış ama bnce Türkiye de ve İnönüde yapılabilir.Zaten protokol dışında kim oturuyo ki koltuklarda?Bnce üzerinde durulması gereken bir konu.Böylelikle klüpte daha fazla kazanç sağlar,diğer biletlerden ucuz olacağı için seyirci de

Sanırım bnmki dikkate alınmadı :D
Sensiz geçen günlerin ...

@LAYINA GİDER

Brestgerfich

tamam genişletilsin ama şu anda 33.000 kişilik sanırım.. yapımdan sonra 45.000 kişilik olucak. yani ne bileyim bana çok büyük bir rakam gibi gelmiyor. onun yerine 70.000-80.000 kişilik bir stad olsa çok daha güzel olur :D dürbünle maç izler kale arkası :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

ayakta seyirci olmaz.
avrupa maclarina düsük kapasiteyle cikmak zorunda kaliriz.
stada bi düzenleme iyi olur.özellikle ic kesimlerde eksiklikler giderilmeli.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

Stad güzel ya kalsin böyle bende kesikinli abime katiliyorum
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burak_bjk

bu proje şimdilik askıya alınmış üniversite için uğraşacaklarmış..stadı genişletmek için gerekli yerlerden izin alamamışlar ama yinede araya birilerini koyup inönü vakfından izin koparmaya çalışıyolarmış....
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

gordu87

ya ne genişletilmesi artık..stad zaten çok biçimsiz..nasıl düzene sokacaklar genişletirlerse..

bence ya yeni bir stad yapılsın yapılcaksa kapasite daha fazla olsun yada hhiç dokunulmasn
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

BEŞİKTAŞ

Alıntı yapılan: melankolizm - Ocak 30, 2007, 19:02:34
Ama çok şekilsiz . bir  yanı Üç katlı bir yanı 2 !

Şöyle güzel bir düzenleme şart '
Hakkatende öyle bi yani 3 katlı bi yanı 2 bi yanida tek Beşiktaşa yakışmıyo + sanmıyorumki izin çıksın bu müze davasi var biliyosunuz tarihi alan falan filan yani sanmiyorum ama başka bi yere modern bi stad yaparlarsa bence daha iyi olur kayserinin yeni stad projesini gördünüzmü bilmiyorum ama dehşet bişey fenerinki falan yaninda oyuncak kalır galiba 2008de bitmiş olcak Beşiktaşimizada kayseriye yapılan  gibi bi stad hata dahada babasi yakışır...
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

NoPasaran

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Levent Erdoğan 1903Radyo'ya Beşiktaş'ın son durumu ve yeni yapılacak stad hakkında çarğıcı ifadeler de bulundu.

Erdoğan yaptığı açıklamada;

'Quaresma'nın yokluğu çok önemli bir kayıp. İnşallah en kısa sürede kendini toplar ve Avrupa'da hem de Fenerbahçe maçına yetişir. Stadın konserlere verilmiş olması, mevsimin kurak ve nemli geçmesi çimlere zarar verdi. Benim tek dileğim bu çimlerin düzeltilmesi. Yeni bir stad projemiz var. Bu projenin en kısa sürede hayata geçirilmesi gerekiyor. Bu stad projesinin harekete geçirilmesi için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Burada herhangi bir şekilde imara yönelik hiç bir yanlış yok. Kurallara aykırı hiçbir şey yok. benim korkum bu güzel yerimizi elimizden almaya yönelik bir şeylerin yapılması. Benim tek korkum buraya başka bir tesisin yapılması ve Beşiktaş'ı şehir dışına çıkarmaya çalışılması. Zaten siz buradan taşının biz size istediğiniz yeri verelim diyorlar. Bizim elimizde ki proje hiç bir şekilde hiç bir şeye aykırı değildir. Bize izin verilmiyor. Başka düşünceler doğrultusunda bu projenin yapılması için bize izin vermiyorlar kanaatindeyim. Bu proje Türk futbolu için bir devrim olacaktır.' diyerek sözlerini tamamladı."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Amerika Birleşik Devletleri, New York merkezli Architizer LLC. Mimarlık Şirketi, internet sitesinde Beşiktaş İnönü Stadı'nın yerine yapılacak yeni tesisin projelerini yayınladı.Hazır olan projenin değişim ve yenilemelere açık olduğu belirtilirken üzerinde taleplere göre değişiklikler yapılabileceği belirtiliyor. Yeni Stad için hazırlanan projede, Anıtlar Kurulu'nun üzerinde titizlikle durduğu boğaz imar kanunu çerçevesinde kalan eski açık tribünün korunduğu dikkatlerden kaçmadı.
Şirketin internet sitesinde, hazırlanan projenin, Beşiktaş Kulübü'nün isteği ile mi yoksa bir teklif olarak mı hazırlanıp hazırlanmadığı hakkında ise bilgi bulunmuyor.

Kartalbakisi.com özel haberidir.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN