Ana Menü

Yeni Stad projesi

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 30, 2007, 01:57:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

45 BİN KİŞİLİK YENİ STAT PROJESİ-

BJK İnönü Stadı ve BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'ne de değinen Demirören, yeni dönemde 45 bin kişilik yeni stat projesini hayata geçirmeyi planladıklarını kaydederek, ''Tüm kongre üyelerimizin vakit geçirebileceği bir sosyal tesis yapacağız. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nin altında bulunan sağlık birimini açıyoruz ve Beşiktaş Üniversitesi projesini gündeme getiriyoruz'' dedi.

Baska bir forumda gordum ve paylasmak istedim...secimden once boyle bişe duymustum demiorenden nası olucak merak ediyorum! inş. yer değişimini olmaz..olmasınıda zor goruyorum...NASI OLUCAK GERCEKTEN COK MERAK EDİYORUM!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Delirdik

komik..

onca borç varken hemde stad yeni genişLetiLmişken. mümkün değiL yaw :D
üniversiteden önce vakıf vardı sanırım onun üzerinde çaLışıLıyordu ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

burak_bjk

demiroren kararliymis stad projesinde mutlaka yapacakmis genisletmeyi
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsiköln

verdigi sözleiri tutar bizim baskanimiz, siz bakmayin yaw bizim borcumuz olduguna, borcu gösteriyorlarki, vergi ödemesinler diye devlete, bizim arkamiz saglam arkadaslar, ama ikide bir 35 bin, 45 bine cikartacaklarina, yepyeni birtane inönüye ne dersiniz ;)
Inadina Beşiktaş

Kartalizmatik

stadın yıkılmasına gerek yok ben mabedimden memnunum.sadece kapalının akustiğ, bozulmadan tavanı yükseltilip yeni açğın tavanıyla birleştirilmesi güzel olabilir
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

biraz zor ama olursa müthiş olur 45 bin kişi offf :D
Bölünür senin için uykular!

ugur24

bence hiç gerek yok..stat yeterince büyük ve güzel..daha yeni büyütüldü hem..

melankolizm

Ama çok şekilsiz . bir  yanı Üç katlı bir yanı 2 !

Şöyle güzel bir düzenleme şart '

Timurlenk

stadın sadece çatı problemi vardır.kapasitesi iyi stad dolmuyor zaten birde büyütürsek çok kötü olur tabi birde melankolizm'in dediği gibi açıklarla kapalının seviyesini aynı mesafeye getirmek gerekir.

2 dia 2 muerto

hiç gerek yok...stad su anda cok guzel...ama olursa 45 bın den fazla olsun

BerkAy1903

19o3

rico_ pasa

hikaye yazıyor yine baskan costu yine
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

Çarşı

Bence yeni stad değilde şöyle tüm stadın üstü kapalı olsa %80 açık tribün çünkü ayrıca eski açığa 1 kat eklense dün şekilde ama 35 bin olur ama bütün stadın üstü kapatılsa ses oranı %30 artar diye düşünüyorum

carsi52

Alıntı yapılan: melankolizm - Ocak 30, 2007, 19:02:34
Ama çok şekilsiz . bir  yanı Üç katlı bir yanı 2 !

Şöyle güzel bir düzenleme şart '

bencede dediğin çok doru çok şekilsiz yani karışık hep düzenlense harika olur.
Bölünür senin için uykular!

tufi_bjkli

kapalı ve numaralı büyültülebilir eski açık malum müze var dokunulamaz y.açık üstüde diğer trübünlerde birleştirilebilir