Ana Menü

Yeni Stad projesi

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 30, 2007, 01:57:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Alıntı yapılan: carsiköln - Ocak 31, 2007, 12:22:17
Beşikaş'ta Yıldırım Demirören Yönetimi'nin ilk icraatı İnönü Stadı olacak. Yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte mazbatasını alan Yıldırım Demirören, İnönü Stadı'nı 45 bin kişilik büyük bir arena haline getirebilmek için kolları sıvadı.

Demirören'in yeni dönemdeki çalışma arkadaşlarından İlhan Durusoy'un denetimindeki proje bütün gizliliğiyle sürüyor. Avrupa'da birçok stat incelemeye alındı. Yeni statla ilgili olarak çalışmalar sezon sonuna kadar netlik kazanacak. İlk etapta İnönü Stadı'nın genişleme çalışmalarıyla ilgili bilgiler ele alınacak. Ancak bölge itibariyle tarihi bir konumda yer alan stat için izin çıkmazsa hükümetten yer istenecek.

Stat mı plaza mı?
İnönü'nün kapasitesinin artırılması çalışmalarında da işin başında olan yönetici İlhan Durusoy konuyla ilgili olarak projelendirme çalışmalarının bütün hızıyla sürdüğünü söyleyerek, "Başkanımızın isteği doğrultusunda çalışmalarımızı uzun zaman önce başlatmıştık. Sadece stat değil dev bir kompleks inşa etmek istiyoruz. Projelerimizi bu yönde hazırlıyoruz. İçerisinde alış veriş merkezi, lokantalar ve kafeteryaların da yer alacağı bir stat yapmayı düşünüyoruz. Kapasitesi 45 bin kişilik olacak. İlk olarak İnönü Stadı'nın şu an bulunduğu yerde bu değişimi yapmak düşüncesindeyiz ama bunun için izin alınamazsa o zaman daha uygun bir yer arayışımız olacak" şeklinde konuştu.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Unforgiven

Sacma bence genişletilsin stad yer olarak süper devletden istedikleri yer dağbaşinda olimpiyat gibi bir yer olucak olmaz bence sacma stadı yıkamazsın tarihi eser olarak  almişlar ;) kralı gelse kazma vuramaz stada
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Simurg

düzenlenirse stadımız daha güzel olucak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

düşünsenize arkadaşlar dünya ses rekorunu artırabiliriz

ist.hatirasi/3-4

o semtin takımıyız baska yerde olmaz!
YÖNETİM İSTİFA !!!

NoPasaran

Başka bir yerde stad olmaz..

Ancak inönü inanılmaz şekilsiz bir stad..

Olursa şu anki stadımıza olsun olmazsa böyle kalsın!!!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burak_bjk

bu stad genisletilebilirse eger cok super bi akustik olur ve dunyaya ses rekorunda nelerin yapilabilecegi gosterilir
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsı_55

yeni stada gerek yok ama inonü ye bir takım düzenlemeler yapılabilir
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

osi_bjk

Eğer Başkan sallamayıpta yaparsa stadı çok güzel olur ama her tarafın aynı yukseklikte olması lazım daha güzel olur.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

BjKli_10-ur

Arkadaşlar uzun zamandır aklımda ama hep unuttum ya da zamanını bekledim.Belki daha önce belirtilmiş olabilir ama Avrupa maçlarını izlerken aklıma geldi 'Ayakta Seyirci'.Bunun sayesinde koltuk derdi olmaz,(kırıp atma falan)ayrıca yer de çok genişler bir sürü kişi gelebilir.Gerçi Avrupa da güvenlik nedeniyle kısıtlanmış ama bnce Türkiye de ve İnönüde yapılabilir.Zaten protokol dışında kim oturuyo ki koltuklarda?Bnce üzerinde durulması gereken bir konu.Böylelikle klüpte daha fazla kazanç sağlar,diğer biletlerden ucuz olacağı için seyirci de
Sensiz geçen günlerin ...

EnSiyahEnBeyaz

Alıntı yapılan: Kartalizma - Ocak 30, 2007, 12:17:44
stadın yıkılmasına gerek yok ben mabedimden memnunum.sadece kapalının akustiğ, bozulmadan tavanı yükseltilip yeni açğın tavanıyla birleştirilmesi güzel olabilir

haklısın bzim stattaki düzen hiç bi yerde yok alen abimizin dedigi gibi yerine gectıgı anda butun kapalı onu gorebılıyo... kapalı yarım ay gibi
BU NE BÜYÜK AŞK ŞANLI BEŞİKT.AŞK

Nazli_

bjk_10ur

Alıntı yapılan: melankolizm - Ocak 30, 2007, 19:02:34
Ama çok şekilsiz . bir  yanı Üç katlı bir yanı 2 !

Şöyle güzel bir düzenleme şart '

bencede çok haklısın iyi bir düzen lazım
BEŞİKTAŞ

@LAYINA GİDER

byle iyiyiz ya çok anımız var burada

rico_ pasa

ya ingiltere de ki stadlar gibi olsa varya cok dehset olur tribunler sahaya 50 cm dusunsenize fener macı tumer tac kullanıyor ve aranızda 50 cm fark var ya da ayhan korner kullanıyor ve aranızda 50 cm fark var istedigini yap kufur et tukur kafasına vur cok etki altına alırız hem hakemi hem oyuncuları bence olursa ingiliz tipi olsun
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.