Ana Menü

KÜFÜR ETMEKLE BASARIMI GELIR?

Başlatan NoPasaran, Şubat 17, 2009, 10:36:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kaybedilen 2 puan ve geriye düşülen 6 puannın ardından herkesin üzülmesi gerekirken forumumuzda özellikle bazı arkadaşlarımın umut dağıtması ve oynana futbolu öne çıkarmasından dolayı oldukça mutlu oldum.

Şu an işyerimde bir müzik çalıyor. Eski Oyak Bankın müziği

"Sen inan bak herkes nasılda inanır
İmkansız diyenler her zaman yanılır
Sonunda iyiler mutlaka kazanır"

İyi oynanan futbol umutları yeşertmiş , iyi oynadıkça mutlaka kazananın bizim olacağımızı inanan Beşiktaşlı arkadaşlar..

Diğer taraftanda utanç duyulacak mesajlar..

-Denizlinin kızı ile Bobonun arasında bişey varki oynatmıyor (pezevenk yada kavat denizli)

-Cisse ile arandaki duygusal bağ (Gay, [kurallara uyalim!oto edit] , dönme denizli)

-Lan Angut

-Lan maymun kılıklı herif..

Bu ne yahu. Hiç mi utanmıyorsunuz yazdığınız cümlerlerden ettiğiniz hakaretlerden. Bumudur almış olduğunuz TERBİYE AHLAK VE EĞİTİM..

Bu forum bugüne kadar yaşı küçük, online sayısı az yada ne bilim adminleri yada modları ile çok eleştirildi ancak bu dönemki kadar seviyesiz bir dönemide uzun süredir görmüyordu..

Eleştiri her daim yapılır. Ancak kötü söz kendisine aittir..

Bir insanın namusuna laf atarken 2 kere düşünüp bir kere laf atmak lazım, bi gün biriside size söylerse o zaman anlarsınız söylediğiniz bu sözlerin dengesizlilğini..

Son günlerde eleştiriler artık hakaret boyutuna vardı. Ben çok rahatsız oldum ve soğudum..

Benim gibi düşünenler varsa ne mutlu bana

Yoksa zaten yazmamda boşa..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erkann

Evet bencede seviyesiz eleştiriler oluyor takım iyi yada kötü
şampiyonluk mücadelesi verirken destek yerine köstek olmak olmaz

+18 !

hakLısın abi başkanın yaptığı hareketLerden doLayı BeşiktaşLı duruşu gidiyor diyoruz..

ama bu yazıLardan sonra bu mudur bizim BeşiktaşLı duruşumuz,bu mudur bize babamızdan miras kaLan..?

KeePSaKe

Başlığı görünce dedim ne oluyor böyle :) Denizli ye kızmakta haklıyız ama bazı eleştriler çok ağır oluyor biraz daha sakin olmalıyız bence hakaret içeren sözler forumumuza yakışmıyor.
Since 1903

ata vicente

Cok guzel topic bu konu hakkında bjk-ts macının topıcıgınede yazdım.Yazıklar olsun hocasına, ne kadar sevmesede baskanına kufur eden Besıktaslı zıhnıyetıne.

ata vicente

Ama dokundurmak adına da ols[kufur otomatik degistirilmistir]ınayelı bır yaklasım da olsa topıcıgın baslıgını degıstırmek lazım

delgado1008

Sitenin admini olarak sen bu konuyu açıyorsun fakat somut bişey yok ortada bazı kurallar olmasa forumda birbirini yer herkes ama yukarıda beyan ettiğin şeylerin yaşanmaması için yaş sınırlamsı getirilebilir ama yaşı 16 olup çok mantıklı ve seviyeli arkadaşlar var onlara yazık olur sadece tek bişey kalıyor ada kalıcı cezalar herkes Beşiktaş başkanına oyuncusuna hocasına bu cümleleri söylerse ceza alabileceğini bilecek onun dışında önüne geçemezsin eleştirmek hakeret etmek değildir ikisini ayıramıyor bazı arkadaşlar
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

ZLataN

BaşLık biraz daha mahaLLe ağzından seçiLebiLirdi;
ULan O.Çocuğu, Geçmişini s....min evLadı, Seni doğuran ananın ben taaa -------- vs. vs. (AnaLar KutsaLdır)
Daha biLinçLi bir şekiLde bi başLık seçiLebiLirdi, anLatmak istedikLerini küfürsüzde beLirtebiLirdin, daha sivri, daha iğneLeyici keLimeLerLe..
Küfür oLmayan ama küfür etkisi yaratan keLimeLerLe..

Bu başLıktan sonra KeskinLi'den şunu bekLerim açıkçası;

Lionel Messi | nopasarAn nickli üyemiz küfür gerekcesiyle 5 gün nopost cezasi almistir
hakaret,özelliklede kendi camiamiz icinden olanlara bu forumun üyelerine yakismaz
hakaret etmedende elestiri yapmayi ögrenecegiz

veya;

Bu forumda kimse adminLere görevini öğretemez
Bu sebeptendir ki ZLatan'ın forumumuzdan ebediyen uzakLaştırıLmasına
Yönetim kuruLunca ... vs. vs.

IL Capitano

Bravo Volkan..cok guzel bir konu

Daha eskileri bilen biri olarak sunu söyliyebilirim, taraftar profilimiz maalesef cok degisti. Tabii ki bu herkes icin gecerli degil , cogunluk hala cok mantikli.

Baskanini sevmezsen , hic birsey kanitlamasina gerek olmayan bir teknik direktöru yeterli bulmaya bilirsin ama hakaretler filan cok can sIkIcI oluyor.
Her zaman biz farkliyiz diyoruz ama bu yapilanlar bizleri ötekilerle maalesef ayni kategoriye sokuyor.
biz, denizli, demirören bugun var yarin yok. ama bu klup 1903 yilindan beri ayakta..
dunde vardi, bugunde var, yarinda olacak..ama bizler sadece birer taraftar oldugumuzu unutup, takimin ana sahibi herkese sallamaya baslayinca Hakki Babaya, Sebaya ve onlar gibi insanlara saygisizlik yaptigimizi unutuyoruz.

Besiktasli olmak ayricaliktir, lutfen kendimizi siradanlastirmayalim...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

gürol

bence bu tarz yazıların çoğalmasının sebebi genç kuşak beşiktaşlılar.sorumlusu da benim kuşağım beşiktaşlılar.
demekki öğretememişiz beşiktaşlılığı yeni kuşağa

bana kalırsa inönüde beşiktaş maçına gitmemiş,çarşıda köyiçinde 19:00 daki maç için 11:00 da toplanmamış,aradaki köfteciyi bilmeyen,oralarda alkolü sadece(en yakın) köftecinin yanındaki süpermarketten bulabileceğini bilmeyen,dolmabahçeden stada yürürkenki o ağaçların verdiği hazzı tatmamış,erkenden kapalı tribüne girmiş boş tribünleri izlememiş kişilerin sayısının az olması bu tarz mesajların artmasına neden oldu bence.

ha bazen çok sinirlenmiştir ağzından istemediği kelimeler çıkmıştır onlar ayrı.ama bunu adet edinen sözüm ona beşiktaşlılar çoğaldı.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Alıntı yapılan: ZLataN - Şubat 17, 2009, 12:35:12
BaşLık biraz daha mahaLLe ağzından seçiLebiLirdi;
ULan O.Çocuğu, Geçmişini s....min evLadı, Seni doğuran ananın ben taaa -------- vs. vs. (AnaLar KutsaLdır)
Daha biLinçLi bir şekiLde bi başLık seçiLebiLirdi, anLatmak istedikLerini küfürsüzde beLirtebiLirdin, daha sivri, daha iğneLeyici keLimeLerLe..
Küfür oLmayan ama küfür etkisi yaratan keLimeLerLe..

Bu başLıktan sonra KeskinLi'den şunu bekLerim açıkçası;

Lionel Messi | nopasarAn nickli üyemiz küfür gerekcesiyle 5 gün nopost cezasi almistir
hakaret,özelliklede kendi camiamiz icinden olanlara bu forumun üyelerine yakismaz
hakaret etmedende elestiri yapmayi ögrenecegiz

veya;

Bu forumda kimse adminLere görevini öğretemez
Bu sebeptendir ki ZLatan'ın forumumuzdan ebediyen uzakLaştırıLmasına
Yönetim kuruLunca ... vs. vs.

Valla konu başlığını atarken bu tarz tepkinin olacağını bilen birisiyim ancak bu küfürü yürekten edenler utanmadıktan sonra ben hiç utanmıyorum zlatan..

Yukarda yazılan başlık aynen kendisine söylenen kelimeler..

Diğer türlü küfür ederlersede onunla ilgilide başlık açarız problem olmaz..

Yine diyorum

Bu küfür yürekten edenler utansın,ben değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZLataN

Yani İstanbuL'da yaşamayan, beLkide asgari ücretLe çaLışıp zar zor geçinen bi insan sırf kapaLıda maçLarı izLeyemediği için tam bir BeşiktaşLı oLmuyo demek ki!
Çünkü bu takımın başarıLı oLup oLmadığını, iyi oynayıp oynamadığını, umut vaad edip etmediğini sadece çarşıda köyiçinde 19:00 daki maç için 11:00 da toplanmamış,aradaki köfteciyi bilmeyen,oralarda alkolü sadece(en yakın) köftecinin yanındaki süpermarketten bulabileceğini bilmeyen,dolmabahçeden stada yürürkenki o ağaçların verdiği hazzı tatmamış,erkenden kapalı tribüne girmiş boş tribünleri izlememiş kişiler haricindeki insanLar biLip yorumLuyabiLiyor..
ÖtekiLerin ne haddine..

gürol

lafı nerden aldın anlamadım ama tam olarak söylediğin gibi değil.
yani tabi ki de bu saydığım şeyleri yapanlar beşiktaşı daha bi iyi bilen insanlar beşiktaşı daha bi hissetmiş insanlar ama bunu yapmayanlar da yorum yapamaz gibi birşey söylemedim.yapamaz demek zaten benim haddime bi laf değil.
sadece bunu yaşamamış insanlar az o yüzden de her türlü söze gebedir burası dedim.
bunu yapmak için burjuva olmaya gerek yok.her seferinde bunu yapmak da şart değil.en azından bir iki defa bunu yapmamış birisi ile kendi açımdan ben oturup beşiktaş tartışmam.
beşiktaşlı önce beşiktaşı bilecek sonra yorum yapacak düşüncesindeyim eğer benim tarafımdan yaptığı yorum dikkate alınacaksa.

ben 27 senelik hayatımın sadece 3 senesini istanbulda geçirdim 23 sene ankarada 1 sene izmirde yaşadım.13 yaşımdan itibaren beşiktaşın bu sene hiçbir maçına gitmedim lafını allaha şükür hiç demedim.
yani başka şehirde yaşamak söylediğin gibi bir bahane değil bence.yada asgari ücretle çalışmak.
zamanında param olmadı printer imi sattım maça gittim
zamanında param olmadı sevgilimin aldığı hediye ayakkabıyı sattım maça gittim ben burjuva değilim

neyse uzatmak istemiyorum sadece sen yanlış anladığına göre başkalarıda yanlış anlar o yuzden bu açıklamayı yaptım...

gürol

bu yazımdan yurtdışında yaşamış yada yurtiçinde olan ama maçlara belli sebeplerden dolayı gitmemiş arkadaşlarımı tenzi ediyorum

ayrıca ben dahil ne bu forumda nde başka beşiktaş forumlarında m.d ve y.d e lan lı lun lu konuşmamış insan da yok.hepimiz eleştirdik hepimiz biraz da olsun hakaret ettik.ama bunu meslek edenler ayrı
m.d ye sinirimden bjk-ts maçını izlerken bi ara tvde m.d yi gözterdiler televizyona bi cisim fırlatıp televizyonu da kırdım.ama o benle televizyon arasında kaldı küfürümü orda ettim kaldı.sonra bunu forumda paylaşmadım.forum halka açık biyer gs lisi de fb liside okuyor burayı

siyahbuz

Verilmek istenen mesaj çok doğru ama verilişi şekli bi o kadar yanlış buda konunun vermek istediği etkiyi zedeliyo.

Ayrıca Gürol arkadaşım bahsettiğin şeyler Beşiktaşlılığı temsil eden şeyler değil tabiki o duygular çok güzel ama herkez için güzel olan duygular değil adam alkol satılan yerin yada basit birköftecinin nerde olduğunu bilmek zorundamı sence ben öğrencilik dönemimde olsun yada yozgatta olduğum dönemlerde olsun bi çok kez maçlara geldim kazan önünde coşkuyu yaşadım ama bu bi insanın Beşiktaşlılığıyla ölçülemez bence ölçülse bile sen kalkıp istanbuldaki evinden gidiyosun ben kalkıp 17 saat tangır mıngır tren yolarında harap olarak geliyorum ki aynı duyguları paylaşalım  diye benim durumumda olupta bunları yaşayamayan arkadaşlarımda var onlar ne yapsınlar bıraksınlarmı bu takımı  bu eleştiri sadece senin yazdığın yazı için değil bu cümleleri bir kaç insandan daha duyuyorum taraftar arasında ayrılık oluşturabilecek cümleler lütfen Beşiktaşlılık konusunu tartışırken birazdaha yapıcı olalım
tek aşk beşiktAŞK!!!!