Ana Menü

KÜFÜR ETMEKLE BASARIMI GELIR?

Başlatan NoPasaran, Şubat 17, 2009, 10:36:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

gurolun soylemeye calıstıgını herkes anladı sanırım carptırmaya gerek yok.Dedıklerıne harfıyen katılıorum.

Mattech

artık başlıkta kullanılan kelimeler FORUMDA SERBEST heralde... Konuyu hiç okumadım.. başlık yeterinde herşeyi acıklıyor... Bundan sonra  başlıktaki kelimeleri kullanırsak cezai işlem uygulanmaz heralde..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Cem Goren

evet kelimeleri oturup dusununce yani neler soyledigimize bakınca gercektende yanlıs yaptıgımızı dusunuyorum evet maç çıkısı bende denizliye sayan hatta sovenlerdendim ama bi anlık tepkiydi gerci hala tepkiliyim ama bunu kufurle anlatmıyorum zaten foruma girmeişiminde tek nedeni buydu evet yanlıs yaptım o gece soylememem gereken kelamlarda bulundum buradada agır ithamlarda bulundum herkesten defalarca kez ozur diliyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

çarpıtmasanıza arkadaşlar konuyu! Adam bu konuyu açıp MD böyle böyle demiyor ki..  adamın demek istediği Sizin denizliye bu kelimeleri söylediğiniz! ve ne kadar yanlış olduğunu söylemek istiyor!

(Cümle içinde ADAM kelimesini kullandım volkan abi yanlış anlama lafın gelişi sadece)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

öncelikle sunu belirteyim;konu son derece dogru bi konu,verilmek istenen mesajda cok dogru
baslik yanlis olmus,volkan kardesimiz patlamis yanlis yapmis,kendi icimizde bu konuyu tartisiriz zlatan kardesim
insanlik kuralinda kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama herkes herkesi "saymak" zorunda
elestiri yapmak forumlarin amacidir zaten,bu konuda bi problem yok
ama son zamanlarda forumda ceza almak icin,bi yaris baslamis giden bi arkadasimiza destek vermek icin saygiyi hic bi zaman kaybetmeyen arkadaslarimiz bile agizlarini bozmaya basladilar maalesef
basarisiz insanlar futbolun icinde cok barinamazlar,ne hocamiz nede baskanimiz besiktasin demirbaslari degildir,belirli bi süre sonra elenir giderler zaten basari gelmezse,ki 1 sezonluk basariszlik bile sayin sebaya küfretmeye yetti
ama her basarisiz insana küfretmek hakaret etmek gibi bi hakkimiz yok,ne baskan nede hoca silah gücüyle gelmedi buralara,camia cagirdi onlarda geldi

ama cok görmüyorum ben bunu sizlere,sayin seba gibi bi insana hakaret etmeyi,samet aybaba gibi kaptana küfretmeyi ögretti simdi abi abi diyip pesinden kostugunuz tribün

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ahmet abi soylediklerin dogru ama bu takımı batıranlar kendi egolarını tatmin etmek isteyen hocalardır yıllardır bence boyle ve degisecegede benzemiyor
artık herkesin bi patlama noktası vardı ve oda sonunda oldu daha dogrusu oldurdular
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

hocayi bende elestiriyorum,daha ofansif bi takim istiyorum
bu baska bi konu
benim istegime göre oynatmadi diye hakaret etmek yanlis diyorum,heleki cocuklarina bile küfredilmeye baslandiysa
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Guti ORÇ.

Takım kötü gidiyorsa eleştiri elbette olacaktır.Fakat eleştirinin hakarete dönüşmesi Beşiktaşlılığa yakışmıyor.

ilhan mansız_melis

Bazen kaybedilen puanlar sonucunda taraftar çok sinirleniyor burası tamam ama küfür ettiğin senin takımın futbolcun hocan ne olursa olsun başında Beşiktaş kelimesi var eğer sen bu takıma aşıksan ne küfür ediceksin ne de ettireceksin bu kadar basit inşallah artık küfür olayı biter...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Yıldırım Demirören'e küfür edince başkanın izinden gidiyoruz !
Ama M.D'ye edilince Beşiktaş t.d'sine küfür edilmez oluyor !
Bölünür senin için uykular!