Ana Menü

SON DAKİKA!!! Yusuf Şimşek BEŞİKTAŞ'ta!

Başlatan eRe, Ocak 08, 2009, 22:45:25

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Denizli, Yusuf Şimşek'in transferiyle ilgili henüz kendisine net bir açıklama gelmediğini belirterek, "Yusuf transferi konusunda net birşey söyleyemem. Çünkü benim bildiğim kadarıyla henüz anlaşma yok. İstanbul'da olduğunu biliyorum. Ama bana transferin bittiğine dair kesin bir bilgi verilmedi" dedi.

Denizli ayrıca Yusuf'u kadrosunda görmeyi kendisinin istediğini ifade ederek, "Bize faydalı olabilecek bir futbolcu. Yeteneklerini biliyoruz. Takımımıza katkı sağlayacaktır. Umarım transferi mutlu sonla noktalanır" şeklinde konuştu.

Beşiktaş, yarın oynayacağı Gaziantepspor maçının ardından ikinci yarı hazırlık kampı için Gaziantep'ten Antalya'ya geçecek.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Kralkartal21

yusuf cumartesi günü imza atıcak bu bi gerçek..

Hem beşiktaş sözleşmeye ek bir madde eklemiş..;

Aydın'ı 3 yıl sonra geri alma maddesi koymuş 3 yıl sonra aydın'ı Bursaspor 1 milyon dolar vererek geri alabilirsiniz demiş..
Beşiktaş'ta bu 1 milyon doları aşağıya indirmeye çalışıyormuş..bu konuda anlaşılırsa Yusuf cumartesi günü imzalıyor..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

siyahbuz

3 yıl sonra değil arkadaşım 3 yıl içerisinde 500.000 euro vererek alabilme opsiyonumuz var
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Kralkartal21

3 yıl içinde almayacağımıza göre..

neyse olay bu işte!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Adriano

Gökhan Zan + 600.000$ önersekte kabul edeceklerdi bence. Daha yararlı bi atılım olurdu.
Sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum bu transfere.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eyup1903

hey gidi denizli nasıl oluyorda aydın gibi gencecik bi yeteneği bursa ya vermelerine razı oluyorsun adam şuan takımda oynayacak kapasite de

ama görünen o ki her geçen gün beşiktaş ı yanlış a sürüklüyor takımda ki bütün genç futbolcular gönderildi bu gün sinan vardar ın bi
röportajını okudum aynen şöyleydi metin ali feyyaz dan sonra müthiş bi alt yapı var beşiktaş ta bu futbolcuları göndermekle yanlış yapıyor
ajax gibi takım olabilirdi ama yanlış yönetiliyor şimdi arkaaşlar aydın ın gitme olayından sonra da hala denizli yi bana savunmayın

ALLAH BELANIZI VERSİN

akbaba71

Aydın 500.000 dolar karşılığında 3 yıl içinde geri alınabilecek.

Aydının yıllık 200 bin dolar aldığını varsaysak Aydın kendini geliştirirse bursada 2 sene sonra yine ücretsiz almış gibi oluruz.

Aydın konusunda maddi bir zararımız olduğunu sanmıyorum.Bursada fazla şans bulursa bizim için yararlı bile olabilir bu durum.

Tuna hakkında konuşmaya gerek yok zaten.

Takımda Delgadonun alternatifi yoktu . 8 yabancının olduğunu düşünürsek yerlilerin arasından en makul olanı Yusuftur.

Delgadonun şu anda sakat olduğu malum ve nasıl döneceğide soru işareti.

Delgado gelene kadar Yusuftan verim alırsak cok önemli olur bizim için..

Yusufun son şansı bizden başka takıma gidemez bu saatten sonra.Elinden geleni yapıcaktır sene sonunda hep beraber seviniriz umarım.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Adını anmak istemem ama hani bi aralar Tümer - SERGEN beraber oynarmı sorunu umarım yeniden ortaya çıkar (:
Delgado - Yusuf yanyana oynar mı, umarım oynar, iyide oynar inş.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

bi kere olsun yanılmak isterim ama tam bi fiyaskoyla sonuçlanacak onun yerine sergeni alsalarda daha iyi iş yapardı

CR7

olumlu bir transfer ama aydın gibi bir genç feda edilecek kadar değil
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

erkann

Bence iyi bi transfer bize çok faydalı olacağına inanıyorum
Ntv röpartajında doğuştan Beşiktaşlı olduğunu açıkladı

ZLataN

Alıntı yapılan: erkann - Ocak 09, 2009, 23:36:09
Ntv röpartajında doğuştan Beşiktaşlı olduğunu açıkladı

Ben bunu Yusuf Ntvspora açıkLamadan önce kraLkartaLa açıkLamıştım zaten :sigara

Alıntı yapılan: ZLataN - Ocak 09, 2009, 11:55:51Yusuf çok iyi bir Beşiktaş'Lıdır, profesyoneLLiğinin gereği fenerde bursada forma giymiştir..

;D

pAscAliAnUmut

www.bjk.com.tr'de de imzayı attığı yazıyor. Hayırlı olsun ne diyelim umarım yararlı olur.

Günü kurtarmak için yapılmış belki de çok yararlı olabilcek bir transfer ama Delgado ve Yusuf rakibe karşı mükemmel silah olur ama aynı zamanda rakip lehine avantajda sağlar. DÜşünsenize savunmayı kim yapacak :S
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş