Ana Menü

Denizli Adami cildirtir !

Başlatan [KralKartal], Kasım 30, 2008, 16:36:37

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 01, 2008, 18:57:50
Yada ağlayıp kral olacaksın :)

Takımın motivasyonunu bozmamak için elinden geleni yapan bir isim bana göre hocamız :) Bugünde baktım gayet rahattı en güxzeli. Beşiktaş olarak her sene aynı şeyler oluyordu bu sene olmayacak. Kötü sonuçtan sonra dağılıyorduk hatırlarsanız :) Sene sonu Şampiyon olmamız için inanmalıyız arkadaşlar..

En az hoca kadar inanmalıyız..

Evet bazen iyi sonuçlar almıyoruz ama ne kayseri ne bursa ne fener. Beşiktaş bu 3 maçtada oyuna hakim bir oyun sergilemiştir kim ne derse desin.

Bence sen rüya görüyosun kardeş

M34

http://www10.gazetevatan.com/root.vatan?exec=sporkategori&tarih=15.04.2003&Newsid=7956&Categoryid=15&aid=0

sondaki dedigine dikkat edin, Volkan sende et ;-) : "Benim yarım kadar Fenerli olduğunuz gün Fenerbahçe kurtulur!"

Bu adam simdi Besiktas'li mi Fener'li mi .. sabah sabah aklim karisti.

naanreelburn

tutmadı aşı bu kadar basit kalkıp bide masal annatıor la fontenden masallar yada la mustafa dan masallar

[KralKartal]

Tümer de Besiktasliydi :) Denizli hocada Besiktasli iste,
Besiktasli olmak var dogmak var, fark bu olsa gerek
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

osi_bjk

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 23, 2008, 11:50:14
Tümer de Besiktasliydi :) Denizli hocada Besiktasli iste,
Besiktasli olmak var dogmak var, fark bu olsa gerek

Abi aynen katılıyorum sana....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Aralık 22, 2008, 21:33:07
Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 01, 2008, 18:57:50
Yada ağlayıp kral olacaksın :)

Takımın motivasyonunu bozmamak için elinden geleni yapan bir isim bana göre hocamız :) Bugünde baktım gayet rahattı en güxzeli. Beşiktaş olarak her sene aynı şeyler oluyordu bu sene olmayacak. Kötü sonuçtan sonra dağılıyorduk hatırlarsanız :) Sene sonu Şampiyon olmamız için inanmalıyız arkadaşlar..

En az hoca kadar inanmalıyız..

Evet bazen iyi sonuçlar almıyoruz ama ne kayseri ne bursa ne fener. Beşiktaş bu 3 maçtada oyuna hakim bir oyun sergilemiştir kim ne derse desin.

Bence sen rüya görüyosun kardeş

Rüyalar bazen gerçek olur..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Denizli adamı mutluluktan çıldırtır
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: naanreelburn - Aralık 23, 2008, 10:21:10
tutmadı aşı bu kadar basit kalkıp bide masal annatıor la fontenden masallar yada la mustafa dan masallar

Sizler kurtsunuz
Denizli kırmızı başlıklı kız

Nerdesiniz bakalım çıkın ortaya!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

ne  zaman yazdığımız  gibi olursak o zamn herşey çok daha güzele olur.. hani sevinmek için sevmemiştik??? .. bırakın hoca gülümsesin açıklama yaparken.. ne var bunda..  bakın şimdi hep birlikte gülüyoruz.. 
ama bunu  yapan ertuğrulcular  şimdi çekilecek kavbuğuna  yarın  yine uyanacaklar..  yenilgi  bekleyecekler..

HELAL SANA BÜYÜK MUSTAFA, CUMHURİYETÇİ İZMİR' İN ATATRÜRKÇÜ ÇOCUĞU...  TEŞEKKÜRLER ÇİFTE  KUPA İÇİN ...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 30, 2008, 16:36:37

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin, karşılaşmanın ardından Lig TV mikrofonlarına röportaj verirken gülümsemesi Beşiktaşlı taraftarları çileden çıkarttı.   Fenerbahçe'nin ikinci golünün ardından gülerken kameralara yakalanan Mustafa Denizli, maç sonunda Lig TV'ye röportaj verirken de gülerek açıklamalar yapınca, Beşiktaşlı taraftarların büyük tepkisini çekti.
Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz haftalarda da her puan kaybının ardından Denizli'nin gülerek açıklamalar yapması, Beşiktaş taraftar forumlarında tepkiyle karşılanmıştı.

dün GS macinda yine ayni olay..

3.golu yedik Denizli yine ayni sekilde GULUYORDU..
Ben cildiriyorum, sevgili hocamiz GULUYOR..
Kendi yanlislarina mi guluyor, yoksa zevk mi aliyor cidden bilmiyorum..
ama bu gülmelerden kil oluyorum, ciddiyetsizlikten baska birsey degil...

Not: baska topic acmaya gerek duymadim, buraya yazdim..

NoPasaran

İhsan iyimisin sen

Dün gözleri kıpkırmızı idi..Ağlamıştı..

Sinirden gülmüyormusun sen hiç
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

ya rakipsiz bi ligde geçen sen şampiyon olduk ya. arkadaşlar da tatmin oldu bundan ;) daha 3 sene falan idare eder mustafa denizli. taraftar zaten bişey demiyo... hatta savunuyo, seviyo, doğuştan beşiktaşlıymış efsaneleri :)

şunun tipine bakın bi yaaa... BEŞİKTAŞLIYIZ LAN BİZ, BU TİPSİZ KILIKSIZ ADAMIN, ŞU ANLAMSIZ İFADELERE SAHİP GERZEK HERİFİN NE İŞİ VAR KOSKOCA BEŞİKTAŞTA ?

dünkü gibi tşşşş geçerler işte "mustafa denizli şampiyon yap bizi" diye... gs taraftarına koz veriyosun... neyse yaaaa... yazdıkça darlanıyo insan.

bu sene de eskaza türkiye kupasını alırsak, o da tatmin eder bizi ;) ligi de zaten halemler yüzünden 3. bitiricez. şampiyonlar ligi de şanssızlık vs...

bravo ayne devam ;)

[KralKartal]

Ben gordugumu soyluyorum, hatta kamera uzunca cekti yani...

Gülende hep Denizli olursa, biraz cildir, sinirlen, herzamanda gülünmez ki !

İpek Şen

Mustafa Denizli ilginç bir adam futbol bilgisini zekasını tartışmak haddimize dahi değilken bazen çileden çıkarıp kendinden şüpheye düşürüyor. Sinir harbiyle yaşadığı duyguları açığa vuruyor doğal olarak ama onun güldüğü an bizim sinirden kudurduğumuz ana denk gelince insanın çıldırası geliyor.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!