Ana Menü

Denizli Adami cildirtir !

Başlatan [KralKartal], Kasım 30, 2008, 16:36:37

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Umit Kayihan gibi oturup aglasi ondan buyuk Besiktasli olmazdi simdi. Toraman mac sonu röpörtajinda butun hafta calistik Selcuk benim adamimdi dedi..simdi Mustafa hoca bende olsam sinirimdem bende gulerdim.Cunku yapacak baska bir sey yok ya sinirden guleceksin yada Yilmaz hoca gibi yerde taklalar atacaksin, futbolcu tartaklayacaksin böyle bir hatadan sonra.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Yada ağlayıp kral olacaksın :)

Takımın motivasyonunu bozmamak için elinden geleni yapan bir isim bana göre hocamız :) Bugünde baktım gayet rahattı en güxzeli. Beşiktaş olarak her sene aynı şeyler oluyordu bu sene olmayacak. Kötü sonuçtan sonra dağılıyorduk hatırlarsanız :) Sene sonu Şampiyon olmamız için inanmalıyız arkadaşlar..

En az hoca kadar inanmalıyız..

Evet bazen iyi sonuçlar almıyoruz ama ne kayseri ne bursa ne fener. Beşiktaş bu 3 maçtada oyuna hakim bir oyun sergilemiştir kim ne derse desin.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Objektif olabilsek keske
adam kayirmasak,
ama zor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İhsan Hangi adam kayırma

Denizli istenen puanları alamadı

Ancak özlenen futbolu oynuyoruz..

Bunu ben değil herkes söylüyor..

İşte objektif bir galatasaraylının maç paylaşımı. Bu kadardamı objektif olamaıyoruz

Alıntı yapılan: Immortal - Kasım 30, 2008, 00:48:00
Açık konuşmak gerekirse ben beşiktaşı çok beğendim, özellikle cisse kırmızı görene kadar maçın mutlak hakimiydi ama tabiki kırmızı kart herşeyi değiştirdi ve ikinci yarının başlarında isteksiz bir görüntü çizdiler maçın son 15 dakikası yine yüklenmeye çalıştılar ama olmadı..

ayrıca zaponun yaptığı hata affedilemez , fenerbahçe ise hiç bir şey oynamadan ilk yarıda 2 gol buldu 2. yarıda da yüklenen beşiktaşa karsı bir çok pozisyon bulmasına rağmen gol atamadı..

Cisse nin gördüğü 2. sarı kart bence haklı ama ben hakem olsam atmazdım.. Derbileri yönetmek için sadece kuralları uygulayan hakem olmak yetmiyor bunun yanında psikolojik faktörleri de göz önüne almalısın bunlar stresi yüksek maçlar.. Cisse nin 2. sarı kart pozisyonunda hakemin bence yapması gereken önce uyarmalı daha sonra aynı hareket olursa atmasıydı.. sonuçta derbi maçı amacın senin oynatmak olmalı..

Beşiktaşı çok beğendim gerçekten iyi oynadılar..

Ve yine yine diyorum bu fenerbahçe takım falan değil , guizadan da forvet falan olmaz arkadaş ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

puan al, istenilen futbolu oynama?

GS oynamiyor puan aliyor,
genelde kötü oynayan daha cok puan alabiliyor..

IYI KOTU oynadiyla alakasi yok ki volkan,
HATA yapti, yapmasa GALIP gelebilirdik...

Hamleler zayif, KADRO bana gore YANLIS...
Ben bunu diyorum, KOTU oynatti demiyorum,
Puan alamadiysan KOTUDUR..

yenerr17

lucescuda gol olduğunda fazla tepki vermiyordu ama şampiyon yaptı :)

ilhan mansız_melis

Ne kadar saçmalıyorsunuz ya acaba Sağlam ile bu maç çıkılsa ve yine yenililse ne yazacaktınız merak ediyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 30, 2008, 16:36:37

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin, karşılaşmanın ardından Lig TV mikrofonlarına röportaj verirken gülümsemesi Beşiktaşlı taraftarları çileden çıkarttı.   Fenerbahçe'nin ikinci golünün ardından gülerken kameralara yakalanan Mustafa Denizli, maç sonunda Lig TV'ye röportaj verirken de gülerek açıklamalar yapınca, Beşiktaşlı taraftarların büyük tepkisini çekti.
Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz haftalarda da her puan kaybının ardından Denizli'nin gülerek açıklamalar yapması, Beşiktaş taraftar forumlarında tepkiyle karşılanmıştı.

GS macinda...? izlemedim konusurken fakat, ilginc..

Geçtiğimiz haftalarda alınan yenilgilerden sonra yayıncı kuruluşa açıkma yaparken gülmesiyle Beşiktaşlı taraftarların tepkisini çeken Mustafa Denizli, Galatasaray maçının ardından da geleneği bozmadı.
Ligde alınan başarısız sonuçlara, son 4 haftada alınan sadece bir galibiyete ve göreve geldiğinden beri puan kaybedilen maçlarından ardından demeç verirken gülerek taraftarların tepkisini çeken Mustafa Denizli, Galatasaray maçının ardından yine gülerek tepki çekmeye devam etti.

IL Capitano

Zaten kulupteki her turlu sorun cözuldu su anda tek sorun Denizlinin gulmesi...

erdibatmaz

biz olayı bu boyutlara getirdik bakın medya nasılda oynuyor
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Dün Trt'de 3 sene üstüste şampiyon olduğumuz dönemde oynadığımız bi Gs maçını gösterdiler 2-0'dan maçı çevirip 3-2 alıyoruz.Dönemin Gs teknik direktörü Mustafa Denizli ve maçtan sonra yüzünde yine aynı bu ifade var...

Adamın kişilik yapısı bu, yenilgilerimizden zevk alacak hali yok ya adamın...

+18 !

o zaman denizLi tanımıyor Beşiktaş taraftarını..

IL Capitano

Konu disi olucak , özur dilerim ama Shorunmu yu hatirlayan var mi? yedikce gulerdi ..

M34

ilk gol rüstünün hatasi, iki penalti da 100% penalti. delganonun ikinci pozisyonda sarilik bir hareket yok ama 1. saridaki hareketi direk kirmizi ... gülmeyip de ne yapsin?

Tolgahan_BJK

Bu adamdan Beşiktaş'a fayda gelmeeeeeezzz ! Demirörenden gelmezzzz ! Rüştüden gelmeezzz !

Adamın gülmesi hoş diil. Ne olursa olsun, ne olursa olsun dikkat ediceksin böyle şeylere...

Ben Köyiçinde izledim maçı, mekanda masadan kalkamadım ! Herkes de kaldı öyle yerinde... Çıt yok !

Denizli çıkıyo canlı yayında röportaja, bi homurtu yükseliyo mekandan... Neyse diyoruz bakalım ne dicek ?

Kamil kamil sırıtarak bişeyler söylüyo !

Adamın asabını bozuyo