Ana Menü

Flaş Flaş Flaş! Aurelio Beşiktaş'ta mı?

Başlatan CR7, Ekim 01, 2008, 19:20:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

ayriyeten bu haberin fener taraftarinin Aziz Yildirimi istifaya cagirmasinin ertesi gunu muhalefetin en buyuk adamlarindan birinin ortaya atmasida biraz dusundurucu..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

İnanmıyorum ben şahsen bu habere.
Ama bu adam Beşiktaş'a geLirse beşiktaş formasını giyerse ben daha beşiktaş maçını feLan izLemem !
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yenerr17

Kartalizmatik

İnşallah gelir,tam ihtiyacımız olan tipte bir oyuncu.Bırak fenerli olmasını falan,fener onu gönderdi hali ortada orta sahası çöktü.Gelmesini çok isterim takıma çok katkı yapar.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Tahir Kıran Yalan haberle uğraşmaz bence :)

Umarım doğrdur..

Hadi Başkan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Oldu doğru oLsunda geLsin adam dövsün.

pAscAliAnUmut

Ya arkadaşlar hiç umutlanmayın. Böyle saçma bir haber olur mu ya. O şimdi La liga'da Betis'te. Kim attan inip eşeğe binmek ister ki...
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

noumAyberk

IL Capitano

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ekim 01, 2008, 21:46:18
Ya arkadaşlar hiç umutlanmayın. Böyle saçma bir haber olur mu ya. O şimdi La liga'da Betis'te. Kim attan inip eşeğe binmek ister ki...

umarim at La Liga essekte Turcell Superlig demek istiyorsun..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Türkiye Futbol Federasyonu eski üyesi Tahir Kıran'ın, Beşiktaş'ın Mehmet Aurelio'yu transfer etmek istediği ve devre arasında bu oyuncuyu renklerine katacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü!..

Peki Tahir Kıran'ın bu iddiası doğru muydu? MARATON.COM.TR olarak bu soruyu en yetkili isme sorduk!.. Aurelio'nun menajeri Bayram Tutumlu ile yaptığımız görüşmede, ünlü menajer transfer iddialarını ne doğruladı ne de yalanladı!..

Tutumlu konuyla ilgili olarak ısrarlı sorularımıza karşılık,"Yorum yok. Aurelio şu anda Real Betis'in oyuncusudur. Bu haberler hakkında yorum yapmak istemiyorum" diye konuştu.

Milli oyuncu, Fenerbahçe'den Real Betis'e transfer olurken, açıklamalarıyla gündem yaratan Bayram Tutumlu'nun, bugün ortaya atılan iddialar için sessiz kalması ve iddiaları ne yalanlaması ne de doğrulaması, Beşiktaş'ın Aurelio'yu transfer etmek için girişimde bulunduğu ancak henüz kesin bir anlaşmaya varılmadığı şeklinde yorumlandı.

Bu arada Tutumlu'nun konuyla ilgili olarak yakın çevresine, bu tekliften haberdar olduğunu belirttiği ancak Beşiktaş'tan Aurelio için resmi ve netleşmiş bir teklifin olmadığını söylediği gelen haberler arasında.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: BORA EĞRİÇAYIR

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Ekim 01, 2008, 21:49:31
Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ekim 01, 2008, 21:46:18

umarim at La Liga essekte Turcell Superlig demek istiyorsun..

Heralde tam Türkiye'den kurtulmuşken, kendini daha iyi gösterme imkanı bulmuşken neden tekrar geri dönsün

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: noumAyberk - Ekim 01, 2008, 21:47:50
Kaynak sağlam
medyaspor.com

Reklam yapmış gibi olmayayım ama bi ajansspor.com da ntvspor.net'te sporx.com'da ligtv.com.tr'de bu habere ilişkin birşey yok. Büyük ihtimal yarın sabah resmi sitede öyle birşey yok diye açıklama yapılır

carsi52

Umarım yapıLır yaLandır inşaallah haber.
GeLmesin.

pAscAliAnUmut

Sanırım sen ricardinho'ya vurması yüzünden Aurelio'yu istemiyorsun