Ana Menü

Flaş Flaş Flaş! Aurelio Beşiktaş'ta mı?

Başlatan CR7, Ekim 01, 2008, 19:20:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

ya bende aurelio nun futbolunu severim ama Beşiktaşımıza gelmesini istemiyorum
nedeni fenerli filan olması değil
sevmiyorum
milli takımda dahi oynaması gıcık ediyo beni

besikt-Ask

fenerli futbolcu istemiyoruz.. dönme türk istemiyoruz !!!!!! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

carlito1903

Daha iki gün önce Rico ile kavgasından dolayı demediğimizi bırakmadığımız adamı nasıl bağrımıza basacağız, nasıl tribüne çağırıp sevgi gösterilerinde bulunacağız....

Ayrıca Aurelio artık 30 yaşına geldi eskisi gibi iyi oynar mı o da ayrıca bi soru işareti...

Ben gelip gelmemesi konusunda kararsızım...

carsi52

NasıL kararsızsın be güLüm.
Geçmişte ana avrat sövdüğün futboLcuyu mu istiyorsun beşiktaşta ?
Ana avrat sövenLer şimdi geLsin diyo.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

O yönden beni çok rahatsız ediyor zaten, geçmişte demediğimizi bırakmadığımız adamı nasıl kabul edeceğiz ?

Ama bu yönetim döneminde alıştık böyle işlere, yarın o küfür edenler I Love You Aurelio derse hiç şaşırmam...

RCA

unutmayalım ki TÜRK vatandaşı onu nasıl çağırırsınız ,bağrınıza basarmasınız bilmiyorum ama fenerde neler yaptığını gördük ayrıca unutmayalım bir futbolcunun en iyi dönemi 28 ve 32 yaşları arasındadır bunu herkes bilir.. çok isabetli bir transfer olur.. takımımızda iki tane daha brezilyalı oyuncu vardı gelirse 3 olur ve anlaşmaları daha iyi olur..lütfen olayın farklı yöünden değil beşiktaşa yararlı olacak yönünden bakın.. :) sonuçta herkes ŞAMPİYONLUK ŞAMPİYONLUK ŞAMPİYONLUK istiyor..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

ayrıca beşiktaşa katkının da en alasını yapar.. cisse yi de satarız bir kontejyan açılır onada kanat golcü veya kaleci alırız;)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Katkı yapacak diye bu pisLik şeref yoksunu adamı beşiktaş kLübünde görmeyi nasıL istersiniz anLamıyorum.

carlito1903

Taraftar profilimiz çok değişti son yıllarda artık ''başarı gelsinde nasıl gelirse gelsin'' anlayışı var malesef...

Ben yarın maça gittiğimde Aurelio'yu Beşiktaş forması ile gördüğümde aklıma eskiden söylediklerim gelir ama baksanıza bunlar öyle unutulmayacak şeyler değilmiş, bir transfer söylentisi bile herşeyi unutturmaya yetmiş...

carsi52

Bu yüzden yazık.
İstemiyorum ben başarı feLan bu aureLio iLe geLmesin başarı feLan.
Daha geçenlerde ana avrat küfür ettikLeri futboLcuyuda şimdi görmek istiyorLar takımda.
Yazık.

TurkishTank

ben istemiyorum boyle reyting transferleri... bana takima uyum sagliycak zapo gibi transferler istiyorum...yok yapmiycaksiniz..alt yapidan oyunculara sans verin...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carlito1903

APPIAH gibi bi adam boşta dururken neden Aurelio ile uğraşıyoruz anlamıyorum...

Gidin alın işte Appiah'ı, Aurelio'dan 10 kat daha iyi futbolcu...

Kartalizmatik

Bazı arkadaşlar profesyonel futbolun ne demek olduğunu hala anlayamamış sanırım.

Aurelio mükemmel bir oyuncu bunu futboldan anlayan herkes net bir şekilde görebilir.Fenerin orta sahası Aurelio gittiği için çöktü.Milli takımdan da gitse emin olun milli takımın orta sahasıda biter.

Savunmaya yardım ediyor,koşuyor,savaşıyor,ileri çıkıyor,gol atıyor,attırıyor.Üzgünüm ama böyle oyuncuyu hiçbir yerde bulamazsınız.Bulsanız bile kimsenin almaya gücü yetmez.Bu tipte bir oyuncu var oda Gerrard.

Aurelio gelirse;

1.Rakibin gol atması çok daha zorlaşacak.
2.Hücuma vereceği destekle Delgado'nun yükü hafifleyecek.
3.Tek forvet oynayıp bol pozisyon nasıl üretilir herkes görecek.
4.Türk statüsünde oynadığı için 1 yabancı kontenjanı açılacak(Cisse'nin yerine oynarsa)
5.Aurelio gelirse mükkemmel bir takım oluruz arkadaşlar.Fenerli falan bırakın bu işleri endüstriyel futbolda artık bunlar yok.Onlar döküntü Burak Yılmaz'ı aldılar laf ettikmi kaldı ki Aurelio Fenerin en iyisiydi.

(Zamanında öve öve bitiremediğiniz Tümöre şimdi küfür ettiğinizi unutmayın,rakip takımda oynarken küfür ettiğiniz oyuncuyu milli takımdayken alkışladığınızı unutmayın,efendim Ricardinho'ya vurdu bende küfür ettim o yüzden istemiyorum gibi bir mantık olamaz.Beşiktaş bu kafayla gittiği için şampiyon olamıyor.)
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

Tamam o zaman tümerde geri dönsün beşiktaşa.
Hatta ayhanda dönsün.
Tümer soLda
Ayhan ortada
aurelio ön libero

Kartalizmatik

Aurelio Beşiktaş'ı sırtındanmı vurdu,taraftara laf mı etti.Banane Ricardinho ile arasında geçen şeyden.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!