Ana Menü

Flaş Flaş Flaş! Aurelio Beşiktaş'ta mı?

Başlatan CR7, Ekim 01, 2008, 19:20:51

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

Ya ne alakası var!...Tümer'le,Ayhan'la Beşiktaş'ı sırtından vurmuş insanlarla  Aurelio'yu bir mi tutacağız,kendini haklı çıkarmak için bu tür laf oyunları yapma.Yok Ayhan,Tümer falan.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

AureLio sırtından vurmadı mı ?
Beşiktaş forması giymiş birisine maçtan sonra arkadan namertçe saLdırmadı ?
Ya bırakın bu işLeri.
Ana avrat küfür ettiğiniz insanLarı istiyosun şimdi bunu isteyen ayhanıda tümeride ister !
Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

Yine başa döndük.Tamam kardeşim herkesin bir görüşü vardır tartıştık bitti.Aynı şeyleri tekrar tekrar konuşmaya gerek yok.

TÜRKÇE KONUŞ!

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 02, 2008, 12:23:07
AureLio sırtından vurmadı mı ?
Beşiktaş forması giymiş birisine maçtan sonra arkadan namertçe saLdırmadı ?
Ya bırakın bu işLeri.
Ana avrat küfür ettiğiniz insanLarı istiyosun şimdi bunu isteyen ayhanıda tümeride ister !

Ricardinho'da ona ağzı alınmıycak laflar etti kaan sen o lafları yesen sende saldırırdın Ricardinho'ya  ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Nerden biLiyorsun eren küfürLer ettiğini ?
AureLio saLdırdıktan sonra küfür ettiyse sapına kadar hakLı.

saldır beşiktaş

Ya kaan insan hiç sebebi yokken durup dururken niye birine saldırsın  :)
hele Auerilo'yo gibi sakin bir adam hem bu olaylar artık geçmişte kaldı
Auerilo gelirse Beşiktaşımıza çok faydalı olacak bir futbolcu

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Burda bişey yazardım şimdi ama ceza aLırım.
O maçın skoruna bak vede fenerli oyuncuLarından tut yönetimine kadar hepsi sızLıyodu bebek gibi unuttun mu ?
Ama büyük beşiktaş taraftarı unutuyor bunu.(bazıLarı tabi)

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 02, 2008, 12:34:37
Burda bişey yazardım şimdi ama ceza aLırım.
O maçın skoruna bak vede fenerli oyuncuLarından tut yönetimine kadar hepsi sızLıyodu bebek gibi unuttun mu ?
Ama büyük beşiktaş taraftarı unutuyor bunu.(bazıLarı tabi)
unutmadım kaan hiç birini unutmadım bebek gibi ağlamalarını bize [edit] diyen şerefsizleri onlarla hesaplaşırız birgün
ama Aueriloy'la Riconun olayının bunlarla bir alakası yok onlarınki kişisel meseleydi kendileride dedi zaten bunu

NoPasaran

Nedir bu Fener Takıntısı bizde :)

Tahminimce Şimdi Fenerliler buralarda dolaşıyor, bu adamlar bizim yüzümüzden birbirine giriyor, bize ne kadar önemsiyor diyecekler :)

Hepsinin köküne kibrit suyu..

Aurelio ile Beşiktaşın bir problemi olduğunu düşünmüyorum. Aurelio kendi memleketlisine maçtan sonra saldırarak çok büyük ayıp etmiştir hatta büyük bir şerefsizlik yapmıştır

Ancak Rico Paşa her ne kadar Beşiktaş forması giysede Aurelio o dönemde olayın Beşiktaş forması yada klubu ile alakası olmadığını, rico ile kişisel bir mevzu olduğunu dile getirmiş birisi..

Kimi İstemem bu Takımda

"Tuncayı istemem. İsterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun , yine istemiyorum. Gelirse mutluda olurum açıkcası ama benimsemem benimseyemem"

"Tümer alçağını istemem. Değil Türkiye Ligi, Şampiyonlar Ligini kaldıracağımızı bilmsem yine istemem"

Bu ikisi şans eseri Fenerdendir ancak kişilik sorunları vardır istemem..

Fenerden oyuncu istemem diyen arkadaşlar Acaba Galatasaraydan Arda Turanı Beşiktaş'ta görmek istemezlermi. Has BİR Galatasaray çocuğu..

Çıkacaktır muhtemelen ben istemem diyen bir kaç kişi ancak gidin o yalanı başkalarına anlatın..

Fenerbahçeyi kafanızda ve forumlarınızda ne kadar büyütürseniz o kadar onların altında ezilirsiniz..

Aurelioyu istiyoruz diye bize yazıklar olsun diyen,Sadece Fener forması diye kabul etmeyen herkese asıl ben yazıklar olsun diyorum..

Bugün Adamlara ver bakaım Bobıyu ver Bakalım Holoskoyu ver bakalım Serdar Özkanı alıyorlarmı almıyorlar mı?

Hepsi gelsin der..

Aradaki farkı forum üyelerine bırakıyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kartalizmatik

Allah razı olsun abi bende bunu anlatmaya çalışıyorum 2 saattir.

TÜRKÇE KONUŞ!

carsi52

Fenerden futboLcu istemiyoruz diyen oLmadı.
Yaptığı şerefsizLik için istemiyorum ben şahsen.

husoeagle

ya onlar tümeri emreyi bile kabul ettiler diğerlerini hayda yılda kabul ederler
anlayın biraz onlarla aramızdaki farkı
mevzu fenerden galatasaraydan topçu almak değil
zaten bu formayı yeterince gereksiz adam giydi
artık giymesin yeter
bu transferin yapılış amacı kesinlikle takıma fayda sağlayacak bi oyuncu almak değildir

saldır beşiktaş

Auerilo gereksiz bir futbolcumu?
şu anki iki ön liberomuzuda ikiye katlar bu adam gelirse orta sahanın yükünü alır Delgado'yu rahatlatır daha iyi oynaması sağlar Auerlio gibi bir oyuncunun bize çok büyük katkısı olur...

husoeagle

gereksiz derken onu kastetmedim
biz elimizdekilerle idare edelim bize yeter.